Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
SIema pijackie mordy [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 07:42_________________________________________________ CO Ty kur** wiesz o zabijaniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal masz wp***dol :naughty:
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
GRATULACJE
-
Nowa pasażerka :)
GRATULACJE PROSTO ZE STOLICY!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krowe przyniesiesz bedzie looz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witamy w naszych skromnych progach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko tobie T brakuje na klapie Napisu Audi, czy 1.8 też brakuje Dla mnie to i lepiej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tylko mnie z moskalem nie pomylcie. Bo ja bede sedanem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Albo juz by się w niej siedziało.. [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:53_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Ja mam dobrego lekarza.. ide do niego a on sam pyta ile chce zwolnienia.. [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:53_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1613988,0,1,przeciwnicy-madonny-chca-ja-zagluszyc,wiadomosc.html "Katolicy, którzy sprzeciwiają się koncertowi Madonny, chcą zagłuszyć jej koncert śpiewając hymn narodowy i pieśni religijne o Matce Bożej." Ja pierdo**, ludzie już nie mają większych problemów. [br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:57_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1613860,0,1,weekend-smierci-zmarlo-ranne-w-wypadku-niemowle,wiadomosc.html[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 10:01_________________________________________________Coś dla jeżdżących szybko bez CB czy antyradaru http://www.tvn24.pl/-1,1613957,0,1,zero-konsekwencji-za-niezaplacony-mandat,wiadomosc.html[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 10:05_________________________________________________http://www.tvn24.pl/12690,1594537,0,1,14_latek-gnal-170-kmh,wiadomosc.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Siema wszystkim Radomiakom
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A jak dobrze pogadasz to jeszcze ze 4 tyg posiedzisz na L4[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:43_________________________________________________ To jest zupełna różnica, kołnież na szyji, a cała zbroja.. Napewno nie chciałbym się zamienić.. Wiem jaka to udręka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ty myślisz ze tak pieknie chodzi sie na przełomie lipca/sierpnia w kołnierzu na szyi ??? Co za problem?? Przecież to nie metalowa obroża, zawsze mozna zdjąć..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
każdy jeden by tak chciał być chory jak Ty moskal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
takie są najlepsze Wiedziałem żeś pedofil..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To teraz Moskal czekamy aż zjawisz się w Promce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witam wszystkich w ten słoneczny sobotni poranek [br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 12:08_________________________________________________Ale dziś lipa.. Jade fure umyć i brykam na grilla, wypije za zdrowie tych co nie mogą..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tvn24.pl/-1,1613625,0,1,219-kmh-na-liczniku--spieszyl-sie-na-spotkanie,wiadomosc.html Temu to się spieszy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W czwartek powinna być poprawka.. A we wtorek spot... Dokładnie, racje ma. Piwa jej dać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W czwartek powinna być poprawka..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo.. Oskaro sie pojawił.. CO sie stało Oskar że tak wcześnie zawitałeś na forum?? [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 10:58_________________________________________________ A tam jest jakiś korek?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A niech sie kur** smaży w ogniu piekielnym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładne mi troche..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Śpi bo piątek, i trzeba przed imprezą wypocząć..[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 08:20_________________________________________________ Lud pracujący wstaje wcześnie, ku chwale budżetu ;-) A poza tym kto rano wstaje.. ten ma weekend szybciej JaroD zgadzam się z Tobą..[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 08:22_________________________________________________Adrian, może na wtorek będę miał CD o którym rozmawialiśmy na spocie we wtorek..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To sie nie liczy toż to przecież noc jeszcze.. wszystkim [br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 06:26_________________________________________________