Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Witam.Potrzebowałbym numery sondy dla fury j.w. Pozdro
  2. Ja też z innej beki: Co pojawia się (czy w ogóle się pojawia) domyślnie przy zainstalowaniu zegarów przedliftowych z fisem w miejsce zegarów bez fisa właśnie na fisie w przypadku braku manetki i prawidłowego podłączenia.Czy po uruchomieniu silnika mamy temp., spalanie czy może jakieś błędy będą i pierdoły, że nie ma manetki?
  3. :hi:Najlepszego w Nowym Roku !
  4. :hi:Bry new revolutionary chrome plating system rear door - YouTube! Cuda wianki w tej Japonii.
  5. Nadrobiłeś spam? :grin::grin::grin::grin: Od dziś zaczynam do 27 dam radę
  6. :hi:Bry po dłuższej przerwie...
  7. Wymiana płynu nic tu nie pomoże, sam mam podobny problem i płukałem dobrze układ litrem Febi, po czym wlałem następny litr i nic nie pomogło.
  8. Siema:hi:, dobry pomysł. Zamiast Kapelonów wklejać zdrowe Panny:decayed:
  9. Dasz radę, ja mam dziennie na rano.
  10. Moje MTSy po 25 tyś km z przodu zaczęły wydawać dziwne dźwięki (stukanie) przeszukałem całe zawieszenie, wszystko sztywne, wszystkie wahacze 3 razy sprawdzałem i mało co wszystkich nie wymieniłem.Okazało się, że to amory.Po wymianie na gwint jest cicha i przyjemna jazda.
  11. A może dasz radę po szkole? Tą blaszkę to wywal ale ja nie chciałem tego robić Nie wiem czy Ci moja przekazała ale ta górna płytka z napisem Win7 to masz komplet a ta dolna to tylko starter i jeszcze odnośnie przesyłek to ja wysyłam tym: Najtasze usugi kurierskie - tanie przesyki zagraniczne i midzynarodowe. Tani kurier od 12,99z zarejestruj się, ja jestem zadowolony Jeszcze raz dzieki za pomoc Tomasz.Na stronie juz się zarejestrowałem. Panowie nie macie jakiejś B5 z 1.9TDI do opylenia w miarę pewnej bo kumpel szuka, tak od 1998 roku do 14 - 15 tyś zł?
  12. Bry:hi: Mnie dziś nie budiet.Pozdro
  13. Spoko, nie chciałbym żebyś zaniedbywał rodzinę z mojego powodu:wink:
  14. No, tak jak wspomniane ledy z resztą auta Skoro Wy wrzucacie Pandziry na forum Audi to nie dziwę,że śmiechawa jest. Myślałem o takim połączeniu:
  15. Mnie się tam podoba.Z przodu całkiem ładnie by się komponowało z ledami, ewentualnie xenonem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.