Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niekrasz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niekrasz

  1. Nie ma tam trybu parkingowego ? Niestety wielokrotnie zostawiałem zapominalsko kamerkę w zapalniczce i w zimie rozwaliłem tak akumulator
  2. Ja za dedykowane 2gb 16gb dałem 872zl że szkoda kombinować Dzisiaj pod USB jeszcze podpiąłem kamerkę xiaomi dash cam i włącza się w końcu razem z silnikiem/nawigacją A nie jak w.zapalniczce napięcie cały czas
  3. ja bralem tutaj https://pl.aliexpress.com/item/DSP-4G-Android-8-0-IPS-samoch-d-ODTWARZACZ-DVD-dla-AUDI-A4-GPS-IPS-stereo/32910423237.html i wysylka z Hiszpanii bez cła/vat separator FM działa dobrze w zestawie na allegro dokupujesz jedynie wyjmaki do Audi a4 oraz przejsciowke https://allegro.pl/oferta/przejsciowka-adapter-anteny-samochodowej-iso-fakra-7695209597
  4. potwierdzam w garazu podziemnym teraz radio FM mi łapie sygnał, wcześniej dopiero przy bramie łapało jedyne uwagi: google maps + google music = sa komunikaty z navi + muzyka waze + google music = sa komunikaty z navi + muzyka google maps + youtube = sa komunikaty z navi + muzyka waze + youtube = sa komunikaty z navi + muzyka google maps + radio FM= sa komunikaty z navi + muzyka waze + radio FM = NIE MA komunikatów z navi + muzyka
  5. u mnie sypie bledami o braku wspracia Widewine Modular sprawdze w wolne chwili DRM Info app jest tam zwyklad przegladarka chrome, ze moze z przegladarki pojdzie, ale to chinskie bebachy bez certyfikacji google/DRM
  6. Instalacja dość prosta Oczywiście nie działają głośniczki tył i muszę dokupić inny adapter antenowy na allegro Co działa? Język polski Spięte z kontem google wszystko Google Play music Google Maps Waze YouTube Netflix, player, hbo - nie działa przez brak obsługi DRM przez to urządzenie Żadnych problemów w komunikatami nawigacji podczas wideo czy muzyki Wifi i Bluetooth podłączone przez smartphone Obszar Google Maps i playlisty music pobrane do offline by mniej używać transferu i szybciej startować YouTube za***isty na takim ekranie. Dvd, bleutototh, nawigacja here, CD te skróty od razu do kosza poszły. Za pierwszym razem długo radio się włączało, ale po konfiguracji ładnie startuje razem z silnikiem. Mega przyjemnie się teraz jeździ. Radio 872zl z magazynu ES dhlem Wyjmaki do radia 4szt 20zl Adapter głośniki tył pewnie z 50zl Adapter antenowy 50zl jeszcze
  7. Mam i ja 872zł DHL z magazynu ES, tydzien czekania, zero cła czy VAT https://www.aliexpress.com/item/DSP-4G-Android-8-0-IPS-Car-DVD-PLAYER-For-AUDI-A4-GPS-IPS-stereo-multimedia/32910423237.html jedynie brak wyjmakow, ze czekam 2-3dni na zamowione z allegro i tez montuje
  8. 280k na liczniku i fabryczna padła i sypie błędami. W Warszawie gdzies znajdę regenerację lub zregenerowana na podmianę? Od razu chce raczej cała pompę ABS z modułem wymienić i nie kombinować
  9. ....
  10. a sam koszt modułu to ile? i jaki jest numer tej części?
  11. Wymiana czujnika chyba nikomu tu nie pomogła jeszcze
  12. Jedyny i główny problem ze nowy czujnik to ok 600zl
  13. ja czyścilem styki, wtyczki i niby troche lepiej ale wydaje mi sie ze kabel moze gdzies przerywac, on jako jedyny ma strasznie duzo luzu wg. mnie i lata
  14. niekrasz odpowiedział(a) na antek3105 temat w Audi A4 B6/B7
    i co ci wyszlo? bo mam to samo, tani czujnik pod pedałem hamulca czy ten drogi w bloku ABS pod maska?
  15. Udało ci się rozwiązać problem z G201? Też mi pokazuje błąd 1435 i 291bar na postoju. Choć w wielu forach przewija się by sprawdzić czujnik pedału hamulca
  16. czyli z niebiesko-brazowym spiac czerwony? czarny minus brazowy niby masa
  17. musze podlaczyc kabel do sprezarki z jednej strony dochodzi brazowy oraz niebieski-brazowy kabel z drugiej strony mam wtyczke z kablem czerwonym i czarnym ktore kable spiac? by nie pomylic + z -
  18. Ktoś mi potwierdzi bo też muszę wtyczkę nowa wpiąć a nie wiem jak było Brązowy czyli masa = czarny - Niebieski-brazowy = czerwony + ?
  19. Jak masz 4bar i nie rośnie po włączeniu to znaczy że się nie spręża czynnik czemuś albo sprężarka nie zalacza
  20. czujnki to chyba w vagu by blad zwracal?
  21. sprzegielko sie zrywa, bo sprezarka stawia juz za duzy opor ale jak przetrwasz lato to przynajmniej na rok problem z głowy
  22. pojezdzilem na 2dni na sekwencji +-, zamiast automacie i nie bylo problemow jak bede planowal wypada w okolice poznania to na pewno sie wczesniej umowie na diagnostyke
  23. A tego nie wiem, ale skrzynie miałem przerabianą ponad 100kkm temu, chyba pozostaje mi gdzieś podjechać do serwisu Koszt sprzęgła to mniej więcej jaki koszt? I wtedy olej od razu zmienię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.