Treść opublikowana przez trepek
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Bede mial panelswing z dwoma przyciskami
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Wkoncu samochod odebrany od lakiernika. Ruda i rysy - bye bye! Teraz mozna zrobic jakas lepsza sesje zdjeciowa z zewnatrz.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Super rzecz ta pianka, uzyje do A4 i A2!
-
Audi 100 c4 quattro 2,7 BiT
Piękny samochód. Widzę, że jesteś z Jaworzna. Jak poskładasz samochód to chętnie bym przyjechał z Olkusza i pooglądał tego potworka!
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Oczywiście, że osiada się na zaworach jak i na kanałach dolotowych w głowicy (przy okazji jak masz zdjęty kolektor to możesz sobie te kanały wyczyścić i wydmuchać wszystko kompresorem). Kiedyś, w silniku 1Z, przelot w dolocie z powodu na zalegający nagar, był na grubość kciuka...
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Garaż będę miał niestety bez kanału :/ ale rodzice mają kanał.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Świetnie dbasz o samochód! Przeglądając Twój temat zapisuję sobie co jeszcze mam do zrobienia/sprawdzenia w swoim samochodzie. U mnie troszkę prace przystopowały bo kończę pracę nad własnym garażem z warsztatem oraz samochód u lakiernika jest. Podziwiam za ogrom prac i gratuluję kolejnego dziecka! P.S. Daj znać jak jeździ samochód po czyszczeniu turbiny. Pewnie takie czyszczenie należałoby wykonać u mnie w A4 i w A2.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Takie rzeczy na pw ale cena byla dobra. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Kilka gratow zza wielkiego oceanu: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
Przeroczysty butapren: http://allegro.pl/przezroczysty-klej-butapren-40ml-skora-guma-buty-i5963143884.html
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Szczerze to nie wiem bo od momentu zakupu zrobilem samochodem z max 400 km, glownie do kosciola nim jezdze i na jakies zakupy ale trzeba liczyc ze srednio z 7l samochod pali, w miescie na krotkich trasach to pewnie z 9l.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Za ramiona dalem albo 280zl albo 350 plus piora ok 90zl.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Co do Bose to komplet ze srebrnym wzmacniaczem, chyba z B7 ale jeszcze nie patrzyłem na daty produkcji. Maskownice swing w komplecie, głośnik w deskę, jedynie wiązka ucięta :/ Ale cena w miarę ok była. Co do garażu to fakt, prawie gotowy. Czekamy jedynie na ekipę, która otynkuje go w środku bo to wstrzymuje pozostałe pracę. I wkońcu będziemy mieć z żoną kącik do majsterkowania (garaż 4.3m x 7.5m), mamy w planach dać tam dwa fotele i mały stolik P.S. Misiek95, szacun za pracę włożoną w Meśka, rwie suty!
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Wczoraj pozwolił mi czas aby zmienić ramiona wycieraczek. Nowe ramiona wycieraczek Aero + pióra Valeo = banan na twarzy podczas deszczu. Cisza, dokładność jak w samochodzie z salonu.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tak naprawdę większość dodatków do samochodu jest kupowane w porozumieniu z żoną I zwykle jest tak, że to bardziej żona czeka na paczkę, niż ja!
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Jakość ma swoją cenę. Nie oszukujmy się, że ktoś pomaluje mega profi za drobne.
-
Lakiernik - Kraków
Ja mam takiego lakiernika, robił mi poprawki w A2 na srebrnym kolorze. Efekt - mega, nic nie widać, że malowane gdziekolwiek było. Teraz ustawie się z nim na poprawki w A4. Tel: 509 051 539
-
Zacisk tyl - pomocy
Ok, wieczorem zadzwonie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zacisk tyl - pomocy
W sumie 1l plynu hamulcowego dolalem podczas regeneracji zaciskow/odpowietrzania. Dalej by jeszcze gdzies powietrze bylo? Ło matko, co za trefne to prawe tylne koło.
-
Zacisk tyl - pomocy
I dalej mi coś tego jednego tłoczka nie cofa. O tyle jest ciekawe, że tłoczek nie wygląda jakby blokował się tylko jakby go nic nie cofało. W układzie hamulcowym, po puszczeniu pedału hamulca, ma się robić jakieś podciśnienie (bo tak VAG pokazuje, -0.3, tylko jednostki nie pamiętam)? I jeszcze pytanie - czy normalnym objawem, podczas odpowietrzania, jest szum przelewającego się płynu hamulcowego gdzieś w metalowych przewodach?
-
Wycieraczki
Miałem to samo - wycieraczki pod ramiona Aero. W sklepie po roczniku dobrali inny model piór niż to, jakie faktycznie ramiona były zamontowane. Jak chcesz to odezwij się do mnie na PW to miałbym ramiona aero na sprzedaż.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Po kompletnej regeneracji hamulcy z tylu wpadły nowe fanty do samochodu: Nowe ramiona wycieraczek aero. Stare już niewystarczająco dociskały pióra do szyby. I moja kszykszunia
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Miała być tylko zmiana tarcz i klocków z tyłu... Po drodze wpadły jeszcze zestawy naprawcze tylnich zacisków. Jako, że jeszcze nie do końca wszystko działa to znowu rozebrany tył i wymiana elastycznych przewodów hamulcowych. Oczywiście, jeden twardo siedzi (od prawego koła) i jak nie puści to trzeba będzie wymienić jeden stalowy przewód. A że nadkola zdjąłem to i zakonserwowałem z tyłu karoserię, bo kilka miejsc z wykwitem było, czyli włosy murzyna, 2xśrodek na rdzę i 2xchlorokauczuk. Czy to się kiedyś skończy?
-
Zacisk tyl - pomocy
Panowie, też mam problem z zaciskiem z tyłu w B6. Zrobiłem regeneracje tylnich zacisków używając zestawów naprawczych z tłoczkiem. Wyjąłem tłoczek, uszczelkę tłoczka i nakładkę przeciwkurzową. Pod oringiem, między tłoczkiem a zaciskiem, faktycznie aluminium było spuchniete więc wszystko zostało wyczyszczone. Tłoczek nasmarowany. Sytuacja wygląda tak: z jednej strony tłoczek lekko się wkręcił i tutaj wszystko działa. Z drugiej strony tłoczek bardzo ciężko się wkręcał, generalnie wyglądało to tak, że tłoczkiem można było kręcić i kręcić a nie posuwał się na dół (a nie mogłem przy maksymalnie wysuniętym tłoczku włożyć przyrządu do zacisków bo brakowało 1mm aby wszedł). No ale jakoś udało się go wkręcić ale z większym oporem niż ten pierwszy. Podczas hamowania felerny zacisk zaciska się na tarczy ale nie puszcza. Wystarczy jednak trochę na boki poruszać tarczą (nie jakoś specjalnie mocno) i wszystko wraca do normy. O co chodzi? Czy coś jeszcze mam wyczyścić? Coś ze ślimakiem w zacisku? EDIT: I jeszcze taka rzecz, że ruszając dźwignią od ręcznego (lekko chodzi) tłoczek wysuwa sie lecz nie wraca. EDIT2: Jeszcze jedna rzecz - chyba, że to wina przewodu hamulcowego? Podczas zdejmowania zacisków, przewód był ściśnięty ściskiem stolarskim. Mogłem sobie tak uwalić przewód?