Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Ceny paliwa marzec 2026
Zatankowałeś pewnie łącznie ok 65l, na drogę pewnie spaliłeś ok 5-6l, co daje ok 2,15zł/l do tego trzeba jeszcze doliczyć wizę. Zależy jak często i po co jeździsz, suma sumarum kosztuje pewnie ok 2,40zł/l
-
pomoc w kupnie taniej nawigacji
Co myślicie o takiej nawigacji http://www.neonet.pl/smart_sg720_mapa_map_polska.html?aff_id=200759 ?
-
punkty karne zdjecie -jaki okres ?
Chyba nie,jak odmawiasz przyjęcia mandatu to nie naliczają sie pkt, często tak robią osoby które dostają kolejny mandat i wiedzą że przekroczą dopuszczalna ilośc pkt więc odmawiają i tym sposobem przeciągnie sie czas zatrzymania prawka lub nawet ominie jak w najbliższych dniach mija rok jak zostały naliczone "najstarsze" pkt więc sie skasują i nie przekroczy np 24.
-
potwierdzenie wpłaty
Witam w klubie... Do mnie tez i do mojego pracodawcy przyszło pismo że wchodzi na pobory za niezapłacenie mandatu. Musiałem latać po US z dowodem wpłaty żeby to wyjaśnić Jak to mawiał "Cygan": ...za darmo biorą pieniądze... połowę bym zwolnił wpiździec i tą straż miejską wyje.ał...
-
potwierdzenie wpłaty
dobre upewnij sie najpierw czy dobrze wpłaciłeś, nr konta, tytuł itp
-
RNS-E podczas odpalania silnika w głośniku słychac stuk
W lato też tak miałeś?
-
Jak jeździć dieslem
Jeśli będzie np -20 lub więcej to możesz odpalić, odśnieżyć, oskrobać szyby i to zajmie Ci ok 1-2min, wsiadać i jechać. Jeśli w 5 min się rozgrzewa na postoju to w czasie jazdy nagrzeje się w ciągu 2 min, to co teraz logika Ci podpowiada? Myślisz że w Skandynawii wszyscy siedzą w samochodach po 5-10 min żeby go rozgrzać i dopiero ruszają?
-
Jak jeździć dieslem
1.Nie ma sensu "...dogrzac na luzie az temp zacznie skakac na 60-70 st..", na zimnym ok 1l/h 2.Jak lubisz wsiadać do ciepłego auta to jest sens, w innym przypadku nie. Inny sposób: Wsiadać, jechać, zatrzymać, gasić, itd, czekać do lata.
-
Siłownia
Akurat dzis kupilem ten sos i zjadlem z kurakiem. pycha ! Jutro to samo jem jak wroce z silki ;] Tyle ze ja zjadlem 120 g ryzu , polowe sosu i 400 g kuraka ;] 400g na jedną porcje, nie za dużo? a te sosy to szybko zbrzydną, i jeszcze połowa słoika na porcję
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Koła to wystarczy jak się 110N dokręci. Nie bez powodów robią takie zakresy bo klucz typu 10-200 czy inny z dużym zakresem pewnie mocno przekłamuje. Jak cos jest do wszystkiego...
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Który klucz będzie praktyczniejszy do grzebania przy aucie, w zakresie 19-110Nm czy 42-210Nm?
-
Jak zrobić sobie Hotspot w domowych warunkach?
To gdzie będą te loco? Jeden na IV piętrze a drugi na lokalu + jeden AP w lokalu?
-
antena wifi?
kup coś takiego http://allegro.pl/najlepsza-antena-kliencka-yagi-19dbi-wi-fi-2-4ghz-i4719740313.html i ok 5-8m kabla antena oczywiście na zewnątrz
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r-RAx5EtagQ
-
antena wifi?
ile $ chcesz na to przeznaczyć? trochę zły wybór tej karty bo kabel do anteny jest troszkę sztywny i będzie musiał go ciągać z laptopem.
-
Jak zrobić sobie Hotspot w domowych warunkach?
Przecież napisał że przeszkodą jest ściana, a właściwie kilka ścian bo to narożnik bloku, więc może być ciężko i na pewno takie 2 urządzonka typu Loco tego nie pociągną. Ja widzę mniej więcej to tak: 1.w mieszkaniu router który masz zostaje, dokupujesz antenę np panel bądź parabole min 20dBi i wystawiasz za okno (kabel max 5mb, im mniej tym lepiej) 2.mieć nadzieję że będzie troszkę zasięgu w mieszkaniu jak nie to AP w domu 3.w lokalu na dole stawiasz 2xAP żeby jeden odebrał sygnał a drugi rozesłał po lokalu lub jeden typu airlive g.duo oczywiście też z mocną anteną 4.problemy to ściany i różnica wysokości dlatego musi być mocny nadajnik i odbiornik 5.jak masz możliwość to pożycz od kogoś, z jakiegoś sklepu niech sprawdzą czy to będzie działać bo 2.4GHz nie lubi jak coś stoi jej na przeszkodzie Koszt z 2xAP ok 450zł z 3xAP +100zł
-
antena wifi?
PC czy laptop? Link co podałeś to antena słaba.
-
Jak zrobić sobie Hotspot w domowych warunkach?
Napisz jaki masz teraz router, ma możliwość podłączenia anteny zewnętrznej? Czy w lokalu ma być wifi czy może być tylko lan?
-
Jak zrobić sobie Hotspot w domowych warunkach?
Według mnie to może być słaby zasięg. Jak masz możliwość to niech ktoś Ci najpierw to sprawdzi, bo się wykosztujesz na sprzęt a to może nie dać rady. Zrób jak kolega wyżej pisze, poziomo rurę na balkonie i na budynku na dole to może coś polepszy zasięg. Pociągnij LAN, będzie najlepiej
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ale w NL 2k E to normalna wypłata i jesteś w stanie "...utrzymać benzyniaka takiego jak 2 litrowe audi, żyć jak człowiek i jeszcze kilka grosików odłożyć..." a w PL to 2k zł to normalna wypłata i jesteś w stanie pomarzyć o takim 2 litrowym benzyniaku, o życiu jak człowiek i o odłożeniu kilku grosików. Teraz na temat, u mnie we wsi zmowa cenowa i jak zwykle najdroższe w Polsce 5,11zł ON Całe szczęście ja z ich usług nie korzystam
-
Mocna kierunkowa antena WIFI
Co się stanie z sygnałem? Bardzo duże znaczenie ma antena nadawcza, jeśli jest sam router bez anteny to możesz i parabole 1,5m założyć a i tak będzie lipa. Załóż 2 anteny kierunkowe 18-20dBi i krótkie kable do routera (max 5m) to będziesz miał porządny zasięg i niskie pingi nawet przy wysokim transferze.
-
Mocna kierunkowa antena WIFI
Tak.
-
Mocna kierunkowa antena WIFI
Kup jakiś panel, 18-20dBi, ale i tak jak nie nie dasz anteny na zewnątrz to d...a z tego.
-
Mocna kierunkowa antena WIFI
Jeżeli takie coś stoi wewnątrz budynku bez anteny zewnętrznej to raczej marne szanse na porządny sygnał.
-
Mocna kierunkowa antena WIFI
Raczej się da, zależy co robi za sygnał nadawczy.