Treść opublikowana przez trepek
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Przyszły do mnie dzisiaj dwie paczki - jedna 30kg, druga 33kg. Ciekawe co to może byc?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
BIPy jak u mnie, tylko korekty mam nieco lepsze. A jak wciśniesz sprzęgło to zmieniają Ci się korekcje?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Kat synchronizacji zblizony do 0. Zobacz na stan pompek i napisz mi jakie masz BIPy bo u mnie sa strasznie na minusie... jakby mu paliwa brakowalo co dziwne, bo seria wyplula u mnie 94 kunie.
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Cos duzo Ci pali bo moj ATL w mieszanym cyklu (trasa Olkusz-Krakow we dwie osoby) na kolach 185/50/16 pali 4.6-4.8l... i to po chipie na 115 kunia!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Stroboskop w rytm muzyki? Czy lampka walaca mega czerwonym swiatlem symbolizujaca najwyzszy czas na zmiane biegu?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Co w tej lampce takiego rzadkiego? Znacznik wylaczonej poduszki?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Lift na 42 litry. Z paliwem mam podobne problemy ale u mnie jest licznik przedliftowy ze zmienionym wsadem z polifta wiec myslalem, ze to taki urok tej zmiany Jak cos to mam u siebie jeszcze poliftowy licznik do atla z polfisem.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
W a2 i tak czy siak jak sie chce cos przy silniku zrobic to olaboga... jak nastepnym razem bede wymienial rozrzad w a2 to chyba wyjme silnik gdyby takie 1.9 w a2 bylo to wtedy kazda wieksza czynnosc wiazalaby sie z wyjeciem silnika i mysle ze to wlasnie to bylo przyczyna czemu nie montowali 1.9. Moge sie mylic ale wydaje mi sie, ze podluznice w a2 sa blizej siebie niz w polo.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Znam tą czerwoną A2 Kiedyś mocno śledziłem jej temat ale ucichł. A tutaj taka bomba! Pasują skrzynie z passata blue motion. Na A2OC jest cały temat o tym. Myślę też że skrzynie 6 biegowe z 1.9 TDI z pola by podeszły. Wsadzenie 1,9 mysle, ze szybko by poszlo. Najlepiej wlasnie wziac silnik z polo albo... z ibizy FR o mocy 160KM Kiedyś tak sobie rozkminiałem, że przecież zawieszenie w A2/Polo/Fabii/Ibizie jest takie samo. Te same wahacze, kołyska itp. Belka z tyłu jest taka sama. Więc jakby tak wycentrować silnik w położeniu takim jak znajduje się normalnie w Polo + dorobić customowe łapy to by to mogło łatwo siąść.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Kto zrobil tego swapa? Ciekawi mnie jak rozwiazali lapy i poloski tak czasami mysle ze jak padnie mi 1.4 to wrzuce jakiegos avfa
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja mam fisa w a2
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
W a2 sa dwa uchwyty na kubek nad radiem a wiec mniej wiecej w miejscu takim jak w a4. Nie przeszkadza to w zaden sposob w prowadzeniu.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Przycisk esp mozna dac w schowek.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Takie w chromie by mi sie przydaly!
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tak, poprosilbym
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Za ten pieniadz co dalem i latwosc jego nakladania to mysle ze jeszcze jeden raz go naloze w pazdzierniku. Samochodem tez duzo nie jezdze, czasami do kosciola i raz na miesiac do tesciowej ? Btw. Ma ktos z Was dwa uchwyty na kubek w konsoli srodkowej? Zastanawiam sie nad wyrzuceniem wizytownika i przeniesieniem przycisku ESP do schowka
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tylko ja ten wosk na wiosne kupilem byl taki jeden w komplecie z gabka, napisane ze niby twardy wosk a rozprowadzal sie jak maselko.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Po myciu na szybko nalozylem wosk z biedry za 10 zl ciekawe jakby samochod wygladal po czyms profesjonalniejszym?
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Trzymałem kiedyś w jednej dłoni Wahlera, niby to samo co orginał a w drugiej dłoni termostat z ASO - były inne i było to widać gołym okiem (inne grubości sprężyn, inna ilość zwojów, inny odcień bimetalu). Od tamtej pory tylko oem.
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
No to elegancko Zamienniki średnio sprawdzają się w TDI a w 1.4 TDI to już wogóle!
-
A2 Lift 1.4TDi ATL
Jaki termostat założyłeś? Ori z ASO?
-
Audi A5 8T Coupe S-Line RS-look 3.0TDi Tip-tronic
Kojarzę Ufundowali gadżety jak żona organizowała ogólnokrajowy zlot A2.
-
Seat Exeo Quattro
Co dają szmaciane nadkola?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nie ma sprawy
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Spoko działają. Jakoś nie widzę, by pyliły albo wydawały nieporządne dźwięki. Więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ?