Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. trepek odpowiedział(a) na Jscob temat w 2.5TDI
    Ostatecznie kupiłem 1Z ale wsadziłem skrzynię z 2.5 TDI. Skrzynia pasuje idealnie pod sprzęgło z 1Z.
  2. trepek odpowiedział(a) na Jscob temat w 2.5TDI
    Nie przypominam sobie, by AFN miał czujnik w misce :-) Może jego późniejsze odmiany ale to by miały inny kod silnika. Wsadź cały komplet od 1Z.
  3. trepek odpowiedział(a) na Jscob temat w 2.5TDI
    Nie. Jedynie poszczególne czujniki bądź akumulator podciśnienia.
  4. Numer: 8z0 711 549 D Cena: ok 180zl.
  5. Na alle tego nie ma, zamawialem w ASO :-) Prawie półtorej miesiąca mi sprowadzali. Zamontowałem osłonę ręcznego: Oraz zakupiłem drugie A2 :-)
  6. trepek odpowiedział(a) na Jscob temat w 2.5TDI
    ECU wymienić, wiązkę najlepiej też. Pas przedni zostaje, dolot w większości też (jedynie zmieniasz początek czyli obudowa filtra powietrza i to co od/do turbiny i co od pasa przedniego do dolotu). Pierwsza część wydechu do wymiany. Stałe zasilanie do pompy paliwa w baku (aczkolwiek zalecane jest aby do AFN taką pompę wywalić z baku).
  7. Tak czytając problemy związane ze spalaniem chyba już wiem, czemu VW znowu wprowadzilo do sprzedaży silnik 1.4 TDi zamiast 1.6 TDI ;-)
  8. Nieprawidłowości już wykryto wśród innych aut: - Volvo S60 - Renault Espace Energy - Jeep Renegade - Nissan X-trail Są przecieki, że oszustw dokonały się również takie firmy jak: Mercedes, BMW, Mazda, Fiat, Ford, Jaguar i Peugeot. Czyli niedługo się okaże, że wszyscy dymają klientów.
  9. Czy ma morze kostek to nie wiadomo. Ale jak seryjnie samochód nie był wyposażony z podgrzewane fotele to niemożliwym jest by była instalacja do podgrzewania. Potrzebujesz przycisków oraz wiązki (ewentualnie wiązkę możesz sobie sam zrobić).
  10. Olbrzymia jeśli chodzi o przednie zawieszenie i umiejscowienie silnika względem przednich kół. Poprzez przeprojektowanie miejsca osadzenia półosi w skrzyni biegów, przednie koła poszły ok 12-15 cm do przodu względem silnika co spowodowało, że już taka masa nie zwisa przed kołami. B7: B8:
  11. Zawsze można mieć dwa Ecu i przełączać się pomiędzy nimi przyciskiem ;-)
  12. VW nie upadnie, ktoś tanio kupi akcje, sprzeda drogo za rok i będzie git :-)
  13. Ten z aukcji Matejusa do też użytkownik forum golfa - Muszka.d. https://www.facebook.com/ProfiTurboWroclaw?ref=hl Numery telefonu takie same ;-)
  14. Znaleźć kobietę, z którą można dzielić pasję też nie jest prosto ;-) Nasze domy rodzinne dzieli odległość 120km. Ze mną to jak z kobietą jest. Docelowo we czwartek pojechałem po zderzak do A2 tylni, srebrny w kolorze. Ale że stan nie był odpowiedni do montażu to... wróciłem z lusterkami bocznymi w kolorze i fotelami z TT'ki ;-) Zdjęcie lusterek na samochodzie:
  15. A tak na poważnie to w Nowym Sączu są magicy od renowacji skóry. Ento TC.
  16. Pewnie da radę Tylko musisz pierw wybrać wzór ceraty jaka będzie naszyta na fotel
  17. trepek odpowiedział(a) na mario30m temat w Audi A4 B8
    W rejonie Krakowa cięzko ale w Nowym Sączu masz Ento TC i chłopaki naprawdę cuda robią. Na stronie www jest mało ich projektów, zobacz na FB.
  18. Dla Niemców najważniejsza jest data pierwszej rejestracji i zawsze tego się trzymają. Wpisz 98.
  19. Audi A2 zaczęli robić w 1999r.
  20. Polo jest nowszą konstrukcją od A2.
  21. Moje A2 z silnikiem 1.4 TDI o mocy 90KM pali w cyklu mieszanym w przedziale 4.6-4.9l / 100 km (mierzone pod dystrybutorem, leję do pełna i wyliczam średnią). Na oponach 15 cali mam niższe spalania, na 16'tkach wyższe. Zimą maksymalne średnie spalanie w trybie mieszanym (trochę Krakowa, droga do Olkusza itp) wyszło mi 4.92. Nawet używając klimatyzacji podczas ostatnich upałów nie przekroczyłem nigdy 5l. Ale fakt, silnik traktor. Jak kiedyś padnie mi 1.4 TDI to robię swapa na 1.6 TDI.
  22. Mam A2 z silnikiem 1.4 TDI. Na zimnym czuć wibracje (wszak to 3 cylindry i nawet wałki wyrównażające nie pomogą), po rozgrzaniu ok. Zwinne, dynamiczne, małe. Wszędzie się zmieści, elastyczne jest. Ale jest to głośny silnik (w mieście to nie przeszkadza, w dłuższej trasie już bardziej). W mrozy dobrze pali, szybko się nagrzewa. Wskazówka ode mnie, zamiast pola szukaj A2 - małe z zewnątrz, zaskakująco duże w środku z zaskakująco dużym bagażnikiem.
  23. Albo coś z A4 B5 przedliftowej bo to samo jest ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.