Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Bede mial panelswing z dwoma przyciskami
  2. Wkoncu samochod odebrany od lakiernika. Ruda i rysy - bye bye! Teraz mozna zrobic jakas lepsza sesje zdjeciowa z zewnatrz.
  3. Super rzecz ta pianka, uzyje do A4 i A2!
  4. Piękny samochód. Widzę, że jesteś z Jaworzna. Jak poskładasz samochód to chętnie bym przyjechał z Olkusza i pooglądał tego potworka!
  5. Oczywiście, że osiada się na zaworach jak i na kanałach dolotowych w głowicy (przy okazji jak masz zdjęty kolektor to możesz sobie te kanały wyczyścić i wydmuchać wszystko kompresorem). Kiedyś, w silniku 1Z, przelot w dolocie z powodu na zalegający nagar, był na grubość kciuka...
  6. Garaż będę miał niestety bez kanału :/ ale rodzice mają kanał.
  7. Świetnie dbasz o samochód! Przeglądając Twój temat zapisuję sobie co jeszcze mam do zrobienia/sprawdzenia w swoim samochodzie. U mnie troszkę prace przystopowały bo kończę pracę nad własnym garażem z warsztatem oraz samochód u lakiernika jest. Podziwiam za ogrom prac i gratuluję kolejnego dziecka! P.S. Daj znać jak jeździ samochód po czyszczeniu turbiny. Pewnie takie czyszczenie należałoby wykonać u mnie w A4 i w A2.
  8. Takie rzeczy na pw ale cena byla dobra. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Kilka gratow zza wielkiego oceanu: Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przeroczysty butapren: http://allegro.pl/przezroczysty-klej-butapren-40ml-skora-guma-buty-i5963143884.html
  11. Szczerze to nie wiem bo od momentu zakupu zrobilem samochodem z max 400 km, glownie do kosciola nim jezdze i na jakies zakupy ale trzeba liczyc ze srednio z 7l samochod pali, w miescie na krotkich trasach to pewnie z 9l.
  12. Za ramiona dalem albo 280zl albo 350 plus piora ok 90zl.
  13. Co do Bose to komplet ze srebrnym wzmacniaczem, chyba z B7 ale jeszcze nie patrzyłem na daty produkcji. Maskownice swing w komplecie, głośnik w deskę, jedynie wiązka ucięta :/ Ale cena w miarę ok była. Co do garażu to fakt, prawie gotowy. Czekamy jedynie na ekipę, która otynkuje go w środku bo to wstrzymuje pozostałe pracę. I wkońcu będziemy mieć z żoną kącik do majsterkowania (garaż 4.3m x 7.5m), mamy w planach dać tam dwa fotele i mały stolik P.S. Misiek95, szacun za pracę włożoną w Meśka, rwie suty!
  14. Znaczek Quattro w grill oraz tylna część schowka pod lodówkę:
  15. Wczoraj pozwolił mi czas aby zmienić ramiona wycieraczek. Nowe ramiona wycieraczek Aero + pióra Valeo = banan na twarzy podczas deszczu. Cisza, dokładność jak w samochodzie z salonu.
  16. Tak naprawdę większość dodatków do samochodu jest kupowane w porozumieniu z żoną I zwykle jest tak, że to bardziej żona czeka na paczkę, niż ja!
  17. Jakość ma swoją cenę. Nie oszukujmy się, że ktoś pomaluje mega profi za drobne.
  18. Ja mam takiego lakiernika, robił mi poprawki w A2 na srebrnym kolorze. Efekt - mega, nic nie widać, że malowane gdziekolwiek było. Teraz ustawie się z nim na poprawki w A4. Tel: 509 051 539
  19. trepek odpowiedział(a) na sous1111 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok, wieczorem zadzwonie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. trepek odpowiedział(a) na sous1111 temat w Audi A4 B6/B7
    W sumie 1l plynu hamulcowego dolalem podczas regeneracji zaciskow/odpowietrzania. Dalej by jeszcze gdzies powietrze bylo? Ło matko, co za trefne to prawe tylne koło.
  21. trepek odpowiedział(a) na sous1111 temat w Audi A4 B6/B7
    I dalej mi coś tego jednego tłoczka nie cofa. O tyle jest ciekawe, że tłoczek nie wygląda jakby blokował się tylko jakby go nic nie cofało. W układzie hamulcowym, po puszczeniu pedału hamulca, ma się robić jakieś podciśnienie (bo tak VAG pokazuje, -0.3, tylko jednostki nie pamiętam)? I jeszcze pytanie - czy normalnym objawem, podczas odpowietrzania, jest szum przelewającego się płynu hamulcowego gdzieś w metalowych przewodach?
  22. trepek odpowiedział(a) na dawid922 temat w Audi A4 B6/B7
    Miałem to samo - wycieraczki pod ramiona Aero. W sklepie po roczniku dobrali inny model piór niż to, jakie faktycznie ramiona były zamontowane. Jak chcesz to odezwij się do mnie na PW to miałbym ramiona aero na sprzedaż.
  23. Po kompletnej regeneracji hamulcy z tylu wpadły nowe fanty do samochodu: Nowe ramiona wycieraczek aero. Stare już niewystarczająco dociskały pióra do szyby. I moja kszykszunia
  24. Miała być tylko zmiana tarcz i klocków z tyłu... Po drodze wpadły jeszcze zestawy naprawcze tylnich zacisków. Jako, że jeszcze nie do końca wszystko działa to znowu rozebrany tył i wymiana elastycznych przewodów hamulcowych. Oczywiście, jeden twardo siedzi (od prawego koła) i jak nie puści to trzeba będzie wymienić jeden stalowy przewód. A że nadkola zdjąłem to i zakonserwowałem z tyłu karoserię, bo kilka miejsc z wykwitem było, czyli włosy murzyna, 2xśrodek na rdzę i 2xchlorokauczuk. Czy to się kiedyś skończy?
  25. trepek odpowiedział(a) na sous1111 temat w Audi A4 B6/B7
    Panowie, też mam problem z zaciskiem z tyłu w B6. Zrobiłem regeneracje tylnich zacisków używając zestawów naprawczych z tłoczkiem. Wyjąłem tłoczek, uszczelkę tłoczka i nakładkę przeciwkurzową. Pod oringiem, między tłoczkiem a zaciskiem, faktycznie aluminium było spuchniete więc wszystko zostało wyczyszczone. Tłoczek nasmarowany. Sytuacja wygląda tak: z jednej strony tłoczek lekko się wkręcił i tutaj wszystko działa. Z drugiej strony tłoczek bardzo ciężko się wkręcał, generalnie wyglądało to tak, że tłoczkiem można było kręcić i kręcić a nie posuwał się na dół (a nie mogłem przy maksymalnie wysuniętym tłoczku włożyć przyrządu do zacisków bo brakowało 1mm aby wszedł). No ale jakoś udało się go wkręcić ale z większym oporem niż ten pierwszy. Podczas hamowania felerny zacisk zaciska się na tarczy ale nie puszcza. Wystarczy jednak trochę na boki poruszać tarczą (nie jakoś specjalnie mocno) i wszystko wraca do normy. O co chodzi? Czy coś jeszcze mam wyczyścić? Coś ze ślimakiem w zacisku? EDIT: I jeszcze taka rzecz, że ruszając dźwignią od ręcznego (lekko chodzi) tłoczek wysuwa sie lecz nie wraca. EDIT2: Jeszcze jedna rzecz - chyba, że to wina przewodu hamulcowego? Podczas zdejmowania zacisków, przewód był ściśnięty ściskiem stolarskim. Mogłem sobie tak uwalić przewód?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.