Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to na pewno nie jest E i c**j Chciał nie chciał muszę się zgodzić z Moskalem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bylo..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRY http://www.tvn24.pl/12691,1602373,0,1,mezczyzna-bez-odciskow-palcow,wiadomosc.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już z nowym gps_em ?? Taa... Model DeLUX- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemanko..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema małe siusiaki..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/24467,1629586,0,1,pirelli-2010-piekne-kobiety-i-dzungla-brazylii,wiadomosc.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 15:37_________________________________________________- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto ma ochote na MC Donalda? Wlaśnie wrócilem z miasta wyposażony ;D I sam niewiem czy to wszystko zjem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: BRY pany[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 11:42_________________________________________________ To my się cieliśmy ? Ja ci pokazywałem jedynie płomienie z mojego wydechu ale jak chcesz się złapać to nie mówię nie Lubie ustawiać takich cfaniaczków jak ty w szeregu Chciałbym to zobaczyć.. [br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 11:43_________________________________________________ Hahahaha Ten jest kozacki Chyba sobie taki kupie..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, tak.. Dokładnie 520 się teraż woże..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.youtube.com/watch?v=qjHjpfIhce0&feature=player_embedded [br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 11:46_________________________________________________http://www.tvn24.pl/26086,1630911,0,1,w-swieta-skapo--ale-goraco,wiadomosc.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak Warszawa z resztą PL :decayed: Co mielismy okazje odczuc w okolicach Poznania :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stacjonarke pod TV chce podłaczyć - nie ma to jak Call of Duty w większym formacie W tym przypadku nie pomogę.. Ja mam kabel S-video -> SCART pociągniety w puszce od lapka do TV, ale na kablu to traci jakość. Ale do filmow... Może być.. Choć zadowolony nie jestem. Chyba pociagne DVI albo coś innego.. Tylko uważaj, bo jak masz dobre kino to przy dobrych ustawieniach mozesz popuścić.. Jak bedą strzelali do Ciebie z tyłu..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a widzisz.... do brzydgoszczy sie nie jeździ , tam trąca tyfusem Ja to wiem.. Jechałem do Dąbek.. Za koszalinem.. I nie dojechałem.. Stanałem 25km za wspomnianym wcześniej zapomnianym przez świat miejscem[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 13:30_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,89554,title,11-latka-wiozla-samochodem-pijana-matke,wid,11703815,wiadomosc.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ty co sie nabijasz ?? :tongue4: :tongue4: ostatnio "Moorph" ma ograniczone wypowiedzi Nie chce mi sie gadać bo mój "cukierek" w piątek puścił soki z automata.. i kur.wa wracalem na lawecie spod Bydgoszczy.. Fura stoi na serwisie.. Podejrzewam że puścił jakiś przewód.. Więc od soboty jezdze bmw 320 i [br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 13:22_________________________________________________ Adaś po co Ci ten usb-wifi-cóś.. :?: Neowypierdka chcesz podlaczyc?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry PIERWSZY!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
świadectwo z czerwonym paskiem [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 15:11_________________________________________________ [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 15:24_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 13:07_________________________________________________Nosfer, moskal, ono i 0 Gości przegląda ten wątek. Zapomniaem dopisac, ze Mustangi sa c**jowe :polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz po prostu za ciężką nogę..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie Ty to sprawdzałeś?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
\Dobry Kozak - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.