Treść opublikowana przez YOGI3000
-
skradziono A4 B6 S-Line Pomorskie
da się ale nie w każdym tow ubez. a kolega miał ac?
-
Wybór Telewizora :)
LED ok 60W a plazma ok 300W Oglądać raczej normalna TV, sat i naziemną, czasami HD.
-
Wybór Telewizora :)
Co powiecie na Samsunga 46" LED UE46EH5300 za ok 2400zł. Warto czy szukać coś innego?
-
Siłownia
Lepiej tzn? W porównaniu hitec vs fa to hitec wychodzi taniej w przeliczeniu na jedna poracje (10g) czystego bcaa hitec-1,67zł fa-1,73zł Ale w 10g hiteca nie masz tyle samo bcaa co w 10g fa Zeby bylo tyle samo bcaa w porcji to hiteca musisz przyjac 13g a fa 10g Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 Przeciez napisałem że czystego bcaa czyli: 10g bcaa w 13g proszku hitec-1,67zł 10g bcaa w 10g proszku fa-1,73zł
-
Siłownia
Lepiej tzn? W porównaniu hitec vs fa to hitec wychodzi taniej w przeliczeniu na jedna poracje (10g) czystego bcaa hitec-1,67zł fa-1,73zł
-
Problem z obrazem w komputerze
A co moze jeszcze w takim przypadku jeżeli windows startuje a nie ma obrazu i to nie grafika?
-
Problem z obrazem w komputerze
Mam obecnie podobny problem z komputerem. Po włączeniu czasami zdązy sie załadowac win a czasmi juz w trakcie wszystko sie zawiesza, wtedy reset, zapiszczy 2 razy na monitorze ciemno a komputer dalej sie uruchamia tzn windows. Podmieniona grafika, zasilacz i monitor i dalej to samo więc pewnie płyta główna sie ze...ała.
-
Prosze o pomoc z drobną statystyką!
Może przelicz procenty oddzielnie na dziewczyny i chłopaków. I bedzie miał np 7 na 10 dziewczyn nikogo nie dręczy lub co 3 chłopak dręczył kogoś jeden raz. To nie o to chodzi
-
Siłownia
Może ktoś polecić dobre BCAA w cenie ok 150zl/kg? Czy skład 2-1-1 jest ok? Chce brać tylko po treningu więc czy w dni nt też brać?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ale wszystkie podchodzą pod jeden model np LMO górne za 130-150zł a te do 1BV mają nie tylko inne oznaczenie ale również inna cene 220-250zł i dlatego mnie to bardzo zastanawia czym sie różnią.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Skoro tak twierdzisz to kupie "zwykłe" górne i zobaczymy czy nie będzie jeździł bokiem Ale końcówki drążków to napewno są inne i niezamienne bo to nawet widać na zdjęciach
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może tak być, mogą się różnić literkami na końcu ale to te same wahacze. dokładnie. Bo wizualnie i nawet wymiarowo się nie różnią..."przed chwilą" sprawdzałem...w garażu miałem przed- i moje stare po- lifta:wink: To nie rozchodzi sie o przed- lub po-lifta tylko o rodzaj zawieszenia. Wiem że sa inne z etki i ze sklepu bo do 1BA kosztują 130-150zł a do 1BV 220-250zł więc coś w tym jest. Jeśli chodzi o same wahacze górne to podobno są wzmacniane i nie wiem czy jeszcze czyms sie róznią a jesli chodzi o końcówki drązków to widac na zdjęciu że są inne. Jeśli by były tylko wzmocnione to raczej nie warto płacić prawie 2x więcej bo i tak 2xwiecej km nie wytrzymają. A jeśli różnią sie długością, sworzniem, jakimiś wygięciem lub czymś takim to niestety będzie trzeba dołożyć. hmm...nigdy w żadnym sklepie nie słyszałem o "różnych" wahaczach do tego samego modelu...ale wzgłębie się w ten temat...ciekawe co mi kumple powie w sklepie:whistling: Wiem co Ci powiem... u mnie w mieście wszyscy tak reagują, zreszta co sie dziwić, gdzie nie zajde to każdy proponuje komplety za 600zł twierdząc że są b.dobre bo wszyscy kupują, jeżdżą i nie narzekają
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Może tak być, mogą się różnić literkami na końcu ale to te same wahacze. dokładnie. Bo wizualnie i nawet wymiarowo się nie różnią..."przed chwilą" sprawdzałem...w garażu miałem przed- i moje stare po- lifta:wink: To nie rozchodzi sie o przed- lub po-lifta tylko o rodzaj zawieszenia. Wiem że sa inne z etki i ze sklepu bo do 1BA kosztują 130-150zł a do 1BV 220-250zł więc coś w tym jest. Jeśli chodzi o same wahacze górne to podobno są wzmacniane i nie wiem czy jeszcze czyms sie róznią a jesli chodzi o końcówki drązków to widac na zdjęciu że są inne. Jeśli by były tylko wzmocnione to raczej nie warto płacić prawie 2x więcej bo i tak 2xwiecej km nie wytrzymają. A jeśli różnią sie długością, sworzniem, jakimiś wygięciem lub czymś takim to niestety będzie trzeba dołożyć.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Przedlift, polift czy coś innego to nie ma znaczenia, górne są takie same, tylko w zawieszeniu 1BV czyli Sline sa inne górne i końcówki drązków i nie tylko to bo tez maglownica i pewnie kilka inny rzeczy. Ja pytam o to czym dokładnie sie różnią i czy można zostawić z jednej strony ori a z drugiej załozyć nowe "zwykłe" bo są duzo tańsze (130zł-220zł). PS.Etke też mam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ale to są końcówki drążków a ja pytałem tez o górne wahacze bo też maja inne oznaczenie. Wszystko można stosować zamiennie w taki sposób że z jednej strony 1BV a z drugiej nowe 1BA? Róznica w cenie jest kolosalna, do 1BV górne wahacze 2..zł
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
możesz, wahacze są te same, niczym Nr kat. Lemforder: 25972 Nr kat. Lemforder: 25863 wahacze górne tez maja inne Nr kat. OE Audi i nie wiem czy są tylko wzmocnione czy tez długość, szerokość lub sworzeń jest inny
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czy do zawiechy 1BV mogę założyć na jedną strone 2 nowe górne wahacze LMO ale te zwykłe a z drugiej by zostały ori. I drugie pytanie:Czym różni sie końcówka drążka z 1BV od 1BA?
-
Kontrola samochodów służbowych GPS.
Czy jest na forum osoba która siedzi w tym temacie? Jesli tak to proszę PW. Mam kilka pytan dotyczące takiej kontroli gps.
-
kupno samochodu bez tablic
Rzeczywiście wszedł taki chory przepis ...by żyło sie lepiej...
-
kupno samochodu bez tablic
Ale po co to wszystko? Jeśli auto juz masz to tylko zawozisz je na przegląd, bez tablic. W US, UC i WK niepotrzebne. Po 2-3 dniach rejestrujesz i normalnie leganie jeździsz. A to po co?
-
kupno samochodu bez tablic
Jeśli auto jest juz w PL i nie ma tablic to żeby zrobic przegląd to możesz auto zawieźć na lawecie. Żółte tablice na 5 dni kosztują ok 500zł, więc nie ma sensu kupować.
-
Telewizor z wifi, nie chce się łączyć z routerem
Wyłącz szyfrowanie, blokowanie itp wszystko off i open. No i wątek przydało by sie umieścić tutaj Multimedia, Komputery, Gry, Hi-Fi, TV, Foto, Telefonia, Internet, Gadgety
-
W jakiej sieci masz telefon?
25zł / 1 miesiąc = 25zł / 1mc 50zł / 3 miesiące = 16,67zł / 1mc 110zł / 6 miesięcy = 18,33zł / 1 mc koszty te same tylko przy ładowaniu co pol roku wiecej korzysci:wink: Ale w czym te korzyści? Dycha gratis
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czy wahacze MS pasują do zawieszenia 1BV?
-
W jakiej sieci masz telefon?
free smsy i free minuty