Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Nie opłaca sie, za 150tys nie kupi mieszkania 3 pokojowego w którym może mieszkac 4 studentów. W wiekszym mieście a zwłaszcza studenckim trzeba dac min 4tys/m2 więc za większe mieszkanie trzeba dac ok 300tys zł a z tego z lokaty na czysto jest ok 1200zł/miesiąc bez użerania się z rachunkami,opłatami, remontami itp.
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Myjka może i tak ale mieszkanie za gotówke sie nie opłaca z prostych matematycznych obliczeń.
-
Ładne felgi 16'' do B7 na zime
Z ori alu 16 do B7 które wejdą na 320mm mi sie bardzo podobaja takie http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/ori-16-audi-opony-zimowe-205-55-16-continetal-ts830-249567/ ale oczywiście to rzecz gustu
-
Opony caloroczne m+s ???
Ja jeżdziłem na wielosezonowych pirelli ale tylko w lato bo miały juz ok 5mm wiec w zime to była lipa. I powiem że tragedii nie było. Ale z racji tej że lubie czasami szybciej pojechać to wole porządne letnie i porządne zimowe
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Dużo zależy od regionu w którym chcesz otworzyć ten biznes. Możesz też włożyć na lokatę i ok 600/miesiąc mieć na czystko
-
ALIOR SYNC tego jeszcze nie było
Ja mam w pkobp, wszystko za darmo (konto,karta, przelewy), wypłaty z bankomatów pko za darmo z innych nie wiem jaka prowizja bo pko jest na każdym rogu. Więc po co szukać innego "lepszego"??
-
ALIOR SYNC tego jeszcze nie było
A to jest bank z nazwy czy taki "prawdziwy" objęty BFG?
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
było 3 posty wyżej.
-
Karcher K 5.700 do oceny:)
Tak ten, do samochodu wystarczy, zmyję z auta większy brud tak samo jak ta za 2000zł a dalej trzeba i tak ręcznie lub dokupić profi pianownice (nie ta z kompletu) i myc bezdotykowo. Możesz też popatrzeć na lavor-a, nie drogie i dobre tylko nie wiem czy maja w zestawie płaska dysze.
-
Karcher K 5.700 do oceny:)
Jedna ma 300l/h a druga 350l/h to troszke słabo jak za 500zł. Za ok 450zł kupisz Black&Decker PW1700 i do mycia samochodu w zupełności wystarczy.
-
Karcher K 5.700 do oceny:)
Samą wodą to i jak by było 300bar/2000l to i tak sie auta nie umyje. Żeby opłukać auto z grubszego brudu to wystarczy ok 130/400 a dalej ręczne mycie lub zainwestować w dobrą pianownice.
-
Karcher K 5.700 do oceny:)
Zalezy do czego? Do samochodu to sie nadaje.
-
Czy na tarcze 321mn wejdzie felga stalowa 16 cali jak tak t z jakim ET?
Stalowa nie wejdzie. Szukaj ori alu cos takiego http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/ori-16-audi-opony-zimowe-205-55-16-continetal-ts830-249567/
-
co lepsze na tył nowe letnie czy wielosezonówki
Dokładnie, nawet wg badań mały odsetek kierowców poradzi sobie z nagłą nadsterownością, większość jej nie opanuje. Potrzeba na to wiele czasu treningów. Są kozacy którzy dużo gadają, że w jakiś sytuacjach można łatwo uratować się ręcznym czy kontrą, i tacy najczęściej powodują wypadki. Większość kierowców zaskoczonych takim zachowaniem nie ma szans... Przy przednim napędzie podsterowność jest prostrza w opanowaniu ponieważ przednie koła sie skręcają, są napędzane, przy hamowaniu pierwsze sie blokują i wtedy automatycznie jest dociskany przód więc łąpia przyczepność. A z tylnymi co można zrobić jak stracą przyczepność? Bardzo trudno jest to opanowac dlatego to jest często szkolone na kursach. A jesli chodzi o to jakie opony na przód i na tył to jesli ja miałbym wybór to oczywiście lepsze na przód a to dlatego że chociaż bym wyjechał z podwórka jak by spadł śnieg a jak zajechane letnie na przodzie na nawet 3 centymetrowa górka ze śniegu stanowiła by wielki problem.
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
może w Warszawie ale nie w całej Polsce nie da się datą określić obowiązywania przepisu raczej warunkami w ubiegłym roku 16 październik 15cm śniegu:wink: Dlatego początkowe plany od listopada są dopracowywane i obowiązek posiadania zimówek ma być uzależniony również od aury, ale to już pewnie temat na przyszły rok... 16.10.2011r? Chyba nie, pamietam że 24.12.11r +10oC a opony zimowe dopiero załozyłem w styczniu 2012r bo wcześniej nie było sniegu. Jeśli wejdzie w zycie ten przepis to te osoby co do tej pory nie inwestowały w zimówki to będą kupować najtańsze wielosezonowe aby tylko było na nich M+S a na takich to strach i w lato i w zime.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W jakiej sytuacji miał by ubezpieczyciel nie wypłacać? Jak ktoś we mnie przyłoży a ja nie mam zimówek to z OC sprawcy czy jak ja wjadę komuś bez zimówek to dla mnie z AC?
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Przecież na każdym przewodzie rośnie napięcie po załaczeniu silnika i uruchomieniu tym samym alternatora. Chyba nie bardzo zrozumiałeś Chodziło mi o to żeby podłączył nie pod ten kabel co jest stałe 12 a później 14 tylko pod ten co po odpaleniu jest od razu 14 a po włączeniu zapłonu jest 0.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zwłaszcza jak przed Toba ktos nagle zahamuje na zimowych, wyjdzie na pasy albo będzie inne awaryjne dohamowanie.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Do kabla na którym nie rośnie napięcie tylko na którym sie pojawia dopiero po odpaleniu (no a wtedy jest ~14,4). Zależy też jaki masz moduł no i czy dobrze przeczytałeś instrukcje do niego.
-
Rejestracja samochodu z niemiec na polskę
Jeżeli handlarzyna sprzedał mu ubezpiecznie na 30 dni to znaczy że tablice nie sa ważne, zresztą auto raczej i tak nie przyjechało na kołach a przez 5 dni nie da się pospawać tego do kupy
-
Rejestracja samochodu z niemiec na polskę
I nie jeździj tym samochodem, te ubezpiecznie na 30dni to ściema, jak Cię zatrzymaja to i tak laweta.
-
co lepsze na tył nowe letnie czy wielosezonówki
I tak d..a i tak. Poczytaj czy są ważne opony na tyle.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ja mam że 4s po odpaleniu. Widocznie zasilanie masz po włączeniu zapłonu a nie po włączeniu silnika tj ~14,4V.
-
Komis "używane połczyńska"
237 000km?? Przeciez to złom...
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00