Treść opublikowana przez YOGI3000
-
[B8 CAGA] A4 2.0 TDI 143 KM TURBO CAHA cooler 3.0 tdi
A 21 koniec świata Więc sie nie opłaca
-
Własna studnia a kanalizacja
A czy ja tego wcześniej nie napisałem? Licznik na rure od studni do domu i np: w miesiącu 10m3 wody ze studni i 10m3 z wodociągów, wiec płacisz za 10m3 wody i 20m3 ścieków. Jeśli w gminie utrudniają to niestety z nimi nie wygrasz, jest tylko jeden sposób w jaki możesz to załatwić i dostac pozwolenie.
-
Własna studnia a kanalizacja
Do podlewania ogródka możesz korzystać z wody ze studni a jeśli chodzi o podłączenie do kranów to chyba będziesz musiał załozyc oddzielny licznik żeby rozliczać ścieki.
-
Problemy z komputerem !
Ja kiedyś tez dużo grałem a teraz znowu chyba powróce Lubie ją właśnie za ten realizmy, grafika jest na drugim miejscu. Udało mi się uruchomić gre, pomogły patche 1 i 2.
-
Problemy z komputerem !
Grał ktoś w gre Richard Burns Rally? Jeśli nie to polecam A teraz o rzeczy Zachciało mi sie znowu w nią pograć, próbowałem ją uruchomić bo juz od dawna miałem zainstalowaną ale niestety jest taki problem że sa reklamy, krótkie intro, ładowanie gry i sie wyłącza i pokazuje się pulpit. Zainstalowałem gre na nowo-to samo, nowe sterowniki ati-to samo, troche starsze-to samo, zainstalowany dx9c i nie ma błędów. Co jeszcze sprawdzić? Dodam że formata nie chce mi sie robić
-
Pompka w baku AWX
Jak sie przekręci klucz to ją słychać przek ok 1-2s a poźniej cisza. Włóż głowe do bagażnika a niech ktoś przekręci kluczyk nie odpalając, napewno usłyszysz.
-
ZIMA :) teraz polatac mozna
Po co robić bałagan na forum? Lepiej dołącz sie do tematu: http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/bialo-bialo-komu-quattro-37639/index67.html
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Na mazurach już pada i dodatkowo jest ok -2 i na ..uj ten śnieg jak nie mam quattro Miałem ten sam problem, dodatkowo ja chciałem sedana a to już wogóle jak "szóstka w totka".
-
Czy są tu na forum jacyś użytkownicy QUADÓW?
Ja miałem bashana 200, sprzedałem ponieważ już nie robił na mnie szału. Moim marzeniem to mocne 4x4 ale to wydatek 20-30tys zł i narazie mnie nie stać. Rozglądam sie za jakąś ośką 400-450 np ltz, yfz itp ale to też ok 10-15tys zł. Fajna zabawa ale niestety troszke droga.
-
Praca Strażak
kumpel kiedys próbował, ja kiedys też chciałem i niestety te dwa było na pierwszym miejscu Jeśli udało Ci sie to tylko i wyłącznie dzieki własnej determinacji i nikt w tym Ci nie pomógł to naprawde gratulacje
-
Budowa nadajnika GSM - porada prawna
A jak w miastach jest co skrzyżowanie na wiekszym budynku, na szpitalach, blokach mieszkalnych itd to nie szkodzi? Troche lipa mieszkać na wiosce blisko takiej wieży zwłaszcza w lato ale jeśli chodzi o wyciągnięcie kasy to pogadaj z sąsiadem czy on Ci zapłaci bo jak nie to piszesz pismo i nie będzie wieży
-
Ile mocy i momentu
Taki moment przy 2tys? Przecież to strzał w głowe dla sprzęgła.
-
B8 Avant 3.0 TDi Quattro - jaka kwota?
Zapomniałeś...zdjęć.
-
Siłownia
A masz porównanie do innych przedtreningówek? Czuć w główce pobudzenie przed siłownią czy tylko większa pompa na silowni? Tylko 3 cykle na SAW'ie z Trec'a, na pierwszym cyklu byłem nim zachwycony, na drugim było moim zdaniem słabo, a na 3 nic nie czułem, chociaż w jeden dzień byłem fajnie pobudzony myślałem że to zasługa SAWa, ale jak się później okazało leżał przygotowany w torbie i niewypity - po prostu zapomniałem o nim I od tamtego momentu zacząłem szukać czegoś mocniejszego. Na meso pobudzenie najbardziej czuć w głowie, jak raz przesadziłem z dawką to dosyć dziwnie mi się autem na siłke jechało, pompa bardzo dobra ale bez jakichś rewelacji, pod koniec treningu mięśnie już opadają z sił a Ty dalej chcesz coś dźwigać. Jak skończe ten cykl to może przy następnym spróbuje ten napalm w butelkach i napiszę tu jak wypada w porównaniu do meso. Takie zawroty głowy miałem jak nox czasami dobrze zadziałał, tak jak by walnął dwie szybkie 50-ki. Próbować ten mesomorph czy lepiej napalm w buteleczkach bo tez niektórzy chwalą.
-
Siłownia
Więc warto kupować czy szukać coś innego? Jak brałem nox pumpa na pusty żołądek to po 20 min goniło do kibla a jak po jedzeniu (0,5-1h) to było słabe, więc szukam czegoś innego.
-
Siłownia
A masz porównanie do innych przedtreningówek? Czuć w główce pobudzenie przed siłownią czy tylko większa pompa na silowni?
-
Jak skutecznie rozwiązać problem z patologią
Najpierw powinieneś sie zorientować czego bardziej sie boi - policji czy wpier...dolu. Później najść go jak będzie nękał Twoja dziewczyną i albo straszyc policją albo wpier...dolem. Jak to nie pomoże to kolejnym razem poprostu zadzwonić na policje albo wpier...dolić.
-
Strefa Śmiechu
Desperacja
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Gdyby było jeszcze 5-10s i Wach miał troszkę większe doświadczenie to pewnie by był ten cud.
-
Prosze o pomoc Niepoprawny numer win
Gdzie robiłeś przegląd przez te lata?
-
Oszukani przez handlarza z gdańska....
Zadzwoń z innego numeru albo z zastrzeżonego to może odbierze Pewnie że olał sprawe, a jak bedziecie nalegać to powie że odda kase czyli tyle ile na umowie. Nic nie udowodnisz, takie prawo... Za 3 dni temat do zamknięcia.
-
Siłownia
A jak się rozpisuje plan ? Jak mi pomożesz to możemy rozpisać Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś gainera Tylko uważaj bo jak przesadzisz z geinerem to pojdzie w samar.
-
Oszukani przez handlarza z gdańska....
Marna szanse na odzyskanie swoich pieniędzy. Jak np kupiliście auto za 20tys a wpisane na umowie 15tys to koleś pewnie przyzna sie do winy i powie że zwróci kase i chce samochód może zrobić to teraz a może i przed sądem i dziekuje. Obniży cene o "zarobione" 5tys i sprzeda po raz kolejny. Zaproponuj mu żeby chociaż część zwrócił za naprawe bo inaczej nie wygrasz-takie jest moje zdanie.
-
Problem ze sterownikiem Asus X53S
Na stronie ASUS napewno znajdziesz sterowniki do swojego laptopa.
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Nie opłaca sie, za 150tys nie kupi mieszkania 3 pokojowego w którym może mieszkac 4 studentów. W wiekszym mieście a zwłaszcza studenckim trzeba dac min 4tys/m2 więc za większe mieszkanie trzeba dac ok 300tys zł a z tego z lokaty na czysto jest ok 1200zł/miesiąc bez użerania się z rachunkami,opłatami, remontami itp. 1200 zł gdzie taka lokata ?? umiesz czytać i liczyć? 300tys zł na lokacie 6% to ile? A można i lepsze trafić. U mnie w mieście (ok30tys miesz) są 3 myjnie samoobsługowe + automatyczne + ręczne ale 150tys nie wiem czy starczy na plac i myjnie.