Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

YOGI3000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez YOGI3000

  1. Dasz chłopakowi 30 letnie auto?
  2. Najczęściej trzeba zainstalować jakiś program który obsługuje te połączenie internetowe. Ale to zwykle odbywa się w taki prosty sposób że na pewno dasz sobie rade. Jeśli chcesz na doładowania to tak jak telefon, wybierasz sobie taryfę ew. jakieś pakiety żeby było taniej itd jak telefon. Podaj dokładną lokalizację gdzie chcesz używać tego internetu (może być PW), postaram się sprawdzić jaki masz zasięg.
  3. Nie w całej, ja nie narzekam.
  4. Auto może pierwszej jazdy nie doczekać.
  5. Jaki ma zasięg to zależy od danego miejsca w którym będzie używał internetu. Może być najlepszy play, orange lub inny. Kolego musisz sprawdzić zasięg w swojej okolicy. Jeśli zależy Ci na prędkości to tylko LTE z agregacją sieci. Tylko musisz pamiętać że każdy internet mobilny ma limity.
  6. O ja pi...tole Jak złożysz 3 takie zeznania to dodatkowo przy odbiorze dopiszą kategorię C.
  7. YOGI3000 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiadomo że nie dam 3k zł za sprzęt który będę używał pierwszy raz a początki mogą być dla niego tragiczne. Chodzi mi o to czy np syma x8 jest w miarę stabilny podczas latania, czy da się tym płynnie latać, czy jest w miarę stateczny itd. A gimbala nie można doczepić do x8?
  8. YOGI3000 odpowiedział(a) na virus191 temat w Lifestyle i Hydepark
    Co polecacie na pierwszy model do nauki? Coś taniego żeby nie było szkoda jak się rozbije po kilku lotach. talib1990 byłeś zadowolony ze swojego pierwszego zestawu syma x8+H9? Masz jakieś nagranie z lotu?
  9. https://sportowefakty.wp.pl/boks/702502/sensacyjna-decyzja-kliczki-ukrainski-piesciarz-oglosil-zakonczenie-kariery
  10. Jak ktoś chce to oczywiście
  11. Może ktoś chętny na wyjazd 28.07 w okolice Makarskiej? Głównie chodzi o podział kosztów przejazdu, na miejscu to może być że każdy w swoja stronę
  12. Co namieszali?
  13. Czy na granicy Słowenia-Chorwacja sprawdzają dowody/paszporty czy już jest przejazd bez kontroli jak w większości państw UE? Chce jechać 15-latek bez dowodu, nie wiem czy mogą być problemy.
  14. Rowery podnoszą tak spalanie? Mi się wydaje że sporo, 3,0tdi by chyba tyle spaliło.
  15. Niemożliwe średnia 120km/h. Chyba że jechałeś jak była możliwość 180-200.
  16. Jak cena ON po trasie Czechy, Austria, Chorwacja?
  17. YOGI3000 odpowiedział(a) na Merdoock temat w Audi A4 B6/B7
    AWX to 5 biegowa, AVF to 6 biegowa
  18. Całkiem spoko. Podobny zestaw złożyłem i miałem ci wysłać propozycje ale nie zdążyłem Tylko że na Gigabyte i w cenie ok 3400. A ten zestaw to chyba ok 3700-3800 kosztował?
  19. A jaki masz ten zasilacz? Musi być porządny żeby udźwignął mocne graty. Z monitorem za 3500zł?
  20. Za spolszczenie RNS lub MMI itp też biorą kasę a jakoś można to zrobić samemu. Jeżeli trzeba wylutować jakąś pamięć i ją programować to rzeczywiście mało kto mógłby to zrobić samemu w domu. Ale jeśli wykonuję się to przez zmianę softu za pomocą CD/DVD to może jest dostępny firmware, chociaż by za kasę, ale kupić raz i częstować tym inny forumowiczów. Mniejsze koszty, więcej zadowolonych użytkowników.
  21. A jak to robią firmy które się reklamują w internecie?
  22. Troszkę odgrzeję. Może coś się zmieniło w temacie i ktoś coś? Jak to spolszczają firmy które się reklamują w internecie, wyciągają jakąś pamięć i programują czy normalnie z CD/DVD?
  23. Jak Ci się uda to mam nadzieję że podzielisz się pomysłem? Ja wtedy zrobię to samo z 540tys
  24. A co biegów nie potrafisz zmieniać? Jak wybierzesz sportowy to tylko manual. Jak coś przeprawowego, dobrego, zadbanego itd do 20k to może być ciężko, chociaż się czasami trafiają. Może chcesz coś takiego? Cena na połowę twojego budżetu, mały przebieg, ledwo dotarty. http://www.motogen.pl/Inca-Yeti-450,9027.html
  25. Quad za 20k na pierwszą maszynę to nieźle zaczynasz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.