Treść opublikowana przez niekrasz
-
[B7 BKE] Fotele S Line?
bierz, a jak skora z alacantra to tym bardziej mam i polecam!!!
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
ale jakby ci sie znudzil, daj znac;) dobra robote robi z przodem furki
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
gdzie kupiles ta dokladke caractere na przod?
-
[ALL B5] Czy 8J18H2 ET 43 opona 235/40 będzie trzeć
przeciez et43 jest schowane bardziej niz et35
-
[ALL B5] Prosiaki, dobór opon
10J to chyba na zloty, a nie do codziennej jazdy?
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
od kiedy to miejsca parkingowe na drodze publicznej sa prywatne? obu ponioslo, ale miejsce parkingowe byloby tego pana jakby za nie zaplacil a nie argument "ja tu mieszkam od 1970 i zawsze tu parkuje"
-
[B6 AVF] Stukot wydobywający się z pompy klimatyzacji
mam podobnie halasuje, strzela tylko na wolnych obrotach i przy wylaczonej klimie lub na econ jezeli wlacze auto, slychac ze sprezarka sie zalacza i strzelanie ustaje panowie co wymienialiscie ze ustalo?
-
[B6 AVF] Filmik z dziwnym dzwiekiem z silnika
mam podobnie ale halasuje, strzela tylko na wolnych obrotach i przy wylaczonej klimie lub na econ jezeli wlacze auto, slychac ze sprezarka sie zalacza i strzelanie ustaje co to moze byc, te gumki?
-
[ALL B6] Oberwał w koło
jeszcze prog musisz zdjac, bo tam tez jest sruba;) mi wgnietli przedni blotnik na parkingu i strasznie duzo pierdolenia bylo z wymiana pod blotnikiem masz jeszcze slizgi (tak to sie chyba nazywa), mimo iz blotnik mialem troche tylko wgnieciony slizgi sie polamaly
-
[B5 AFN] Czy podejdą 8J ET30 R18
ale teoretyzujecie przelicz sobie jezeli 8.5" wchodzi bez problemu przy et35 czy et32 to ile szerzej jest dla 8" i et30 http://www.1010tires.com/WheelOffsetCalculator.asp
-
[B6 AVF] AVANT by BoGuSz // Powrót po przerwie - NOWE MODY I ZDJĘCIA
prawie jak moja;) ale rzeczywiscie, pierwszy raz widze 2004 z czarnymi dokladkami masz sciemnione szybki wszystkie? czy to tylko tak na zdjeciach wyszlo?
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Tomku, oczekujesz od nas pocieszenia z twego zlego wyboru? i potwierdzenia pseudostatystykami ze dobrze ze wybrales toyote i jako jedyny masz racje?
-
[ALL] Propozycje renowacji felg
biale + gleba
-
[ALL B5] W jakim kolorze zrobić fele
spoleruj i daj śrubki do zlocenia
-
[ALL] Jakie dobrać ET Felgi do B6 ?
gdzies znalazlem ze na zero jest dla 8.5" i ET28 tyl i ET32 przod a tu mozna poprzeliczac i porownac jak sie chowa kolo w zaleznosci od szerokosci i ET http://www.1010tires.com/WheelOffsetCalculator.asp
-
[ALL B6] Jakie aluski na wiosnę ? 17 czy 18 ?
wkoncu dzis zmienilem na letnie 18" lopaty RS6, banan na gebie za wyglad oraz wkoncu znow jest sztywno i twardo gwint -50mm i mozna jezdzic :evil: naprawde nie ma roznicy miedzy 17 czy 18" np. ja juz sie zastanawiam czy jednak nie 19 albo 20"[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 23:36_________________________________________________ no wlasnie ciekawe co jest gorsze dla zawieszenia? czy moja jazda na twardym gwincie ale uwazajac na dziury 20-30kmh czy jazda na 15" po tych samych dziurach ale 70-80kmh (o kierowcach w firmowych autach nie wspominajac, dziur nie dziur, tory nie tory, 100kmh na liczniku musi byc)
-
[ALL B6] Przeróbka lamp ori b6 avant na led??
no wlasnie, nie ma jakichs ladnych LEDow do avanta B6? bo te co na allegro to ogolnie slabo wygladaja, zreszta sa chyba przez jedna firme produkowane
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam;) masz hidy 5000 czy 6000K?
-
[ALL B6/B7] Demontaz tylnej korbki szyby
Probowalem odkrecic klamke by zdjac boczek i poleglem;) jak to sprtynie zdjac by jej nie polamac?
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
jakby ktos chcial to tez mam 1BA do oddania zamienilem na gwint i mi sie wala w garazu tylko
-
[ALL B6] Czyszczenie EGR i brak mocy
watek do zamkniecia okazalo sie ze przy czyszczeniu, jeden stary sparcialy przewod zrobil sie nieszczelny
-
[ALL B6] Czyszczenie EGR i brak mocy
Mialem dzis sprawdzony i wyczyszczony EGR, ogolnie nadaje sie do wymiany ale po skreceniu go spowrotem auto nie ma mocy nie przyspiesza nie da sie jechac powyzej 90kmh jakby mial 50koni zamiast 130 co nie tak moglo pojsc przy skrecaniu spowrotem? czy moze to objaw wyczyszczonego niesprawnego EGR? jakbyl zatkany bylo ok, ew. zaslepienie go pomoze?[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:42_________________________________________________kable wydaja sie polaczone ok odpiecie wezyka od EGR tez nic nie dalo
-
[B6 AWX] Dziwne chrobotanie
skrec kola i rusz z mocniejszym depnieciem jak bedzie chrobotac to pewnie przegub
-
[ALL B6] 18/19 cali do srebrnego avanta
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/262426-Where-can-purchase-Gold-rims http://www.audizine.com/forum/showthread.php/213123-Gold-Rims-on-White-USP dzis wpadly mi te dwa linki i moze by zalozyc jakies zlote 18/19
-
[ALL B6] 18/19 cali do srebrnego avanta
Glinek jakos zmiescil 9x20" nic ciekawego nie ma na allegro, a musze kupic cos w 2-3tyg