Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Jazda autem po śmierci jego właściciela.
Też bym tak zrobił, szkoda czasu na bieganie po urzędach...
-
Piłka nożna
Przeciez takiego finału to napewno nie bedzie
-
Siłownia
A może napisz co wcześniej brałeś żeby było porownanie do czegoś.
-
Siłownia
Ja spróbowałem jedną saszetkę i ruszyło mnie ale tak naprawde to nie mam do czego porównać bo nic wcześniej nie brałem. Póbowałem też xpanda ale nic nie czułem, poprostu zwykły napój. I nie wiem czy to ma tak działać, czy powinno lepiej czy to było juz te max co można osiągnąć taka odżywką. Jak ktoś pił podobne specyfiki to niech opisze działanie i porównanie do innych.
-
Siłownia
A nox pumpa ktoś próbował? Jak wychodzi w porównaniu z wcześniej wspomnianym SAW-em i BP.1MR?
-
Siłownia
Tuńczyk w biedronce jest po 4,50zł a nie 2,80. Na noc to kostka twarogu i białka wystarczy do rana. Przed i po siłownią to max wegli, białka no i o tłuszczach tez nie można zapomnieć. Lo-buz ma racje, że jak wkręci dietka to poźniej sie chce sie wrócić to "starego trybu odżywiania". Polecam wszystkim troche poczytać o XXI-o wiecznym żarciu to od razu odechce sie zupek chińskich, paróweczek, kiełbasek i innych "rzeczy" których nie warto wkładac do ust. Kiedys słyszałem taki tekst który mnie bardzo zmotywował i z którym napewno nie jeden z tego forum sie zgodzi: Że częściej martwimy sie o nasze samochody i tankujemy im lepsze paliwko niz o samych siebie i tankujemy sobie najgorsze paliwo z możliwych. (czy jakos tak to leciało)
-
Siłownia
Najważniejszy posiłek to przed treningiem a jeszcze wazniejszy po, wiec staraj sie na początek trzymac chociaż tego a jak zobaczysz efekty to trzymaj dietke przez cały dzień i wtedy pojdzie cos napewno. Możesz tez spróbować jakies odżywki ale bez michy to może cos w czasie cyklu sie ruszy ale po to napewno spadnie.
-
Siłownia
Nie smazy sie na oliwie z oliwek czemu? TŁUSZCZE - Forum SFD.pl
-
Siłownia
Nie smazy sie na oliwie z oliwek
-
Pomoc w sprawie prawa pracy -zwolnienie dyscyplinarne.
Jeśli jest pewny że punkt bedzie zamykany i że dostanie dyscyplinarke to niech idzie na L4 i czeka aż zamknie biznes
-
Urzad celny + akcyza
Dokładnie, raczej sie nie opłaca bo auto pewnie masz w całości. Gdybys musiał zapłacić 18,6% to by warto było kombinować a tak sobie odpuść.
-
Urzad celny + akcyza
Ale każdy UC ma liste swoich rzeczoznawców, wiec tam szukaj. Tylko jak auto jest całe to nie masz co liczyc że Ci wyceni na 12tys euro.
-
Urzad celny + akcyza
Musisz wziąć rzeczoznawce żeby wycenił auto na te 12tyś euro.
-
Modyfikacja torsen 4:1 ??
Ale tu jest lepiej po modyfikacji, bo masz 25:75:naughty: 4:1 to 80:20 lub 20:80 jak kto woli
-
Duże kombi do lawety.
T4 ma, mam taki, bez przekrętów
-
Duże kombi do lawety.
A może cos w stylu sharan, alhambra, galaxy?
-
[Baltyk] Wakcje
W internecie znajdziesz pełno ofert z cenami. Ja wiem ile kosztuje nocleg nad polskim morzem w domkach letniskowych itp bo niedawno szukałem na lipiec. I powiem że od ch....., oszaleli u nas z tymi cenami. Zarabiamy w złotówkach a ceny noclegów jak za granicą w euro
-
Oszczędzanie funduszy
Ojej, trzeba pokazac palcem... Szczegóły czyli wszystko co wiesz i mozesz powiedzieć (napisać), dokładne warunki, jakis wzór umowy itd. Sam nie jestem ekspertem w tej dziedzinie dlatego chce wiedzieć jak najwiecej bo muszę z tym sie udac do prawnika żeby obadał temat.
-
Oszczędzanie funduszy
Twój temat a cos mało dokładnie go czytasz. Napisałem juz o 19:06:
-
Oszczędzanie funduszy
Jest gwarancja braku straty ale czy jest gwarancja zarobku wiecej niż 5%? Kiedys znajomy (obecnie 52l)chyba o czyms podobnym mi mowił. Wpłacał kilka lub kilkanaście lat i jak wypłacał to nic nie zarobił a chyba nawet stracił ale napewno nie zarobił na emeryturke tak jak mu obiecano. Ja jestem zainteresowany a żadnych konkretów na PW nie dostałem.
-
Oszczędzanie funduszy
Jakaś giełda, ropa, złoto itp to raczej nikogo to nie zainteresuje. Można sporo zarobic ale wiecej stracić. Dobra lokata to jedyny pewny "zarobek" na oszczędnościach które zamiast leżeć w skarpecie moge cos na siebie zarobić.
-
Oszczędzanie funduszy
Chyba ktos ten temat założył nie po to by były takie odpowiedzi "jakaś inwestycja, gdzieś, coś, na coś..." tylko żeby pisać konkrety.
-
Oszczędzanie funduszy
Z tego wynika że ja bym tracił 0,1% mając konto z Ty w skarpecie 4,6%. Więc która opcja lepsza?
-
Oszczędzanie funduszy
No ale jesli ktos ma drobne oszczędności które narazie nie sa potrzebne a może beda potrzebne za miesiąc a może za rok to ma wrzucic do skarbonki? Chyba że ktoś zaproponuje cos lepszego.
-
Oszczędzanie funduszy
Napisałem że można załozyć konto oszczędnościowe na 4.5% a tam jest wiekszy próg np 20-30% i mozna np załozyc 3 takie konta a sa tez takie bez ograniczeń. Wiem że to zżera inflacja ale lepsze to niż ma leżeć w skarpecie. Hornet napiszesz co to za oszczędzanie czy bedziesz tak kręcił aż w końcu temat ucichnie?