Treść opublikowana przez niekrasz
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
ja zmarnowalem troche carbonu 3m di noc i nie polecam 1) ladnie sie okleja, duza plastycznosc, fajna faktura, ale nadaje sie tylko na listwy, gdzie nawet wyglada jakos 2) lakierowalem lakierem bezbarwnym i jest tylko gorzej, 1-2 warstwy jeszcze ujda, natomiast powyzej 5 robi sie czarny polysk bez faktury 3) widzialem maske oklejona folia 3m di noc, na poczatku super efekt, jednakze po 2-3miesiach i jak samochod jest brudny = agrotuning
-
[ALL B6] Rezanie ->Grill Ładniejszy od -> a'la RS6
zdejmowales dolny grill, bez zdjemowania zderzaka? czy to tylko VT?
-
[B6 AVF] Tylny zderzak - listwa chromowana
mi za czarna, krzykneli 170zl
-
[ALL B6] Chromowana listwa (przy klapie) tylnego zderzaka
170zl za kawalek plastiku
-
[ALL B6] Jaka to doładka do progów
ktos wie moze co to za dokladka dolna do progow?
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
i mozna z tym pojechac do myjni? dwoch lakiernikow od plastikow odradzalo (nie daje na usluge gwarancji) mi lakierowanie chromu w B6, jest jakis utwardzany i po jakims czasie zacznie podklad, lakier odpadac nalezaloby zeszlifowac chrom ale ogolnie duzo roboty jak na tak mala powierzchnie i koszta mozna lakierowac chromy w starszych samochodach gdzie chrom (nie jest utwardzany) sam odpada;) dodatkowo mowili ze bez problemu mozna lakierowac kratke (mimo skomplikowanego ksztalu)
-
[B6 AVF] Przegub zewnętrzny
prosba o numer przegubu zewentrznego do Audi A4 rok 2004 1.9TDI, silnik AVF 130KM FWD numer VIN: WUAZZZ8E74A245277 i ew. jak ktos ma dostep jaki numer ma lobro lub ruville
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
co to za uchwyt/podkladka na telefon? oryginal czy jakas dorobka?
-
[ALL B6] Zaślepki relingów
Chcialbym zdjac relingi, czy wogole sa dostepne jakies zaslepki na dziury po mocowaniach relingow?
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
http://s6b.directupload.net/images/090620/5pziyrav.jpg http://www.carbonfiberfilm.com/ az sie skusilem i kupilem sobie te folie/laminat http://www.horus.net.pl/ lub allegro
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
http://www.youtube.com/results?search_query=3m+di+noc&aq=f
-
[ALL B6] Chromowana listwa (przy klapie) tylnego zderzaka
Wersja do avant (jezeli wogole byly roznice) i jezeli jest to wersja czarna bylaby mile widziana (podobno w pakiecie shadow line cos takiego bylo)
-
[ALL B5] Zawieszenie MTS-Technik czy TA-Technix?
tez sie zastanawiam tak samo jak ty sporo jest na forum golfiarzy i beemek o tych lowcostowych zawieszeniach fk, mts, Ta wszystko podobne z gwarancja jest chyba troche lepiej u MTS bo masz dystrybutora MTS-Technik oraz sugerowany cennik http://www.mts-technik.pl/pl/katalog-m-52.html no i pewnie ew. amorki na wymiane latwiej jak jeden padnie czy cos
-
[Warszawa] Bardzo solidny warsztat
dzieki, bede probowal jutro;)
-
[Warszawa] Bardzo solidny warsztat
ktos ma moze telefon do serwisu bo na 888104845 nie moge sie dodzwonic
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Czy grill dolny w dokladce s-line jest taki sam jak w zwyklej dokladce?
-
[ALL B6] Włącznik świateł awaryjnych
Jako ze moj wlacznik jest troche podniszczony, chcialbym go wymienic na nowy http://allegro.pl/item971084275_audi_a4_awaryjne_wlacznik_idealne.html Czy ktos moze przeprowadzal taka operacje? trzeba rokrecac radio, tunel czy da sie latwo go wyjac?
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
http://www.a4mods.com/index.php?page=webcontent/pages/blackoutgrille.html&category=3
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
te sa koksik ale co z avantem?
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
ktos moze polecic jakiegos lakiernika z wawy, ktory zajmuje sie lakierowaniem plastikow?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
a jest roznica sedan/avant jak chcialbym tylko dol polakierowac i przelozyc?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
swoja dokladke tylu uszkodzilem, a znalazlem takie cos co to za dokladka, do B6 czy juz B7? jak myslicie bedzie mi pasowac?
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
- [ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
masz jakies wieksze zdjecie? cos podobnego jestem na etapie kupowania folii 1) albo czarny mat albo czarny polysk 2) cala maska lub srodek do zgiec (cos jak na filmie) + dach i zdjete relingi- [B6 AVJ] A4 1.8 T Poznan doktor-felga.com
a udalo ci sie moze zdjac ta listwe, bez zdjemowania zderzaka? - [ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi