Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

YOGI3000

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez YOGI3000

  1. Też bym tak zrobił, szkoda czasu na bieganie po urzędach...
  2. Przeciez takiego finału to napewno nie bedzie
  3. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A może napisz co wcześniej brałeś żeby było porownanie do czegoś.
  4. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja spróbowałem jedną saszetkę i ruszyło mnie ale tak naprawde to nie mam do czego porównać bo nic wcześniej nie brałem. Póbowałem też xpanda ale nic nie czułem, poprostu zwykły napój. I nie wiem czy to ma tak działać, czy powinno lepiej czy to było juz te max co można osiągnąć taka odżywką. Jak ktoś pił podobne specyfiki to niech opisze działanie i porównanie do innych.
  5. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    A nox pumpa ktoś próbował? Jak wychodzi w porównaniu z wcześniej wspomnianym SAW-em i BP.1MR?
  6. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tuńczyk w biedronce jest po 4,50zł a nie 2,80. Na noc to kostka twarogu i białka wystarczy do rana. Przed i po siłownią to max wegli, białka no i o tłuszczach tez nie można zapomnieć. Lo-buz ma racje, że jak wkręci dietka to poźniej sie chce sie wrócić to "starego trybu odżywiania". Polecam wszystkim troche poczytać o XXI-o wiecznym żarciu to od razu odechce sie zupek chińskich, paróweczek, kiełbasek i innych "rzeczy" których nie warto wkładac do ust. Kiedys słyszałem taki tekst który mnie bardzo zmotywował i z którym napewno nie jeden z tego forum sie zgodzi: Że częściej martwimy sie o nasze samochody i tankujemy im lepsze paliwko niz o samych siebie i tankujemy sobie najgorsze paliwo z możliwych. (czy jakos tak to leciało)
  7. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Najważniejszy posiłek to przed treningiem a jeszcze wazniejszy po, wiec staraj sie na początek trzymac chociaż tego a jak zobaczysz efekty to trzymaj dietke przez cały dzień i wtedy pojdzie cos napewno. Możesz tez spróbować jakies odżywki ale bez michy to może cos w czasie cyklu sie ruszy ale po to napewno spadnie.
  8. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie smazy sie na oliwie z oliwek czemu? TŁUSZCZE - Forum SFD.pl
  9. YOGI3000 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie smazy sie na oliwie z oliwek
  10. Jeśli jest pewny że punkt bedzie zamykany i że dostanie dyscyplinarke to niech idzie na L4 i czeka aż zamknie biznes
  11. Dokładnie, raczej sie nie opłaca bo auto pewnie masz w całości. Gdybys musiał zapłacić 18,6% to by warto było kombinować a tak sobie odpuść.
  12. Ale każdy UC ma liste swoich rzeczoznawców, wiec tam szukaj. Tylko jak auto jest całe to nie masz co liczyc że Ci wyceni na 12tys euro.
  13. Musisz wziąć rzeczoznawce żeby wycenił auto na te 12tyś euro.
  14. Ale tu jest lepiej po modyfikacji, bo masz 25:75:naughty: 4:1 to 80:20 lub 20:80 jak kto woli
  15. T4 ma, mam taki, bez przekrętów
  16. A może cos w stylu sharan, alhambra, galaxy?
  17. W internecie znajdziesz pełno ofert z cenami. Ja wiem ile kosztuje nocleg nad polskim morzem w domkach letniskowych itp bo niedawno szukałem na lipiec. I powiem że od ch....., oszaleli u nas z tymi cenami. Zarabiamy w złotówkach a ceny noclegów jak za granicą w euro
  18. Ojej, trzeba pokazac palcem... Szczegóły czyli wszystko co wiesz i mozesz powiedzieć (napisać), dokładne warunki, jakis wzór umowy itd. Sam nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dlatego chce wiedzieć jak najwiecej bo muszę z tym sie udac do prawnika żeby obadał temat.
  19. Twój temat a cos mało dokładnie go czytasz. Napisałem juz o 19:06:
  20. Jest gwarancja braku straty ale czy jest gwarancja zarobku wiecej niż 5%? Kiedys znajomy (obecnie 52l)chyba o czyms podobnym mi mowił. Wpłacał kilka lub kilkanaście lat i jak wypłacał to nic nie zarobił a chyba nawet stracił ale napewno nie zarobił na emeryturke tak jak mu obiecano. Ja jestem zainteresowany a żadnych konkretów na PW nie dostałem.
  21. Jakaś giełda, ropa, złoto itp to raczej nikogo to nie zainteresuje. Można sporo zarobic ale wiecej stracić. Dobra lokata to jedyny pewny "zarobek" na oszczędnościach które zamiast leżeć w skarpecie moge cos na siebie zarobić.
  22. Chyba ktos ten temat założył nie po to by były takie odpowiedzi "jakaś inwestycja, gdzieś, coś, na coś..." tylko żeby pisać konkrety.
  23. Z tego wynika że ja bym tracił 0,1% mając konto z Ty w skarpecie 4,6%. Więc która opcja lepsza?
  24. No ale jesli ktos ma drobne oszczędności które narazie nie sa potrzebne a może beda potrzebne za miesiąc a może za rok to ma wrzucic do skarbonki? Chyba że ktoś zaproponuje cos lepszego.
  25. Napisałem że można załozyć konto oszczędnościowe na 4.5% a tam jest wiekszy próg np 20-30% i mozna np załozyc 3 takie konta a sa tez takie bez ograniczeń. Wiem że to zżera inflacja ale lepsze to niż ma leżeć w skarpecie. Hornet napiszesz co to za oszczędzanie czy bedziesz tak kręcił aż w końcu temat ucichnie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.