Treść opublikowana przez niekrasz
-
[ALL B6] Przełączniki A4 B6
gorzej ze taki egzemplarz mogl miec niezly przebieg zrobiony
-
[INNE] Boczki z wersji europejskiej do anglika
no ale boczek kierowcy masz prosty, z guzikami do sterowaniami szyb itp ma zupelnie inny ksztalt w przekladkach pewnie boczki sa europejskie, o ile to nie jest recaro to latwo sa dostepne uzywane
-
Lekkie terenowe auto do 35 tysięcy
http://www.fotka.pl/grupa/70882/Fanow_tuningu_i_VW_Golf_mk12345/blog_komentarze/15105196/ grupa VAG
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
to felgi po ile?
-
[ALL B5] Po wymianie zawieszenia - auto stoi za wysoko
ale i tak na seryjnym 1BA jest miedzy kolem a blotnikiem jakies 7-8cm
-
[ALL] Zamiennik lampki oświetlenia rejestracji LED
gdzie mozna obecnie to kupic w dobrej cenie?
-
Spotkania na drodze
czyj to furak? znalezione na wheelwhores
-
[ALL B6] Proszę o opinie ? Czarny czy biały mat ...
zamiast wydawac kaske na malowanie kup obnizone sprezyny i odrazu bedzie lepiej
-
[ALL B6] Moja 1,9 TDI Black mat po programie,pełny przelot... (Nowe zdjęcia)
a jaka folia 35%, 20%?
-
[B5 AFN] Koło pasowe alternatora
INA (szukaj na allegro) smiga jak nalezy, a za zaoszczedzone pieniadze wymienilem jeszcze napinacz, pasek i rolki
-
[B6 AVF] kolejny srebny Avant (gwint mts, antychrom, led)
1150 + montaż 250 http://www.mts-technik.pl (jest sugerowany cennik, ale pisalem maila do dystrbutorow w okolicy, ktory mi najtaniej mogl zalatwic) niestety kw czy koni to to nie jest, jest zbytnio prorodzinny taki zestaw, ze jak ktos spodziewa sie miec "beton" to moze byc rozczarowany choc odczuwalna jest niesamowita poprawa w prowadzeniu i zakretach zmienilem bo choc mialem jeszcze w miare dobre 1BA, to strasznie mnie denerwowalo (wyglad jak koza i bujalo w zakretach za mocno) zrobilem juz 2000km na tym, ze jakies odczucia juz mam wyrobione, ze pytaj ale szczerze to nie wyobrazam sobie bym kolejny samochod mial bez gwintu, z tym ze wtedy to juz bedzie koni, kw itd. da sie wytrzymac na polskich dziurach, a za bardzo poprawiaja sie wlasciwosci jezdne i bezpieczenstwo
-
[B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?
mam podobnie, jak juz wlejesz to jest tyle ile trzeba, az do nastepnej wymiany
-
[B6 AVF] kolejny srebny Avant (gwint mts, antychrom, led)
Kolejny srebny AVF, co prawda miala Honda Civic Type R lub chociaz 1.8T, ale mialem dosc szukania dobre egzemplarza, a ten byl od zawsze w rodzinie i jakos tak wyszlo Wyposazenie: standardowe (naleśniki w soul) Naprawy/Mody: Wrzesien 2009 - 190 000km - Wymiana rozrządu Maj 2010 - 200 000km - Zawieszenie gwintowane MTS Technik , Wymiana sprzegielka alternatora, paska, napinacza i rolki Czerwiec 2010 - 200 100km - Listwy boczne s-line , Pakiet anytchrom (Czarne grille, Czarna listwa bagaznika) Wrzesien 2010 - 208 000km - Wymiana oświetlenie w tablicy na LED, naklejkowanie ... - pare rzeczy Grudzien - 223 000km - Wymiana wszystkich filtrów i oleju MOTUL SPECIFIC 505.01 Plany: Sierpien/Wrzesien 2010 - przyciemnienie szyb i dolozenie spoilera w czerni na klape (na razie lipa z tego wyszla) Repliki BBS LM 18/19" Stan obecnie Czerwiec 2010: 202 000 km :gwizdanie:
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
mialem przez miesiac ustawiony gwint na -65/-65 w a4b6 i za***iście sie jezdzilo, gdyby nie zolto-czarne progi zwalniajace lub 4osoby i bagaznik gratow;) teraz przy -55/50 na twardych amorkach i sprezynach jest spoko
-
Spotkania na drodze
A4B6 naklejka klubowa FZI ---X warszawa, okolice domaniewska/suwak
-
Spotkania na drodze
o to moj, w pakiecie antychrom;) pozdro
-
[ALL] Dokładka zderzaka/splitter od Cupry R - ciekawie wygląda
jak myslicie jest sens to zakladac do zwyklego zderzaka? czy bedzie wiocha?
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
http://www.strefaserwisowa.com.pl/galeria/index.php sa i srebne A4;) natomiast ja chyba tu http://www.przyciemnianie.com.pl/ zrobie wszystko 35%, obecnie to 650zl
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
panowie, nie zapominajcie o zdjeciach;) choc w sumie na "przymierzaniu" przed oklejeniem zdecyduje co i jak ostatecznie
-
[ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
czarna folia tyl 15% tyl 5% wszystkie na 35% prosze jakies inne propozcyje, a najlepiej zdjecia jak ktos moze ma
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
wlasnie wybilo 200 000km ale po przeprowadzce do wawy, strasznie male mam przebiegi po 1000-1500km miesiecznie
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
czy czysciliscie/rozpuszczaliscie klej na klapie? bo nie moge doczyscic
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
czerwone paski na fele!
-
[B6 AVF] Wymiana dolnego grilla
troche ciasno, ale bez wiekszych problemow jedna reka podwazamy 3 zabki (przy dolnej krawedzi grilla) od strony chlodnicy, druga wyciagamy grill na zewnatrz
-
[B6 AVF] Wymiana dolnego grilla
Czy da sie w miare latwo wymontoawac dolny grill, bez zdejmowania zderzaka? z gornym nie ma problemu, ale dojscie do dolnego od gory jest mocno ograniczone i malo widac