Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. trepek odpowiedział(a) na szczepan24 temat w 1.9TDI
    Mógł nie mieć klapy gaszącej, silnik i tak przy rozbieganiu spala olej silnikowy a nie ON.
  2. Wszystko zależy jak się dogadasz ze złomem. Rok temu zlomowałem A4 B5, w sumie oddałem samą karoserię a graty zostawiłem sobie. Za karoserię dostałem chyba z 150zl oraz dokumenty potwierdzające zezłomowanie samochodu. Duzo gratów sprzedałem, zrobiłem również sortowanie na złom stalowy i aluminium i sprzedałem na tym samym złomie, co karoserie.
  3. Początkowo myślałem o A6 C4 2.5 TDI z Q ale ciężko cokolwiek znaleźć wartego zainteresowania. W między czasie w oko wpadła mi A8 D2, teraz D3. Napewno jakbym D3 kupował to tylko z silnikiem 4.2 MPI.
  4. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Po ślubie będzie pasowało kupić jakiś drugi samochód i informacje zbieram co i jak.
  5. Powiedz szczerze, jesteś zadowolony z A8? Opłaca się brać taki samochód jako drugi, raczej do dalszych wakacyjnych podróży?
  6. trepek odpowiedział(a) na fragless1 temat w 1.9TDI
    Chyba, że wciągnął coś zza ickiem.
  7. Język C++. Kompedium wiedzy. Autorstwa Bjarne Stroustrup.
  8. Dzisiaj w sklepie premium do kupienia jest Rudy za 86zł, kto ma na niego chrapkę, niech się śpieszy. Oferta ważna jeszcze przez 23h.
  9. Do 16 masz czas :-) Stoję przed Twoim garażem.
  10. Kiedyś napewno to poprawię, szczególnie że wiem co i jak. Narazie trzyma się ok i nie ma obaw co do wyginania się.
  11. Blacha 2mm, działa jako wspornik na długości 3cm. Flansze są tylko z zewnętrznej strony fotela, od strony tunelu siedzą na orginalnych mocowaniach. Docelowo planuję jakąś nierdzewkę dać w przyszlości.
  12. Trochę zabawy z fotelami było ale wkońcu siadły!
  13. W sumie bez większych przeróbek: wyłamać 4 zaczepy, w pewne 3 charakterystyczne rowki dać klej na gorąco i przymocować do tunelu poprzez taśme klejącą dwustronną. Może opis brzmi jak coś trudnego a jest banalnie proste i największa trudność to wyjąć zapalniczkę 😉 Co do nowości to udalo mi się zakupić licznik z FISem i przedłużenie tunelu środkowego z miejscem na kubki i schowek. Do tego olej, filtry i płukanka (fajna smoła wylatuje jak samochód jeździ w trybie LL... nawet na oleju 0w-30). A co najwazniejsze, fotele z TT'ki już siedzą 🙂 http://images76.fotosik.pl/116/df6af3f55f40225bgen.jpg http://images78.fotosik.pl/115/8aaf6e4e9f4306e1gen.jpg http://images77.fotosik.pl/115/c8c572222b8f858egen.jpg http://images76.fotosik.pl/116/538af0c8405054e9gen.jpg Trochę pracy było ale siedzi się wyśmienicie. Nie ma co porównywać do oryginalnych naleśników. W końcu zagłówek dotyka głowy!
  14. Może nie potrafią go naprawić? Takie drżenie może świadczyć o tym, że ktoś już nastawnik rozbierał i mógł go źle złożyć.
  15. Szukaj na apaczka, taki zderzak o podanych przez Ciebie wymiarach wyślesz za 36zł.
  16. Potrzebuję pilnie kawałek blachy nierdzewnej o wym około 20x30cm i grubości ok 2mm.
  17. Gdzie w Krakowie dorobią mi lakier w sprayu do malowania plastików wnętrza w kolorze ori Soul?
  18. Ja mam klucze z Corony kupione z 5 lat temu i trzymają się bardzo dobrze. A używane są często. Polecam też biedronkowe klucze.
  19. Kiedyś, jak ktoś nielegalnie granice przekraczał, to dostawał kulkę. A dzisiaj? Nie ma totalnie żadnej obrony terytorialnej granic państwa. Wolna amerykanka. I mam tutaj na myśli zewnętrzne granice UE.
  20. W areszcie karmić go wieprzowiną.
  21. No i VW spieprzył to, o co tyle lat walczył, czyli renomę. Po świetnych modelach jak B3/B4 i C3/C4, rewelacyjnych silnikach 2.5 TDI (R5) i 1.9TDI, jakoś upiekło się VAGowi z 2.0 TDI i żłopaniem oleju w 2.0 benzyna. Teraz im się nie upiecze i znowu VW będzie musiał walczyć jakością.
  22. Są to oczywiście roczniki modelowe, które u VW zaczynają się w połowie roku kalendarzowego. Sam widziałem kiedyś B5 sedan z końca 1994r.
  23. trepek odpowiedział(a) na trepek temat w Audi A4 B5
    W poprzednim samochodzie miałem tarcze ATE i klocki TRW, problem ten nie występowal.
  24. trepek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Co jest przyczyną powstawania okrągłych rowków (wgłębień) na tarczy? Tarcze są nowe tak samo jak klocki (TRW). Prawa tarcza ma powierzchnię gładką, lewa zaczyna być pofalowana. Klocki równo biorą, na całej powierzchni tarczy.
  25. Wracając od tego, że w mojej byłej b5 było szarpanie i po wymianie skrzni ustało. Kiedyś rozebrałem starą skrzynię i widzialem że jakiś element między mechanizmem różnicowym a półosią był pęknięty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.