Treść opublikowana przez niekrasz
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
polecam dalem 40zl za pare i ladnie swieca http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&from_showcat=1&sg=0&string=osram+night+breaker+h7&order=p
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
odlaczylem egr troche na wolnych obrotach bardziej burczy, sztywniej chodzi wolniej sie rozgrzewa, ale... ruszanie spod swiatel, gaz w podloge i 0 (slownie: zero) dymu, a potrafil z egr czasem niezle zakopcic
-
[B6 AVF] Klocki hamulcowe i koleczko zamykania klapki trojkata ostrzegawczego w avancie
numer VIN: WAUZZZ8E74A245277
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
300zl za pokrywke skora w ASO;)
-
[ALL B6] Listwy drzwiowe s-line Seat Exeo
sam mam s-line czarne metalik i chcialem zmienic na te z allegro za 380zl, ale: sprzedawca z warszawy -dzwonie ze chce kupic - nie ma problemu -ale mowie ze odbior osobisty i wpierw obejrze - yyyy teraz mnie nie ma w wawie, prosze dzwonic za tydzien - ponownie tez nie udalo mi sie umowic ktos dawal linka w ciekawych aukcja do listew ORI S4 za 900zl
-
[B6 AVF] Zaślepienie i wyłączenie programowe EGR
a moze ktos wie jak programowo wylaczyc egr w AVF?
-
[ALL B6] Usunięcie tylnej wycieraczki
http://allegro.pl/zaslepka-tylnej-wycieraczki-vw-passat-audi-a4-a6-i1273928132.html
-
[B6 AVF] 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded
Wyskoczyl mi dzisiaj taki blad 19586 - EGR System Regulation Range Exceeded P3130 - 35-10 - - - Intermittent Patrzac pod maska EGR i okolice sa troche "spocone" Prosba o diagnoze Szczegolnie ze w planach mam wywalenie EGR lub zaslepienie i nie chcialbym tym bardziej dokladac nic do naprawy tego
-
[B6 AVF] kolejny srebny Avant (gwint mts, antychrom, led)
nie no;))) wykrecasz srubke, wyjmujesz lampke, wkladasz leda, wkladasz lampke, przykrecasz srubke i to x2
-
Moje pierwsze modyfikacje
doklada moze zbyt agrysywna ale auto lepiej wyglada niz w standardzie ile moze byc zwyklych a4 montaz plug&play bez rezania?
-
[B6 AVF] kolejny srebny Avant (gwint mts, antychrom, led)
2tyg nie to ledy, na dniach bede montowal je w srodku jak tylko paczuszka dojdzie
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
http://allegro.pl/s-line-audi-8-5x20-et45-5x112-i1254922365.html
-
[B7 BPW] Stuki podczas hamowania przy jeżdzie do tyłu
mialem podobnie;)
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
jak oklejaliscie dach, sciagaliscie listwy/relingi? czy da rade ladnie okleic bez tego?
-
[ALL] LED-y do tablicy rejestracyjnej
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140453.msg1835983#msg1835983 odpukac, poki co ladnie swieci
-
[B6 AVF] kolejny srebny Avant (gwint mts, antychrom, led)
allegro;) http://allegro.pl/zarowki-rurkowe-led-36-42mm-27led-smd-hit-dl-i1197424604.html
-
[B6 AVF] kolejny srebny Avant (gwint mts, antychrom, led)
zamiast 200zl na dedykowane ledy w tablice, mala namiastka: diody rurkowe 36mm 9x potrojne ledy smd 2x 22,99zl + wysylka efekt: roznica znaczna, ze az w srodku zarowki na ledy wymienie nie ma bledu spalonej zarowki, tylko trzeba dobra strona je wlozyc[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 20:59_________________________________________________naklejka klubowa - jest naklejka - piaskowane szklo (duzo lepiej niz na zdjeciu wyglada, maly dodatek a cieszy) naklejka nad listwy s-line
-
[ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?
z kolumna golfow i flotowych passatow tez nie mamy szans;)
-
"Kochane" komisy
pod to chcialem podczepic http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=153933.0 historia jak z filmu
-
"Kochane" komisy
http://vod.onet.pl/zawody,zawody,2022,3,6182,odcinek.html
-
[B5 AJM] Ściąga auto!! Brak pomysłów proszę o pomoc!!
opony? sam przeciez pisze ze zmieniales opony i rownoczesnie po zamianie samochod inaczej sie zachowywal
-
[ALL B5] Folia 3M
mialem ta folie i wg. mnie to wiejskituning poszukaj byl caly watek na temat oklejania carbonem na lusterko potrzeba 50x50
-
Montaż LED zamiast postojówek
tak szybko ledy sie przepalaja?
-
[ALL B6] Wytrzymałość amortyzatorów
1BA 200 000km i wszystko bylo ok na przegladach ale przy 200 001km zmienilem na gwint MTS technik bo byla koza;)
-
[B6 AWX] Moja czarna diablica
a to nie jest standard?