Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. W AFN idzie tylko blaszka. Jak bedziesz mial problemy z ta pompa to chetnie pomoge.
  2. trepek odpowiedział(a) na Kar El temat w Audi A4 B6
    Bedzie nowa partia?
  3. Dzisiaj z żoną widzieliśmy samochód, bardzo ładnie wygląda na tych felgach. To my, od obudowy stacyjki do b6 ;-) Pozdrawiam!
  4. Zawsze trzeba do przodu P.S. Obudowa stacyjki kupiona przypadkiem od forumowicza, przez allegro. Świat bardzo mały jest.
  5. Żona jak zwykle pierwsza ;-) Obudowa koloru swing, nówka.
  6. To chyba ja bylem Rowniez pozdrawiam!
  7. W jakiej proporcji ten 2T dodajesz?
  8. Wymienilem zarnik, lampa dziala siedzial jakis m-tech.
  9. Ja tam sie nie znam mechanike ogarniamale taile juz srednio. Z tych mniej przyjemnych rzeczy to prawy xenon przestal swiecic, w liczniku pokazuje sie tylko blad spalonej zarowki. Miejmy nadzieje ze to to
  10. No to mam bixa ciekawe ile jeszcze dodatkowych rzeczy odkryje z czasem w tym samochodzie.
  11. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No to mam bixa dzisiaj testowalem i przy wlaczeniu swiatel drogowych widac jak powieksza sie pole swiecenia od xenonu (ale nie zauwazylem by sie dzwigalo swiatlo tylko przyroslo na gorze).
  12. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A lampy z takim tylem?
  13. trepek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czym rozni sie bixenon od zwyklego xenona w b6?
  14. Po czym poznac czy B6 ma bixa?
  15. Powoli się ogarnie Muszę jakoś się zebrać i Bose zamontować.
  16. Kupilem z forum taki zestaw, nie wiem co to za skora na mieszku ale skora telefon jest w kondonie wiec nie zarysuje popielniczki, klucze wyjatkowo tam dalem. Dbam o to aby nim mi srodka nie rysowalo aczkolwiek wiele elementow nadaje sie do wymiany, niestety... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Bo z Olkusza jestem ;-) Tylko miasto w profilu nie zaktualizowane mam.
  18. Kurcze, nie kojarze tej A4'ki na olkuskich blachach i z forumowymi ramkami. W pewnej chwili myslalem, ze to moja ale przypomnialem sobie, ze mam inna rejestracje
  19. Korzystajac z chwili wolnego udalo sie zamontowac nowa galke i raczke recznego - perforowana skora Swing.
  20. Żona mówi, że opcja ze składanymi lusterkami bardzo jej się podoba. Ale na razie budżet mocno napięty bo remonty... 320mm hamulce mają mały priorytet, wcześniej wolałbym zainwestować w pakiet S-Line. Zderzaków jeszcze nie lakierowałem Dostałem od lakiernika trochę zdjęć z prac nad samochodem i muszę powiedzieć, że ogrom prac był znaczny. Wiele elementów miało totalnie zdjęty lakier, wgniecenia zostały usunięte. Poza zderzakami i maską, reszta cieszy oko Spokój na kilka lat z lakierem i rdzą mam. Jeszcze zostało mi tylnie zawieszenie odnowić oraz w kilku miejscach podwozie koło tylnego zawieszenia.
  21. Nawet sa takie rzeczy, ktore zona by chciala miec w samochodzie a na ktore sie nie zgadzam no ale powiedzmy sobie szczerze - ktory mezczyzna na cos rozowego by sie zgodzil? Chociaz i tak poszedlem na ustepstwa bo zona ma swoj kluczyk do A4 w rozowym kondonie @afroo. Zeby zycie mialo smaczek, raz galeczka raz... buziaczek? Eee, cos mi rym nie wyszedl
  22. Galka i reczny w pikowanej skorze Swing. Tak jakos w miedzy czasie, jak samochod podczas malowania byl, wpadlo. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Co jeszcze trzeba do lusterek skladanych miec?
  24. Lusterka w chromie? Wlasnie hamuja tak jak piszesz, spojrze tam tez, wielkie dzieki! A hamulce musza jeszcze trafic do deva na przeglad.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.