Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

YOGI3000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez YOGI3000

  1. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jaką kreatyne?
  2. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to chyba ten zestaw Ja to nie mam zdrowia do takich anabolików, zaraz by mi wątroba wyszła bokiem. Lepsze są czopki bo nie podrażniają tak mocno całego układu.
  3. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Już troszkę ćwiczę ale nie mogę przytyć i siła już nie rośnie, ale najważniejsza jest masa. Jeśli będzie trzeba to mogę zainwestować trochę w odżywki, tylko nie interesuję mnie dopalacze typu hmb, bo to podobno łokcie i kolana wysusza.
  4. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    super tryb życia prowadzisz tylko współczuć.. Te twoje super seryjki z jednym posiłkiem.... ciekawa sprawa... musisz chyba wiaderko prowitu aplikować jednorazowo... może jednak coś w tym jest jak mówisz że super seryjki wchodzą pewnie puchniesz jak prosiaczek Kolego rocco napisz jakieś konkrety jak się naprawdę znasz. Potrzebuje dobrego treningu i jakąś dietkę na masę. Jak masz tytuł naukowy w tej dziedziny to podziel się wiedzą, ktoś może skorzysta.
  5. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    "aplikował" by strzał za strzałem oj tam, jak stoisz to nie wypada Spożywał ktoś WPC80.eu? Podobno warte swojej ceny.
  6. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Niestety nie, ale pewnie Ty byś chciał żeby Ci ktoś zaaplikował trochę koksu?
  7. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To bierz w czopkach, poprosisz kolegę to "palcem" głęboko popchnie to i przyjemniej się zrobi
  8. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma sprawy Ja już po siłce, 4h i chain dalej trzyma
  9. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Z HMB nie bo serducho może tego nie wytrzymać, ale możesz z ostatnio modnym BCAA + obowiązkowo kolagen w czopkach.
  10. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie trzeba, po prostu na koniec cyklu zmniejszasz dawkę przez 2 tyg do 1g/24h i wszystko wraca do normy.
  11. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ktoś wspominał że ziemniaczan nieźle klepie.
  12. Głowica?
  13. Pytanie do zaawansowanych: Nie uruchamia się komputer stacjonarny, tzn starują tylko wiatraki i cdrom coś zamieli (bez obrazu i dźwięku z biosu). Gdy wyjmę grafikę to jest to samo, gdy wyjmę procesor jest to samo, dopiero gdy wyjmę ddr to piszczy. Od czego zacząć? Komp troszkę stary a nie chce w to za dużo inwestować.
  14. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    śmiesznie małe duże to 15kg a małe 10kg?
  15. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak jesteś początkujący to lepiej tylko 5g po, jak dasz 12g dziennie to Ci jaja spuchną.
  16. Moja znajoma była, podobno d*py nie urywa a w dodatku bardzo drogo.
  17. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Miałeś jakieś opaski z hakami lub coś podobnego? Jakim ciężarem robisz serie? Jak ja robię 140kg to po 3-4 powtórzeniu już mi się otwierają łapki
  18. Bo to było tylko 4W, kup 10-12W to na pewno wystarczy. Ja w przedpokoju dł ok 6-7m mam 9W, świeci mniej więcej jak zwykła 75W.
  19. Żarówki LED E27 LEDLUMEN Zależy co ma oświetlić, czy pojedynczy żyrandol czy 2-3-5 żarówek itd itp
  20. U mnie te w podsufitówce nie migają, od razu święcą jak należy... ale przy odpalaniu auta lubią mi postojówki pomrugać gdzie mam założone smd, i co dziwne - nie za każdym razem się tak dzieje przez kontrolę żarówek migają W pozycyjnych tez migaja po przekręceniu kluczyka (chyba 5 razy) ale w podsufitce jest efekt jak przy ksenonie-błysk i szybkie rozjaśnienie.
  21. Czy u Was podczas zapalania się żarówek led w podsufitce np po wyjęciu kluczyka też najpierw migną a później się zapalają (rozjaśniają jak normalne)? Efekt jest podobno jak przy włączeniu ksenonu.
  22. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie wciągam tune z chlebkiem
  23. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    W biedronce w promocji po 11,70zł mniej słodkie
  24. Ja posiadam auto już prawie 4 lata i nie wymieniałem baterii, co prawda działa już tylko z ok 10m, a czasami trzeba nawet podejść na 3m żeby zamknął/otworzył.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.