Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Spoty Olsztyńskie
Czy w Olsztynie lub w okolicach znajdę dobrego majstra od tuningu? Jeśli ktoś zna to proszę o namiar.
-
Porada prawna. Zna się ktoś z forumowiczów?
Lub inną nieruchomość.
-
[A4 B7]Wymiana szyby czołowej z ubezpieczenia
Właśnie o to chodzi. A w większości towarzystw maja takie zapiski. Pięknie jest jak się co roku opłaca, wychodzą kwiatki jak się chce odszkodowanie.
-
[A4 B7]Wymiana szyby czołowej z ubezpieczenia
Czy tak słodko jak piszesz powinno być z AC czy OC? W większości jak nie wszystkich jest amortyzacja lub części zamienne. Dodatkowo chyba też zależy jaki jest wariant serwis/kosztorys.
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Ile waży Twoje A4?
-
A4 B9 Avant Sport 40 TDI quattro S tronic - wozidło w trasy
Ile waży B9 2.0 diesel quattro automat kombi?
-
Zakup laptopa do 1500zł. Wymagania poniżej
Przyjdź za te 2-3 miesiące. Może coś nowego się pojawi. Ten dell to trochę stara konfiguracja.
-
Muzyka w naszych autkach
Adam87 twoje to się bardziej ogląda niż słucha ? To samo the_naturat_com ? Ostatnio bardzo popularne przeróbki starych hitów
-
Które z tych felg podejdą bez używania dystansów
ET28 może troszkę wystawać, tzn nie będzie jak w oryginale. ET48-50 może być troszkę schowane, chociaż przy takiej szerokości to nie powinno być tragedii wydaje mi się że odpowiednie powinno być ET40-45 Musisz sam poszuka zdjęć i ocenić jaki dokładnie efekt oczekujesz. Są różne gusta.
-
Zakupy z aliexpress
Jak przejmie UC to płacisz podatek czyli 23% + opłaty coś ok 30-40zł ale tylko od zakupu powyżej 50$ A skąd wiedzą? Sam im powiesz albo pokażesz aukcje na której kupiłeś, bo tego wymagają przy weryfikacji.
-
Zakupy z aliexpress
Ad1. Nie ma cła, tylko podatek. Ale tylko gdy UC to sprawdzi. Ad2. Są tak samo bezpieczne jak allegro, wpłacasz 3tys zł na polskie konto i co? To samo. Ad3. Czas do średnio 1-2 miesiące. Kiedyś dostałem towar w niecałe 30dni a raz czekałem prawie 80 dni. Ad4. Nie między bajki. Ja nie raz reklamowałem i otrzymałem nowy towar lub proponowano zwrot kasy.
-
Zmiany w konfiguratorze
A ja bym się martwił. Bo 245KM bez quattro to trochę słaba konfiguracja.
-
Jaki smartfon do 1000zł ?
kobiecie nie wytłumaczysz, musi być szajsung
-
Jaki smartfon do 1000zł ?
Warto jeszcze inwestować w SGS7?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Pytanie do tych co podłączyli moduł i mają czujnik zmierzchu, włącznik AUTO. W nocy jeśli macie ustawiony włącznik na AUTO, to po włączeniu zapłonu od razu zapalają się Wam mijania i na tych światłach odpalacie silnik?
-
Światła dzienne/mijania po uruchomieniu
Ja jak bym miał to bym wyłączył ?
-
Światła dzienne/mijania po uruchomieniu
Zależy kto ile i jak jeździ. Jak więcej po mieście to aku nie zdąży się doładować po ciężkim odpalaniu na wszystkich światłach, radio itp. W B6 miałem moduł który uruchamiał światła po uruchomieniu silnika. Tylko tam nie miałem włącznika z AUTO ?
-
Światła dzienne/mijania po uruchomieniu
Tylko producent chyba nie przewidział że przy ustawieniu AUTO w dzień uruchamia się silnik na światłach dziennych a w nocy na mijania. W zimę prawie zawsze będzie się uruchamiać na światłach mijania. Szkoda akumulatora. Chciałbym ustawić na AUTO i nie pstrykać za każdym razem włącznikiem, bo po to chyba ta opcja jest.
-
Światła dzienne/mijania po uruchomieniu
Obecnie przy ustawieniu włącznika świateł na 0 świecą się dzienne, przy AUTO w dzień dzienne po zmroku mijania, pozostałe ustawienia wiadomo. Wszystko by było ok gdyby nie to, że światła zapalają się po włączeniu zapłonu i zawsze auto uruchamia się na światłach. Proszę o pomoc w wyborze modułu który po podłączeniu uruchomi światła odpowiednie od sytuacji i ustawienia włącznika ale dopiero uruchomieniu silnika.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Czy jest jakiś dobry wosk tzw koloryzujący do czarnego lakieru który przykryje drobne odpryski na masce i nie zmyje się po jednym myciu? A jak nie ma to jak je zamaskować nie angażując w to lakiernika?
-
Mieszkanie
A zakup takiego 30-40m2 to jaki koszt za metr?
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Szukałem takiej zmiany w biosie ale nie mogę znaleźć, jest tylko włącz/wyłącz. Głośniki Creative 5.1, słuchawki zwykłe z mikrofonem i to na pewno działa bo sprawdzane na innym komputerze. Płytę kupiłem używkę ale sprzedawca twierdzi że u niego wszystko działało.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
To to chyba oczywiste. Słuchawki w zielone a głośniki mam 5.1 i tez w odpowiednie gniazda i odpowiednio menedżer realtek to wykrywa.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Mam pytanie dla bardziej zaawansowanych. Nie mam dźwięku w stacjonarnym z zintegrowanej dźwiękówki. System to win7 64, normalnie wykrywa sprzęt, sterowniki sie instalują, po instalacji wykrywa że podłączam głośniki itd. Gdy odtwarzam dźwięk to też jest wykrywany i jest taka zielona pionowa kreska po najechaniu na ikonę głośnika w prawym dolnym rogu paska. A w głośnikach cisza, testowane tez na słuchawkach, oczywiście głośniki i słuchawki sprawne. Nie mam front panelu, gniazdo f-audio bez zworek, za zworkami na 5-6 i 9-10 tez nie działa. Nie mam juz pomysłów i chyba obstawiam płytę główną. Co myślicie o tym?
-
'zwłoka' z podpisaniem przedłużenia umowy o pracę
Tak masz czas na zastanowienie się, dokładnie tyle ile da Ci obecny pracodawca. Jeśli da Ci umowę do podpisania a powiesz mu że "muszę się zastanowić przez tydzień" to za tydzień już może nie dać Ci tej umowy. A jak będzie mu zależało na Tobie to poczeka i miesiąc. Jedno jest pewne, jeśli dopuści Cię do pracy 22.02 to automatycznie masz przedłużoną umowę wg. obowiązującego kodeksu pracy. A jak podpiszesz tą umowę, a za miesiąc odezwą się z "nowej" pracy to "stary-obecny" pracodawca nie rozwiąże z Tobą umowy za porozumieniem stron?