Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

YOGI3000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez YOGI3000

  1. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    działa działa
  2. Albo wycieraj auto zanim wyschnie woda na aucie albo wystaw auto na deszcz to samo zejdzie polecam te pierwsze
  3. Jeśli chodzi Ci o rodzaj mojego światła to napisałem że nic nie robiłem tylko tak jest skonstruowana przełonka i tak wygląda świało. Jeżeli uważasz że jest cos źle to napisz co mam zrobić żeby to zmienić.
  4. Też mam soczewkę z B8 ale mam inną wiązkę światła. Prawa http://s23.postimg.org/wuyb1pjl3/IMG_8256.jpg Lewa http://s14.postimg.org/aa5bo63b1/IMG_8257.jpg Od czego to zależy? Które światło lepsze? w moich soczewkach (hella A6 C7 ) linia odcięcia zachowuje się tak podczas opuszczania przesłony - światło od zewnętrznych stron się podnosi, aż do uzyskania pełnego półkola (światła drogowe) Przy takim odcięciu będziesz oślepiał tych z naprzeciwka ( masz doświetlanie prawego i lewego pobocza jednocześnie, że tak powiem ) Obie lampy to kicha tak kolokwialnie mówiąc, odcięcie powinno być idealnie poziomą linią zarówno część oświetlająca jezdnie, jak i (po załamaniu) część doświetlająca pobocze. Chyba kolego nie masz racji, ponieważ przesłonka jest tak skonstruowana że po obu stronach jest ścięta w dół i dlatego odcięcie światła na drodze unosi się w górę. Regulacja nic nie zmieni. Nie wiem tylko czemu na środku odcięcie jest żółte a po bokach niebieskie
  5. Więc muszę znowu je wyciągnąć i wykręcić tą małą śrubkę?
  6. Też mam soczewkę z B8 ale mam inną wiązkę światła. Prawa Lewa Od czego to zależy? Które światło lepsze?
  7. W czasie jazdy to minimum a na postoju to do ok 70, tzn u mnie tak jest (AVF).
  8. Czy kupisz myjkę za 500zł czy za 1200zł czy za 2000zł to bezdotykowo umyją tak samo. Przy takim myciu najważniejsza jest pianownica i piana jakiej użyjesz. Jeśli chcesz używać myjki tylko do opłukania z piasku itd, później ręczne mycie i znowu płukanie myjką to taka za 500zł spokojnie wystarczy.
  9. Jedź na inna hamownie i sprawdź jak jest naprawdę, bo jeśli to prawda to zbieraj już na nowe sprzęgło.
  10. W lato to może i tak ale w zimę jak nagrzejesz auto do 90 a dopiero później włączysz ogrzewanie na max w aucie to temperatura silnika zacznie opadać i to jest normalne.
  11. Nie chodzi o przeglądy, "tuner" powiedział że trzeba wstawić katalizator bo turbina będzie się za mocno rozpędzać i to skróci jej żywot.
  12. Czy w miejsce dpf-a trzeba wstawić jakiś katalizator czy tylko rurkę wspawać? 1,9 105KM auto dostało od razu program na 138KM.
  13. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Misiaczku..ja wiem, że Ty masz przepisów od zajebania..ale mnie to trzeba tak na mega szybko bez zbędnego pindolenia, a później kolejnej zabawy ze zmywaniem tony garów Wiesz opłukać cyca, w czymś optoczyć, coś dodać, jebnąć na patelachę i ognia Na marginesie to już rzygam piersiami z kury Indyk mi nie podchodzi..raz zrobiłem to się zatrułem i zdychałem 3 dni Jak na szybko to może być papiurs winiary.
  14. Przecież możesz kupić sobie małe pojedyncze gniazdo, wtyczkę i kabel ile Ci trzeba i zrobić przedłużacz. Nie widzę problemu.
  15. A może alkohol izopropylowy?
  16. Gdzie dokładnie w niemczech trzeba dostarczyć?
  17. Tu nie chodzi o różnice w średnicy tylko o masę . 15 stal + oponka 195/65 to najlżejsze i najszybsze rozwiązanie jeśli jesteś w stanie w miarę trakcję ogarnąć , a z rolki przy dobrym asfalcie są szanse na trakcję już na 2 . Poza tym czy to 15 czy 18 średnica powinna być ta sama lub bardzo zbliżona. Yo. 15 alu z opona 195/65 wazyła 17,5 kg.... moje RS z opona 225 waza 22.6 KG:wink: Czy to ma jakis wpływ na osiagi ? Chodzi o 195vs225, to ma wpływ.
  18. A dokładnie co możesz polecić?
  19. Lotos 70 Rajd Polski Rally Poland - Oficjalna Strona Rajdu Z pewnością największym wydarzeniem drugiej sobotniej pętli było odpadnięcie z rajdu Roberta Kubicy. Na drugim przejeździe odcinka Mrągowo krakowianin urwał przednie, prawe koło w swoim Citroenie DS3 RRC i chociaż osiągnął metę odcinka to poniósł bardzo duże straty. Zgodnie z przepisami Kubica nie mógł kontynuować jazdy na odcinku dojazdowym na trzech kołach. Kibice mają naturalnie nadzieję, że Polak skorzysta z systemu Rally2 i jutro znów pojawi się na trasie.
  20. to redukuj tak żeby nie było szarpnięć
  21. Ktoś się wybiera? Lotos 70 Rajd Polski Rally Poland - Oficjalna Strona Rajdu
  22. A po co Ci 2 routery? Dobrze rozumiem że chcesz miec internet na NC+ kablem ale nie chce Ci się go ciągnąć z dołu? Można to w inny sposób zrobić. Jak chcesz pomoc to PW lub mogę podać tel to wszystko wytłumacze.
  23. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    do środy
  24. Caddy ma jeszcze TDI tylko to troszke inne półka cenowa, cięzko do 20tys (ja mam taki budżet) dorwać niezajechanego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.