Treść opublikowana przez YOGI3000
-
Skad zamowic czujnik?
A czemu nie mogłeś od któregoś kolegi z forum? Pewnie cene bys lepszą dostał.
-
Skad zamowic czujnik?
Sprzedam - ogłoszenia komercyjne dla firm tak ciężko
-
jak włączyc parktornik
Pytasz jak włączyć pdc z przodu czy jak włączyć tylną wizualizacje jadąc do przodu?
-
Jaką myjkę wybrać???
A kto może polecić jakąś dobrą i oczywiście w rozsądnej cenie aktywną piane?
-
Jaki laptop do domu?
W opisie jest że bateria trzyma do 4h, realnie pewnie max 3, jeśli masz zamiar często korzystac z baterii to szukaj z większą pojemnością.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Mówili że doświadczony ale nie było tego widać, ogólnie walka na srednim poziomie.
-
Wykres po modyfikacjach AWX
Bywały lepsze
-
A4 (B5) AFN 1,9 TDI 96' AVANT QUATTRO - wycena
Za tyle to sie nie opłaca, lepiej już na części.
-
Na ile wycenic A4 B7 2006r,automat182000km
Troszke za mało info żeby wycenić auto. Opisz ogólny stan, co robiłeś, co jest do zrobienia, jakie wyposażenie, zdjęcia środka itd
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ten włącznik to pokrętło przy włączniku świateł? Jak jest na 0 to obwód zamknięty a jak na 1 to otwarty? Jaki masz moduł?
-
Dojazd nad Polskie morze ???
To niewiele, ja w trasie do zapalenia rezerwy robie 1100km. Jeżeli ktoś leci nad morze w pomorskim to polecam poddąbie, spokojna cicha miejscowość.
-
Skrzynia 5 czy 6?
10 km/h więcej jest na standardowej skrzyni z AVF ja ma długą skrzynie 6 biegową z BRD i na niej jest 20km/h więcej przy 2tyś obr. Przy 3 tyś obr jest to już 30km/h więc różnica spora. Jarol, jaką masz różnice między prędkością z licznika a GPS naprzykład przy prędkości 160km/h, bo u mnie jest rórznica 3 km/h? Pytam bo też mam skrzynia z BRD i przy 2 tys. obr mam coś około 113km/h a przy 3 tys. mam 170 Więc nie ma różnicy 20km/h. Mam AVFa i na 6 przy 2tys jest ok 105km/h i licznik prawie wcale nie oszukuje, moze 1-2%.
-
Oszczędzanie funduszy
Getin Bank ? lokaty, kredyty gotówkowe, hipoteczne, samochodowe, oferta dla firm, konta, karty kredytowe 6,4% na 4 miesiące i to już jest max co teraz banki oferują
-
Oszczędzanie funduszy
12%?? nie możliwe
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Zamotnowałem sobie moduł jak z aukcji ŚWIATŁA DZIENNE ZAMIAST DŁUGICH regulator 30% MOCY (2542749321) - motoAllegro Zasilanie podłączyłem pod bezpiecznik nr37 (+12 po włączeniu zapłonu), a do świateł wpiąłem sie w kable z pinów 16 i 18 z MCE. Światła zapalają sie jak należy (4s po odpaleniu) tylko dodatko cos brzęczy przy lampach. Jest to prawdopodobnie przesłonka od biksenonów. Czy to normalne że tak sie dzieje i czy moge tak jeżdzić? Jeśli nie to gdzie się wpiąć w światła drogowe?
-
jaka kwote wpisac na umowe do UC?
Do tego potrzebna jest opinia rzeczoznawcy.
-
jaka kwote wpisac na umowe do UC?
2700 za 2001? policzą pewnie od 3-3,5tysE od 2000 ok 254zł od 2700 ok 343zł od 3500 ok 445zł Kary nie ma jak wpiszesz za mało.
-
jaka kwote wpisac na umowe do UC?
Jaką chcesz bo i tak wezmą swoją cene z magicznej książeczki.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
A czym on się rózni od tych co ja podałem linki? Przy tym za 55zł światła zapalają sie po 4s od uruchomienia silnika wiec zaraz po odpaleniu można włączać mijania i nie było by migania świateł dzienne->mijania. Dobrze mysle?
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ten pierwszy to tylko układ załączajacy światła dzienne po uruchomieniu silnika. Ale te światła to sobie musisz kupić najpierw. Ja chce to podłączyć pod światła drogowe.
-
przerejestrownaie auta +dopisanie wspołwłsciciela
Jak niepodpisana umowe, kto sie nie podpisał? Jak bedzie darowizna 50/50 to w WK na wniosku piszesz że ojciec 1 a ty 2..kumasz? A jeśli chodzi ci o zniżka na OC to nie ma znaczenia, biora tego co ma więcej.
-
przerejestrownaie auta +dopisanie wspołwłsciciela
Ja wiem co zrobić żeby ojciec tez był na umowie ale lepiej bedzie jak zrobisz darowizne 50/50 i ten sam druk z umową dasz przy rejestracji w WK i bedzie good
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Który z tych modułów bedzie dobry do B6: PRZEKAŹNIK Światła do jazdy dziennej dzienne (2479674458) - motoAllegro ŚWIATŁA DZIENNE ZAMIAST DŁUGICH regulator 30% MOCY (2542749321) - motoAllegro ŚWIATŁA DZIENNE MODUŁ AUTOMAT DLM-2 nie led !!! (2536569783) - motoAllegro MODUL SWIATEL DZIENNYCH COMMING HOME LAMPY DZIENNE (2492979548) - motoAllegro Różnią sie czyms, który wybrać? Zależy mi tylko na drl wiec pozostałe opcje mnie nie interesują.
-
Trasa nr 6 i 7
Pytanie dotyczy trasy od Nidzicy do Słupska. Kto często jeździ tymi trasami, jak wygląda siódemka, gdzie juz sa odcinki oddane a gdzie jeszcze sa utrudnienia, czy warto poźniej jechać S6 przez Rumie, Rede, Lębork, czy mocno sie tam korkuje i lepiej zjechac na Kartuzy, Czarna Dąbrówka. Z góry dzieki za pomoc.
-
Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange
Ja za neta 10 MB i utrzymanie linii płacę dokładnie 91 zł To średnio sie opłaca, lepiej wziąć tel z internetem, w pakiecie będzie taniej i zawsze coś w ramach abonamentu można wydzwonić, a później jak przeszkadza to go wyłączyć i nie będzie brzęczał.