Treść opublikowana przez YOGI3000
-
waga kół
teraz jak będę stawał sam na wage to będę wypuszczał powietrze z płuc, zawsze pewnie ze 2-3 kg mniej
-
Jaki router do neostrady?
Ja uzywam TP-LINK TD-W8951ND, zasięg wifi naprawde dobry, cena teraz ok 120zł.
-
Jaki router do neostrady?
a do jakiej kwoty?
-
300.000 na blacie :)
Jak widać są też szczęśliwi posiadacze B5 z takimi przebiegami:polew:
-
Spotkania na drodze
Kto dzisiaj w B6 z WCI był w mrągowie na górze czterech wiatrów? Pozdro
-
Strefa Śmiechu
ja.. pier... do... le...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
instalacja i chyba z rok tankowania... Cofnięte koło, do wymiany błotnik i dwoje drzwi :doh: Naprawa pewnie min 5tys, jest AC?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
instalacja i chyba z rok tankowania...
-
Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.
A4 B6 1.9TDi z Q 1800kg, nich ktoś poda dla FWD w A4 B6 dla porównania B6 1500kg, ja mam T4 2.4 i 2000kg na haku.
-
Dakar 2014
Rajd Dakar: Łaskawiec znowu wygrał etap! - Sport - WP.PL
-
Kupione auto na ebay.de, Niemiec się nie odzywa...
A na tej aukcji z telefonem nie ma nr? Może to też wałek jak z samochodem. Jeśli kupiłeś auto 3 letnie za 2 tys E to niedługo konto będzie zablokowane.
- Siłownia
-
Siłownia
poćwiczyłby...
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
u mnie to nie tylko baby sie tak poruszają... nie tylko baby ale jeżdżą jak baby Mazury zasypane, a ja bez Q:wallbash:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Nie dość że nagrywane kalkulatorem to jeszcze te wycieraczki... U mnie od świąt w dzień jest na + wiec śniegu juz dawno nie ma.
-
Strefa Śmiechu
Kabaret Moralnego Niepokoju - Grill - YouTube
-
keeway gtx 300 4x4 problrm z hamulcami
Na forum jest guru od hamulców więc go zapytaj a zresztą pewnie zaraz tu będzie
-
Siłownia
od teściowej
-
Kupno auta w niemczech ))
Kolega "odgrzał kotleta" sprzed 10 lat?
-
Umowa o pracę.
No nie do końca , 3 umowa o pracę z rzędu musi być na czas nieokreślony(jesli nie było przerw). Już się skończyła ustawa antykryzysowa. Ale w tym przypadku umowa przed 01.01.12 sie nie liczy, więc ta od 01.12.2011 do 31.12.2012 jest pierwsza umową a teraz od 01.01.2013 bedzie druga np na rok a kolejna musi być na czas nieokreślony. Dla pewności sprawdz kodeks pracy i ww. ustawe.
-
Dziwna sprawa z VIN-em
Sprawdz co sie stało z innymi autami co są ich nr vin na tym forum i pilnuj swojego bo to może jakaś czarna lista
-
Bateria do laptopa original czy zamiennik ???
To tak nie mozna? Nie trzeba czasami rozładowac do zera i naładowac do pełna żeby właśnie przedłuzyc żywotność baterii?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
fake Fake tak sam jak porwanie dziecka przez orła w parku miejskim (Golden Eagle Snatches Kid in Montreal hd 720p - YouTube) .... Widac te nienaturalność dzwona na krzyzowce... A przede wszystkim niedopracowane cienie.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
fake
-
300.000 na blacie :)
to juz druga trzysetka?? No właśnie gdyby nie skręcili to by pewnie było piękne 500-600tys