Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Zmieniliście już opony ?
Jestem tego samego zdania. Zwłaszcza jeśli ktoś zmienia np z 225/45 na 195/65 to czuć jak zmienia się prowadzenie nawet przy +5 (na niekorzyść zimówki). Strach szybciej pokonywać zakręty na suchym lub mokrym. Ale niestety taki mamy klimat i trzeba jakoś przezimować.
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
Jeśli chodzi o nagrzewnice to wydaje mi sie że ma wpływ na temp silnika, ponieważ: - gdy grzeje to ciepło do środka jest brane z niej więc nie wychładza nagrzewnicy z płynem - elektryczna jest obok tej z płynem więc dzięki temu nagrzewa się też ta z płynem Tak mi się wydaje, bynajmniej u mnie przy włączonej szybciej wstaje wskazówka od temp silnika. Jeśli chodzi o osuszanie szyby poprzez ten magiczny przycisk i klimę to nie używam, ponieważ po wyłączeniu szybciej znowu parują niż odparowały.
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
Właśnie nie jeszcze raz Nagrzewnica się włączy gdy: - musi być poniżej 5 lub -5 - właczone auto sprężarka wtedy nie działa, Żeby odparować szyby wciskasz szybę i wtedy włącza się tylko klima (auto czy econ nie ma znaczenia) nagrzewnica wtedy nie działa Tak wynika z moich obserwacji i wiedzy A z moich obserwacji wynika że musi być poniżej +5 i nie musi być AUTO tylko wyłączone ECON. To jednak nie to samo
-
kto daje te opisy pod samochodami na onecie
B6 jest zwykły? Przecież to już 13-sto letnie auto. I jeśli twierdzisz że wszystkie Audi są nudne to pokaż mi auto z 1995r wyglądające lepiej na zew i wew niż A4 B5.
-
Kontrolka od ABS i ESP po naprawie czujnika stopu w Audi A4 B6
Źle bo przecież nadal nie działa. Problemem nie są blaszki. Kup nowy, najlepiej w ASO bo z zamiennikami to podobno różnie bywa.
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
Właśnie nie jeszcze raz Nagrzewnica się włączy gdy: - musi być poniżej 5 lub -5 - właczone auto sprężarka wtedy nie działa, Żeby odparować szyby wciskasz szybę i wtedy włącza się tylko klima (auto czy econ nie ma znaczenia) nagrzewnica wtedy nie działa Tak wynika z moich obserwacji i wiedzy To słabo obserwujesz i wprowadzasz innych w błąd. To nie sprężarka się załącza tylko nagrzewnice (chyba), po co Ci klima w zimie, ona Cie nie ogrzeje. Kiedyś to rozszyfrowywałem w A6 C5 i z tego co pamiętam nagrzewnice są za panelem klimatronika (bo są dwie, lub jedna z dwoma mocami grzania, nie wyciągałem tego tylko sprawdzałem czy działa i były dwa stopnie) no i własnie chodzi mi, że załacza sie ta nagrzewnica elektryczna, przecież nie pisałem nic o sprężarce. ja nie właczam tryby econ by mieć sucho w zime w środku i ogólnie czytałem, że sprężarka powinna pracować przynajmniej co co jakis czas w zime, żeby miała smarowanie bo poźniej w lato można się zdziwić i wiem, że sprężarka nie działa w minusowych temperaturach. Mam te A4 5 lat i zawsze tak działało to ogrzewanie, że nie musiałem nic wyłaczać (nie wiem może ktos to jakoś przekodował- u mnie po prostu tak jest) tak samo lusterka automatycznie grzeją coś poniżęj zera Wszystko jest napisane w instrukcji obsługi a na forum jeszcze bardziej szczegółowo. Gdy temp na zew jest poniżej +5 i temp silnika poniżej 70 to wtedy można włączyć dodatkową nagrzewnice. Włącza się ją tylko przyciskiem ECON tzn jak jest włączony (świeci sie dioda) to nie działa nagrzewnica, jak sie wyłączy ECON (dioda nie świeci) to wtedy działa. Bardzo łatwo to sprawdzić odpalając auto w odpowiednich warunkach temp z nawiewem manual (na szybe lub/i kratki lub/i nogi) i ECON włączony. Po kilku sekundach od odpalenia wyłączamy ECON i po chwili słychać przekaźnik od nagrzewnicy i przygasa lekko oświetlenie ponieważ to ustrojstwo pobiera dużo prądu. I dodam jeszcze że to pomaga w nagrzewaniu się silnika.
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
Nieprawda, nie musi być auto. Przeczytaj instrukcje to się dowiesz kiedy i jak ją włączyć. Nie może być econ, nie wprowadzaj w błąd, książka strona 136 Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Napisałem że nie musi być auto a o econ nic nie pisałem, przeczytaj jeszcze raz. Muszą być też spełnione odpowiednie warunki temp na zew i silnika inaczej sie nie włączy.
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
Nieprawda, nie musi być auto. Przeczytaj instrukcje to się dowiesz kiedy i jak ją włączyć.
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
Jest albo jedno albo drugie na pewno. W zime diesla na pewno nie zagotujesz.
-
Jak przyspieszyc grzanie sie silnika
W starszych 1,9 tak jest, w nowszych jest elektryczna nagrzewnica którą można sobie włączyć, wtedy szybciej się nagrzewa niż benzyniak. A jak zasłaniać to nie chłodnice tylko całą kratkę lub jakąś część tylko trzeba pamiętać żeby na wiosnę ściągnąć
-
kredyt hipoteczny
Tak, dlatego w każdym trzeba pytać o to samo żeby było dobre porównanie.
-
kredyt hipoteczny
Doradca nie zawsze dobrze doradzi. Najlepiej sam pobiegaj po bankach i w każdym zapytaj o to samo czyli np. 130 tys zł na 20 lat i pytaj o wykość raty ostecznej z ubezpieczeniem i innymi dodatkami, utrzymanie konta itd itd.
- Strefa Śmiechu
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Może w końcu do kogoś to dotrze, dzięki HiRide. U mnie gdy kończy się ostre odcięcie (te niebieskie) to jest poziome ale już mniej wyraźna linia odcięcia (widać kawałek na zdjęciu) i tak do zakończenia światła. Jak będę miał możliwość to zrobię z większej odległości i wstawię do oceny.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
To się bardzo dobrze czujesz bo właśnie mnie pokonałeś. Czekam więc na wypowiedź kogoś kto się zna w tym temacie.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Obróciłem monitor i tez jest dobrze. Nie uważasz się za znawcę oświetlenia ale do powiedzenia w tym temacie masz najwięcej I zamiast się śmiać ze mnie byś mi pomógł naprawić to co zje.ał projektant (pewnie jakiś niedouczony inż) Nie jesteś koleżeński ani życzliwy.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Się nie wku..wiaj Ja nic nie zmienię i tak będę jeździł, teź mam jak z fabryki, a Ty możesz jeszcze zadzwonić do Ingolstadt że zje.ali projektory i do philipsa że masz patent Koniec , koniec kłótni
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Matko bosko kochano Kupiłem te projektory od Grzegorza z forum, są ori z B8, nie modyfikowane, przecież nic z tym nie zrobię że tak świecą, tak ma być i koniec. Ale Ty widocznie się znasz, bo lepiej wyginać żarniki
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
A ja mam majstrowaną przesłonkę? Napisałem przecież że na zdjęciu jest ori z B6 tylko ja na tym zdjęciu ściąłem żeby pokazać jak mniej wiecej wygląda moja z B8 ponieważ mam juz zamontowaną i nie jestem w stanie zrobić jej zdjęcia. Kumasz? Ja próbuje uświadomić to, że taką mam konstrukcje przesłonki i w związku z tym inne (nie wszystkie) A4 B8 też taką mają i jeżdżą i jeśli oni nie oślepiają to ja też nie.
-
Restauracja
A po co ta restauracja, świece itp, raz pokażesz to będziesz musiał zawsze jak będziesz chciał p...ać.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
To jest zdjęcie ori przesłonki bi z B6 zmodyfikowanej w programie graficznym (paint ) i wygląda teraz podobnie jak moja z B8 dlatego mam na brzegach światło uniesione w górę. I nic z tym się nie zrobi. Na drodze wygląda bardzo dobrze.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To przez to że podany jest niewielki prąd na przesłonkę.
-
Restauracja
Wiadomo że nie chodzi o zaręczyny Zapytaj tutaj http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-wtorek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index4552.html
-
Siłownia
Ma ohydny smak, jest drogi i nie działa.
-
Siłownia
Są dwie wersje, polecam bez, flush rozwala system