Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To ja niewiem czy dziś przyjade do Arkadii bo gejostwem bedzie zalatywać jak bedziecie sie przytulać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale teraz Boberki atakują kraków. Coś w radiu dziś słyszałem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema bydlaki przebrzydłe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nagłówek zmieniony.. Oskaro postaram się być. Nosfer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno jak jest ciemno to się nie liczy. Kaśka.. Nie podskakuj.. :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hahahah... Co to ma być?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
AndyN dobry opis na gg.. :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i 69 Klub Member
-
PREZESA URODZINY !!!!!!!
100 lat 100 lat..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nieistotne , opozycja siedzi na Torwarze opozycja jak zwykle i tak nie ma nic do gadania..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DZieki korzeń. Nadal czekam na maila z aktywacją..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo.. [br]Dopisany: 16 Październik 2009, 10:20_________________________________________________A do Jarka macie bezpośredni telefon?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Powiedzcie mi jeszcze jakie on ma ceny na ile trzeba sie przygotowac?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm.. Skoro jest taki dobry to moze sie pofatyguje do niego. Moskal jakies wielkie kolejki ma? Trzeba sie duzo wczesniej umawiać?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepszy w tym kraju Oo.. Co on takiego robi ze niby jest najlepszy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jakis dobry gazownik jest?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema laski..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na tarasach nie ma tego samego co w arkadii pracowalem na ZT przez prawie rok. I lipa Nieraz mozna bylo popatrzeć.. Ale niezawsze..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga masz u mnie browara za to..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze parking pod Kauflandem w Jabłonnie :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wbijamy ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj czepiasz sie szczegółów. W pracy jestem i mam w pyte roboty i tak na szybko pisze. [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 16:00_________________________________________________ Siema stara mientka pytko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Postój na Promce jak jest minusowa temperatura na zewnątrz - ciekawe jak długo wytrzymasz Łukasz dałbym rade.. Jedziłeś na snowboardzie? Masz kombinezon do snowboardu? Co prawda kiepsko sie w takim jezdzi samochodem. Ale wiesz.. Wytrzymać mozna.. [br]Dopisany: 15 Październik 2009, 15:51_________________________________________________ Mnie mozesz odstrzelić bedzie jeden glos mniej. Podejrzewam ze Kali tez na arkadie glosowal. Glosowalem na arkadie bo nie ukrywam ze mam najblizej i najlepszy dojazd. I pewnie kazdy takim kryterium sie kierowal. Ale jak wyjdzie ze spoty beda na torwarze to bede jedzil na torwar. Przynajmniej z pracy mam blisko..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Arkadia - 28 (53.8%) Fort Wola - 17 (32.7%) TORWAR - 7 (13.5%) Głosów w sumie: 52 Koledzy strasznie sie buntujecie. To sie wlasnie nazywa demokracja.. A jeśli co niektórym sie to nie podoba to moze wogole zostanimy w Promce.. To jak wybory prezydenckie. Glosowaliscie na Kaczke? Nie.. Tez dobrze.. Wiekszosc wybrala i czy sie to podoba czy nie musi tak być.. Chyba ze ktos go wczesniej odstrzeli..