Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Siłownia
działa działa
-
Plamki na szybach
Albo wycieraj auto zanim wyschnie woda na aucie albo wystaw auto na deszcz to samo zejdzie polecam te pierwsze
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Jeśli chodzi Ci o rodzaj mojego światła to napisałem że nic nie robiłem tylko tak jest skonstruowana przełonka i tak wygląda świało. Jeżeli uważasz że jest cos źle to napisz co mam zrobić żeby to zmienić.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Też mam soczewkę z B8 ale mam inną wiązkę światła. Prawa http://s23.postimg.org/wuyb1pjl3/IMG_8256.jpg Lewa http://s14.postimg.org/aa5bo63b1/IMG_8257.jpg Od czego to zależy? Które światło lepsze? w moich soczewkach (hella A6 C7 ) linia odcięcia zachowuje się tak podczas opuszczania przesłony - światło od zewnętrznych stron się podnosi, aż do uzyskania pełnego półkola (światła drogowe) Przy takim odcięciu będziesz oślepiał tych z naprzeciwka ( masz doświetlanie prawego i lewego pobocza jednocześnie, że tak powiem ) Obie lampy to kicha tak kolokwialnie mówiąc, odcięcie powinno być idealnie poziomą linią zarówno część oświetlająca jezdnie, jak i (po załamaniu) część doświetlająca pobocze. Chyba kolego nie masz racji, ponieważ przesłonka jest tak skonstruowana że po obu stronach jest ścięta w dół i dlatego odcięcie światła na drodze unosi się w górę. Regulacja nic nie zmieni. Nie wiem tylko czemu na środku odcięcie jest żółte a po bokach niebieskie
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Więc muszę znowu je wyciągnąć i wykręcić tą małą śrubkę?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Też mam soczewkę z B8 ale mam inną wiązkę światła. Prawa Lewa Od czego to zależy? Które światło lepsze?
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
W czasie jazdy to minimum a na postoju to do ok 70, tzn u mnie tak jest (AVF).
-
Myjka ciśneniowa i prawidłowe mycie auta
Czy kupisz myjkę za 500zł czy za 1200zł czy za 2000zł to bezdotykowo umyją tak samo. Przy takim myciu najważniejsza jest pianownica i piana jakiej użyjesz. Jeśli chcesz używać myjki tylko do opłukania z piasku itd, później ręczne mycie i znowu płukanie myjką to taka za 500zł spokojnie wystarczy.
-
Strefa Śmiechu
- Dużo momentu na wykresie.
Jedź na inna hamownie i sprawdź jak jest naprawdę, bo jeśli to prawda to zbieraj już na nowe sprzęgło.- Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
W lato to może i tak ale w zimę jak nagrzejesz auto do 90 a dopiero później włączysz ogrzewanie na max w aucie to temperatura silnika zacznie opadać i to jest normalne.- Usuwał ktoś DPF w A4 B8 2.0TDI?
Nie chodzi o przeglądy, "tuner" powiedział że trzeba wstawić katalizator bo turbina będzie się za mocno rozpędzać i to skróci jej żywot.- Usuwał ktoś DPF w A4 B8 2.0TDI?
Czy w miejsce dpf-a trzeba wstawić jakiś katalizator czy tylko rurkę wspawać? 1,9 105KM auto dostało od razu program na 138KM.- Siłownia
Misiaczku..ja wiem, że Ty masz przepisów od zajebania..ale mnie to trzeba tak na mega szybko bez zbędnego pindolenia, a później kolejnej zabawy ze zmywaniem tony garów Wiesz opłukać cyca, w czymś optoczyć, coś dodać, jebnąć na patelachę i ognia Na marginesie to już rzygam piersiami z kury Indyk mi nie podchodzi..raz zrobiłem to się zatrułem i zdychałem 3 dni Jak na szybko to może być papiurs winiary.- Gwarancja na TV gdy....?
Przecież możesz kupić sobie małe pojedyncze gniazdo, wtyczkę i kabel ile Ci trzeba i zrobić przedłużacz. Nie widzę problemu.- Uak usunąć naklejki z karoserii?
A może alkohol izopropylowy?- Przesyłka z Polski do Niemiec
Gdzie dokładnie w niemczech trzeba dostarczyć?- [B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Tu nie chodzi o różnice w średnicy tylko o masę . 15 stal + oponka 195/65 to najlżejsze i najszybsze rozwiązanie jeśli jesteś w stanie w miarę trakcję ogarnąć , a z rolki przy dobrym asfalcie są szanse na trakcję już na 2 . Poza tym czy to 15 czy 18 średnica powinna być ta sama lub bardzo zbliżona. Yo. 15 alu z opona 195/65 wazyła 17,5 kg.... moje RS z opona 225 waza 22.6 KG:wink: Czy to ma jakis wpływ na osiagi ? Chodzi o 195vs225, to ma wpływ.- Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
A dokładnie co możesz polecić?- F1, Rajdy i Motorsport
Lotos 70 Rajd Polski Rally Poland - Oficjalna Strona Rajdu Z pewnością największym wydarzeniem drugiej sobotniej pętli było odpadnięcie z rajdu Roberta Kubicy. Na drugim przejeździe odcinka Mrągowo krakowianin urwał przednie, prawe koło w swoim Citroenie DS3 RRC i chociaż osiągnął metę odcinka to poniósł bardzo duże straty. Zgodnie z przepisami Kubica nie mógł kontynuować jazdy na odcinku dojazdowym na trzech kołach. Kibice mają naturalnie nadzieję, że Polak skorzysta z systemu Rally2 i jutro znów pojawi się na trasie.- Redukcja na 2
to redukuj tak żeby nie było szarpnięć- F1, Rajdy i Motorsport
Ktoś się wybiera? Lotos 70 Rajd Polski Rally Poland - Oficjalna Strona Rajdu- Dwa modemy, routery w Netii - Czy jest możliwość ??
A po co Ci 2 routery? Dobrze rozumiem że chcesz miec internet na NC+ kablem ale nie chce Ci się go ciągnąć z dołu? Można to w inny sposób zrobić. Jak chcesz pomoc to PW lub mogę podać tel to wszystko wytłumacze.- Siłownia
- Fiat Doblo tdi
Caddy ma jeszcze TDI tylko to troszke inne półka cenowa, cięzko do 20tys (ja mam taki budżet) dorwać niezajechanego. - Dużo momentu na wykresie.