Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Przyszły do mnie dzisiaj dwie paczki - jedna 30kg, druga 33kg. Ciekawe co to może byc?
  2. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    BIPy jak u mnie, tylko korekty mam nieco lepsze. A jak wciśniesz sprzęgło to zmieniają Ci się korekcje?
  3. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Kat synchronizacji zblizony do 0. Zobacz na stan pompek i napisz mi jakie masz BIPy bo u mnie sa strasznie na minusie... jakby mu paliwa brakowalo co dziwne, bo seria wyplula u mnie 94 kunie.
  4. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Cos duzo Ci pali bo moj ATL w mieszanym cyklu (trasa Olkusz-Krakow we dwie osoby) na kolach 185/50/16 pali 4.6-4.8l... i to po chipie na 115 kunia!
  5. Stroboskop w rytm muzyki? Czy lampka walaca mega czerwonym swiatlem symbolizujaca najwyzszy czas na zmiane biegu?
  6. Co w tej lampce takiego rzadkiego? Znacznik wylaczonej poduszki?
  7. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Lift na 42 litry. Z paliwem mam podobne problemy ale u mnie jest licznik przedliftowy ze zmienionym wsadem z polifta wiec myslalem, ze to taki urok tej zmiany Jak cos to mam u siebie jeszcze poliftowy licznik do atla z polfisem.
  8. W a2 i tak czy siak jak sie chce cos przy silniku zrobic to olaboga... jak nastepnym razem bede wymienial rozrzad w a2 to chyba wyjme silnik gdyby takie 1.9 w a2 bylo to wtedy kazda wieksza czynnosc wiazalaby sie z wyjeciem silnika i mysle ze to wlasnie to bylo przyczyna czemu nie montowali 1.9. Moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze podluznice w a2 sa blizej siebie niz w polo.
  9. Znam tą czerwoną A2 Kiedyś mocno śledziłem jej temat ale ucichł. A tutaj taka bomba! Pasują skrzynie z passata blue motion. Na A2OC jest cały temat o tym. Myślę też że skrzynie 6 biegowe z 1.9 TDI z pola by podeszły. Wsadzenie 1,9 mysle, ze szybko by poszlo. Najlepiej wlasnie wziac silnik z polo albo... z ibizy FR o mocy 160KM Kiedyś tak sobie rozkminiałem, że przecież zawieszenie w A2/Polo/Fabii/Ibizie jest takie samo. Te same wahacze, kołyska itp. Belka z tyłu jest taka sama. Więc jakby tak wycentrować silnik w położeniu takim jak znajduje się normalnie w Polo + dorobić customowe łapy to by to mogło łatwo siąść.
  10. Kto zrobil tego swapa? Ciekawi mnie jak rozwiazali lapy i poloski tak czasami mysle ze jak padnie mi 1.4 to wrzuce jakiegos avfa
  11. W a2 sa dwa uchwyty na kubek nad radiem a wiec mniej wiecej w miejscu takim jak w a4. Nie przeszkadza to w zaden sposob w prowadzeniu.
  12. Przycisk esp mozna dac w schowek.
  13. Takie w chromie by mi sie przydaly!
  14. Za ten pieniadz co dalem i latwosc jego nakladania to mysle ze jeszcze jeden raz go naloze w pazdzierniku. Samochodem tez duzo nie jezdze, czasami do kosciola i raz na miesiac do tesciowej ? Btw. Ma ktos z Was dwa uchwyty na kubek w konsoli srodkowej? Zastanawiam sie nad wyrzuceniem wizytownika i przeniesieniem przycisku ESP do schowka
  15. Tylko ja ten wosk na wiosne kupilem byl taki jeden w komplecie z gabka, napisane ze niby twardy wosk a rozprowadzal sie jak maselko.
  16. Po myciu na szybko nalozylem wosk z biedry za 10 zl ciekawe jakby samochod wygladal po czyms profesjonalniejszym?
  17. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Trzymałem kiedyś w jednej dłoni Wahlera, niby to samo co orginał a w drugiej dłoni termostat z ASO - były inne i było to widać gołym okiem (inne grubości sprężyn, inna ilość zwojów, inny odcień bimetalu). Od tamtej pory tylko oem.
  18. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    No to elegancko Zamienniki średnio sprawdzają się w TDI a w 1.4 TDI to już wogóle!
  19. trepek odpowiedział(a) na Norbas temat w Audi A1/S1/A2
    Jaki termostat założyłeś? Ori z ASO?
  20. Kojarzę Ufundowali gadżety jak żona organizowała ogólnokrajowy zlot A2.
  21. trepek odpowiedział(a) na davidlive temat w Inne marki
    Co dają szmaciane nadkola?
  22. Spoko działają. Jakoś nie widzę, by pyliły albo wydawały nieporządne dźwięki. Więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.