Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Co moze dac nasmarowanie jak tloczek nie trzyma?
  2. Wczoraj zrobiłem automatyczne podnoszenie klapy: IMG_2764.MOV
  3. Dziargamy kilometry (po 100 dziennie) i tyle ? W sumie to tylne hamulce przeszły regeneracje: - zaciski zregenerowane i pomalowane przez @Dev (polecam) - tarcze zimmerman - klocki breck Pasuje powoli za przednie zawieszenie się wziąć (poduszki amortyzatorów i łożyska, łożyska w przednich kołach). Pewnie nowe gumowe tuleje na stabilizator. Ale to wszystko jak będę miał czas ?
  4. Czyściłem Idzie dojść od góry silnika. Trzeba odkręcić rurę z powietrzem do kabiny (jedna albo dwie śruby od tej rury są pod podszybiem ale idzie do nich dojść małą grzechotką). I pamiętam, że potrzebowałem lusterka bo nie mogłem jednej śruby z tyłu ale tak to jakoś się dało.
  5. Grubo idziesz ? Kto będzie oklejał? Kiedyś żona siedziała w oklejaniu samochodów.
  6. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Może jakieś odpowietrzenie?
  7. Zostawisz lakier taki jak jest czy jakiś inny odcień?
  8. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Super dzialasz W a4 mam lz9w. Zadbany lakier robi robote. P.S. Musze Ci w wolnej chwili zrobic zdjecie wybieraka.
  9. Wpadl dzisiaj nowy silownik schowka bo moj stary byl wylany i klapa praktycznie swobodnie opadala w dol:
  10. Ciezko zamontowac takie turbo do 1.9?
  11. W SDI jak i w AFN tloczek ma 10mm. Generalnie pompa z SDI jak i z AFN jest bardzo podobna do siebie. Sterownik tez ogarnie pompe z SDI. Mozna zrobic jeszcze taka rzecz, ze do pompy z SDI wsadzisz fale z AFN + sprezyny glowne i bedzie gites. Jak cos to do Olkusza daleko nie masz wiec zapraszam do siebie ? Jak jestes zainteresowany to odezwij sie do mnie na priv.
  12. Wiem, ze test nie jest za rewelacyjny ? i daloby sie go lepiej zrobic ale przynajmniej pokazane w nim jest jak wygladaja rozne osadzenia swozni. Szkoda, ze nie zrobili testow na zrywanie tulei przy skrecaniu.
  13. Tak a propo wahaczy: Osobiscie nie mialbym ani czasu ani glowy by dogladac co chwile jak sie zachowuja nowo kupione wahacze. I ta mysl, czy mi sie wysunie ktorys wahacz z tulei przy ciasnym i szybko pokonywanym zakrecie.
  14. Ostatnio wymienialem glosniki na Bose i przypatrywalem sie ile jest miejsca aby wygluszyc drzwi. Noo... ciezko tam wszedzie rece wsadzic
  15. Demontowales ramki okien podczas wygluszania?
  16. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Moze benzyna ekstrakcyjna? Albo namoczyc ON i zeskrobac.
  17. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Troche brudu bylo. Az dziw, ze sprzedajacy nie zrobil prania
  18. Wczoraj, majac dzien wolnego, skonczylem montaz Bose - polozylem wczoraj wiazke (tutaj podziekowania dla kolego @kaju za ogarniecie profi wiazki). Najwiecej na zmianie zyskala srednica, wszystkie drugoplanowe dzwieki sa duzo lepiej slyszalne. Oplacalo sie spedzic nad montazem Bose tyle czasu @Edit Wrazen z uzywania Bose ciag dalszy. Jako iz mam porownanie, jak zmienia sie dzwiek wraz z upgradem audio, opiszcze poszczegolne etapy: - zmiana glosnikow na Bose przy pozostawieniu starego wzmacniacza - duzo mocniejszy bas i wyrazistsza gora - wzmacniacz Bose + wiazka Bose - glebszy dzwiek, duzo lepiej slyszalne dalszoplanowe dzwieki, gora wyrazniejsza aczkolwiek mniej kujaca w ucho. Dzisiaj rano, w drodze do pracy, sluchalem plyty, ktora bardzo dobrze znam i po zmianie na Bose odnioslem wrazenie, jakbym sluchal jej po raz pierwszy - pelno nowych dzwiekow i motywow, o ktorych istnieniu nie mialem pojecia. To tak jakby porownac ten sam film obejrzany raz jako czarno-bialy a raz jako kolorowy.
  19. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    To super, ze poogarnywales wiekszosc usterek. Rozpiska kodowania jest gdzies na forum A2, musze poszukac. Niby da sie przekodowac wspomaganie ale... nikt nie wie czy cos to daje ? Skad wpadl Ci do glowy pomysl sprawdzenia polaczen w slupku B?
  20. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Pozdrawiam rowniez Problemy z elektryka moga wynikac albo z polaczen masowych (szczegolnie tego za jedna przednich lamp, brod wali na to polaczenie) albo pada Aku. Wydaje mi sie, ze to jest z tych rzeczy "pier**la ale trzeba sie jej naszukac". Koniecznie rob chipa i dlugich kilometrow U mnie ten silnik dziala az milo. Srednio spala ok 5l a jak trzeba to i 210 km/h pojedzie. P.S. Byly tez A2 bez klimatronika. Jesli nie masz webasta to masz elektryczna grzalke w nagrzewnicy, w zime wylacz econ i po chwili leci cieple powietrze.
  21. Cos daje taki kolektor?
  22. To kolano czy Twoj brzuch? ?
  23. A licznik mi pokazywal tylko 110 kolejny przylapany:
  24. Jaki mod wprowadziles w liczniku?
  25. Od b6 to chyba standard jest ? Jaki to mod masz zrobiony nowy Kowi? Wynik mocy calkiem ladny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.