Treść opublikowana przez trepek
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Sporadyczny błąd komunikacji z klapą gaszącą :/
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Żona powiedziała, że musi być mp3 w radiu. Radio odkodowane, zadziałało :-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
To poczciwy Concert III. Polowałem na Symphony III ale ktoś mnie ubiegł z zakupem :/ A interesował mnie jedynie Concert/Symphony z prostokątnymi przyciskami a nie z zaokrąglonymi, jakie np. były w TT albo A3 8P.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Dziękuję! No fotele przednie są z TT :-) Mega wygodne stołki. Samochód waży ok 1 tony co w połączeniu z 90KM i 210NM daje sprint do setki w 10s z groszami (chyba fabrycznie jest 10.5s). Pasuje mu wrzucić jakiś lepszy program, co prawda cudów z 3 cylindrów nie osiągnie się ale myślę, że okolice 110KM i 250-260NM są jak najbardziej realne, co przy masie 1 tony zrobi miłego miejskiego pomykacza.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Dzięki. Już powoli dochodzę do ładu z dodatkami chromowanymi :-) Jeszcze brakuje tylko sportowych nakładek na pedały, przełączników szyb z chromem i poziomych kresek na uchwytach na kubek.
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Samochód sprawuje się ok. Przejechałem nim już 25 tys km i rzeczy, które wymieniłem a ktore nie były rzeczami powiązanymi z modami czy eksploatacyjnymi jak olej/filtry to hamulce, sprzęgiełko alternatora, napinacz paska wielorowkowego i koło pasowe napędzające sprężarkę klimatyzacji. Tak to do miasta bardzo fajny pomykacz, Wszędzie się wcisnie i z przodu oferuje dużo miejsca a z tyły (patrząc na wymiary) jest ogromne, aczkolwiek tylko dla dwójki. Silnik 90km (głosny jak zimny, ale z drugiej strony fabryczne audio gra nadspodziewanie dobrze więc można głośniej muzykę posłuchać ;-) ), zmienna geometria w turbinie, masa ok 1 tony więc żwawo pomyka. A jak trzeba to i okolice 200 km/h osiągnie. Spalanie - od 4.5l do 5l. Max miałem 5.5l jak gnałem nim po trasach po 140-150 na włączonej klimie. Ale przydałby się chip do 105-110KM. No i skrzynia 6g. No i marzy mi się ogólnie jakieś 1.9 TDI 150KM z Ibizy (+ chip), w tej budzie byłby to naprawdę popierdalacz. Mikołaj Kolejny element układanki :-) Śrubki montażowe z ASO: I na samochodzie :-)
-
SPRZEDANY A2 2005r, BHC, LZ5C, 17"+KW; RNSE+BT;
A2 w TDI tankuje się co ok 800km, tak jak dużą część innych audi. Tylko, że tutaj bak ma max 42l...
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Powolutku do przodu :-)
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Na ostatnim zdjęciu wygląda jakby samochód był w kolorze fuksji :-)
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Zwykle samochód jest gotowy do obejrzenia od niedzieli wieczór do piątku popołudnia :-)- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Nawet świeci :-) Dzisiaj wkońcu z żoną zamontowaliśmy RNS-D w wersji DX w samochodzie W między czasie naprawiałem jeszcze rozrusznik w samochodzie dziadka więc żona wzięła dremel w ręcę i poprzycinała ramkę klimatronik oraz radia! Tutaj forma do ramki klimatronika: Wstępne przymiarki: I efekt finalny: Wielkie ukłony dla mojej żony za gros pracy włożony w montaż RNS-D w Audi A2! Bose jeszcze nie jest podłączony ale pewnie jeszcze przed zimą to ogarnę. I mogę powiedzieć, że to nie koniec zmian przed zimą. Jeszcze zakupiłem zbiornik spryskiwaczy z dwoma pompkami (ten zbiornik jest bardzo duży) i chcę do niego zamontować czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy i podłączyć to pod FISa.- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Albo pierwsze AFN. Szukaj ECU w aluminiowej obudowie na jedną wtyczkę, te są 16 bit.- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Od ostatniego wpisu co nie co się zmieniło: - wpadł pakiet aerodynamiczny z 1.2 TDI: Tak to wygląda. Elementy plastikowe zrobione są z bardzo elastycznego tworzywa, niczym guma. - samochód posłużył jako miniciężarówka do przewozu alkoholu na wesele Wódka nam się idealnie zmieściła, po wyciągnięciu kanapy - oraz montaż tunelu środkowego Z racji tego, że po ślubie mam nieco więcej wolnego czasu to wziąłem się za nadrabianie zaległości i montaż zakupionych wcześniej części. Na pierwszy ogień poszło przedłużenie tunelu, które wymagało odnowienia i pomalowania oraz pospawania jednej z klapek, która była ułamana. Za malowanie wziąłem się ja a za spawanie żona. Muszę przyznać, że zrobiła to świetnie! W miejsce spawania wtopiła szpilkę (albo dwie), nadlała plastikiem, wyprofilowała. Naprawdę jestem pod wrażeniem :-) Moje prace polegały na rozebraniu tunelu na czynniki pierwsze, wyczyszczeniu, odtłuszczeniu, naniesieniu podkładu i koloru. Później złożenie wszystkiego do kupy i zgrzanie fabrycznych miejsc montażu. Kolor to czarny półmat, który nieco różni się od szaro-czarnych plastików dlatego jest podjęta decyzja, że kiedyś cały tunel środkowy aż pod deskę zostanie pomalowany na czarny półmat (plastiki nie są pierwszej młodości i w różnych newralgicznych miejscach znać rąb czasu). Poniżej zdjęcia: W wolnych chwilach odnowiłem skórę na rączce ręcznego oraz pomalowałem obudowę: Powoli odkopuję się z zaległości odnośnie rezania zakupionych gratów i rarytasów. Dzisiaj na tapetę przyszło podświetlenie rejestracji diodami led. Jako, że na łatwiznę nie idę (oraz że nie zadowala mnie wymiana samej żarówki na led bo widocznośc tablicy wtedy jest słaba) kupiłem takie coś: Ale do A2 nie pasuje P&P... Więc do dzieła! Zakupione dwie nowe lapki w ASO. Szkoda było mi ich ciąć więc trzeba było trochę podumać: No i wydumałem takie coś: Czyli płytki z diodami led wyjąłem, osadziłem w orginalnych oprawkach na kleju na gorąco tak aby żaden element elektroniczny nie dotykał metalowych elementów, połączyłem diody led kabelkami do orginalnych metalowych listw zasilania. A tak to wygląda z drugiej strony: Jutro podepnę to do samochodu i zrobię zdjęcia w nocy. Dzisiaj zobaczyłem, że potrzebne jest do tego demontaż plastikowego, zewnętrznego elementu klapy. P.S. Obiecuję, że 2DIN będzie zrobione w październiku :-)- Pierwszy iphone - 6s?
Mam taki telefon i powiem Ci, że jeśli wyłączysz większość "pożeraczy" baterii działających w tle to spokojnie 2 dni telefon wytrzyma. Generalnie zawsze byłem wrogiem "srajfonów" ale jak zobaczyłem, jak narzeczonej działa 2-letni 5S to opadła mi szczęka. Z racji tego, że narzeczona pracuje w social media i ma w telefonie od groma nasranych społecznościowych aplikacji a mimo tego, 5s chodzi niesamowicie płynnie. Powiem tak - iPhone to dobry telefon. Jeśli nie jesteś jakimś geekiem, że posiadanie jakiejś specyficznej funkcjonalności to być lub nie, będziesz zadowolony z telefonu. Apple ma ściśle sprecyzowane specyfikacje telefonów i aplikacje po prostu dobrze działają. BTW. Do tej pory nie wierzę, że kupiłem srajfona i go polecam... Starzeję się- Ceny paliwa marzec 2026
Też mi się wydaję, że ceny paliwa poszły nieco w dół. ON w Krakowie o jakieś 6-10gr.- S8 D2 polift AQH quattro by Path
Jakbyś się rozmyślił i chciał sprzedać to daj cynka.- dawki paliwa, 1.9tdi AFN, pomoc Kraków
Jak cos to ja tez tym sie moge zajac.- A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Kosz też mam kupiony :-) FIS on board :-) Trochę boszką podciąć i pilnikiem wyrównać w celu dopasowania i można montować. Panel od klimy oczywiscie do regeneracji ;-) RNS w wersji DX. Przed zimą chciałbym jeszcze dołożyć instalację pod podgrzewane fotele i podgrzewane spryskiwacze z lusterkami.- Ceny paliwa marzec 2026
Cena baryłki idzie znowu w dół. Aktualnie spadek z 53 na 50 dolarów.- Ceny paliwa marzec 2026
A to wzrosły podatki na paliwo? Czy może cena baryłki roky oraz kurs dolara?- Problem przy czyszczeniu nastawnika
Z jednej strony w imadło, z drugiej nasadka 10'tka i puszcza.- [B7 BKE] Spalanie a mapowanie ?
Wymiana termostatu bardzo duzo robi w silnikach diesla.- 1.9 AHU - czy to uszczelka pod głowicą?
Jak już tyle zrobiłeś to nie pokusiłeś się o wymianę rozrządu? Rozrząd z pompą wody do 1.9 TDI to ok 500zł. Temperatura 95*C dla 1.9 TDI jest nieco wysoka.- Czy silnik 2007 na pompowtryskach został poprawiony ?
Rok modelowy u VW zmienia się w połowie roku kalendarzowego. - A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.