Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napewno nie moja.. Wstydziłbym się z nią wyjść na ulicę. Hmm... Pograłbym z nią.. Kur** dobre..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm... [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2009, 11:37_________________________________________________Tą barmanke ostatnio widzialem w TV ;p Dobry wkręt ;D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piwo kontra cipka - starcie gigantów! 1. Piwo jest zawsze mokre. Nad cipką trzeba popracować. Punkt dla PIWA. 2. Ciepłe piwo fatalnie smakuje. Punkt dla CIPKI. 3. Naprawdę zimne piwo daje ogromną satysfakcję. Punkt dla PIWA. 4. Jeśli po tym jak weźmiesz haust swojego ulubionego piwa, znajdziesz włos między zębami - możesz zwymiotować. Punkt dla CIPKI. 5. Dziesięć piw jednej nocy i nie możesz dojechać do domu. Dziesięć cipek jednej nocy, a nie chcesz nigdzie jechać. Punkt dla CIPKI. 6. Jeśli użyjesz zbyt dużo piwa w miejscu publicznym, twoja reputacja może ucierpieć. Jeśli użyjesz cipki w miejscu publicznym - staniesz się legendą. Punkt dla CIPKI. 7. Jeśli zatrzyma cię policjant i będzie czuć od ciebie piwem, może cię zaaresztować. Jeśli będzie czuć od ciebie cipką, może ci postawić piwo. Punkt dla CIPKI. 8. Normalnie nie spotyka się starego piwa. Punkt dla PIWA. 9. Za dużo piwa i zdaje ci się że widzisz UFO, za dużo cipki i zdaje ci się że widzisz BOGA. Punkt dla CIPKI. 10. W większości krajów piwo jest opodatkowane. Punkt dla CIPKI. 11. Jeśli masz następne piwo, pierwsze się nie wkurw*a. Punkt dla PIWA. 12. Zawsze masz pewność czy jesteś pierwszym, który otwiera swoje piwo. Punkt dla PIWA. 13. Jeśli potrząśniesz piwem, wzburzy się, ale po paru chwilach wróci do normy. Punkt dla PIWA. 14. Zawsze wiesz ile piwo bedzie cię kosztować. Punkt dla PIWA. 15. Piwo nie ma matki. Punkt dla PIWA. 16. Piwo nigdy nie oczekuje od ciebie przytulania przez pół godziny po tym jak je wypiłeś. Punkt dla PIWA. Punktacja końcowa: PIWO 9 CIPKA 7 Odwieczna zagadka została rozwiązana! :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie cudo na jednym uchu, w drugim słuchawka bluetooth, dodatkowo radio CB, ewentualnie nawigacja i antyradar i pierd***a, można dostać.[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 16:04_________________________________________________a co jeśli ktoś ma 2 telefony?
-
[ALL B8] CB w podłokietniku - zdjęcia
Radyjko może i fajne, ale nie dla mnie. Często jeżdzę i trzymam gruszkę na kolanach i nie chcialbym by cos gadało mi między nogami.. A mam radyjko zainstalowane pod podlokietnikiem, jest to zwykle radio TTI. Zrobię fotki to wrzucę. Bo nie każdy chce np. inwestować w nowe radio. Rozwiązanie które zaprezentuję bedzie głownie kierowane do osób które juz mają radio. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oskaro to z tym zakladem kremacyjnym niezłe.. A co do tych lasek na cmentarzu.. To mialem je wrzucać. Ale pomyślalem ze juz wszyscy to znają.. ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale Wy jesteście dla siebie przyjemni.. Zamiast chłopaka pocieszac i mówić że będzie dobrze to Wy od razu na niego tak naskakujecie.. ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze i cos w tym jest. To kiedy jest ten jakże szcześliwy "deadline" ??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co tu dziś taka cisza??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś tu dziś nudą zalatuje.. [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:36_________________________________________________Zdjęcie podpisane jako "Ja też mam golfa" :polew: [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:38_________________________________________________[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 10:41_________________________________________________ Zawsze marzyłem by miec sesje zdjeciową, wśród śmieci w jakimś bunkrze.. ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRy wszystkim.. :hi:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 09:31_________________________________________________Na zdjęciu 6 ja widze 2 gaśnice..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 13:59_________________________________________________Panowie dzis o 19 się widzimy.. Do której zazwyczaj ktoś jest?? Bo niewiem czy na 19 sie wyrobie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Filmik za***isty.. Ciekawe jak długo go kręcili.. Fajny jest ten moment przy tych pomarańczowych pachołkach jak wchodzi na centymetry.. Albo chwile wcześniej ta akcja z niebieskimi balonikami.. Efektowne.. Jestem bardzo ciekawy ile dubli było..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz tak to jest jak sie wpycha coś i nie wie sie gdzie.. ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kiedy Honda nie robiła problemów?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragga jak tam twoj sprzet. Naprawiłeś juz??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba wolałbyś tajemniczą nieznajomą.. Bry wszystkim
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poszukaj jak możesz. jakbys dał radę dopytac znajomego czy robił u nich i jak robią to będę wdzięczny Auto-Pol - PHU. Szcześniak Paweł ul. Strużańska 15 05-119 Legionowo Tel.: (22) 7729475 Jak znajde komórke do wlasciciela to Ci wysle. Znajomy był zadowolony z usług jakie świadczą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Legionowie pod Warszawka kiedyś się dowiadywałem to koszt byl ok 200-300zl. Znajomy mówił ze jest ok warsztat. Ewentualnie jak byś chciał to mogę poszukać do nich numeru i dać namiar.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
DObry
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Filmy, które maja 700MB to ja ściągałem 5 lat temu. Teraz minimum to 4.5GB Nie wiedzialeś co to rmvb wiec zobrazowalem Ci to w prosty sposób ;p
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurcze, taka mała skrzyneczka a 1500 zlociszy kosztuje.. :/ Malik a co do rmvb to masz . Ogólnie rzecz ujmując film który w avi zajmuje ok 700MB w rmvb ma ok 350MB
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas to nie pokazuj jej nic..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik a rmvb obsługuje?? Jaki jest koszt tego cacka?