Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Myślę że jednak będę szukał jakiegoś oryginalnego wzoru Audi...Miron chyba zamieszkał mi w głowie tak jak Sebie i wychodzi na to że osiemnastka będzie ostatecznością. Ostatnio byłem na małej przymiarce: Co do spania to tak jak widzisz, nadal nie śpię :eek:
  2. Myślę że wpływ na wychladzanie silnika ma temperatura zewnątrzna jak i ngrzewnica+wentylator, który wychladza układ. Wczoraj miałem taka właśnie sytuację, auto nagrzane do 90 stopni, krótki postój pod marketem, auto odpalone (aby w dupke było ciepło) i wskaźnik temperatury cieczy polecial na 75...jednak dieselki potrzebują ciepelka;-) termostat jak najbardziej OK.
  3. ja zawsze AUTO - w B6 i B7 i tak sprężarka non stop się kręci, bo jest elektrozawór - więc ECON nie ma znaczenia, w B5 było sprzęgło i odłączało sprężarkę, nie wiem jak w B8 B8 ma podobnie jak B6 i B7 więc może faktycznie ECON nie ma znaczenia...muszę to przetestować.
  4. Ja latam bez klimy, temp cały czas 22 auto, ewentualnie opcja przednia szyba i jest miód malina...
  5. O w mordunie pieron...nocka z głowy:-/
  6. W takim razie jeżeli do tego czasu moje plany nie ulegną diametralnym zmianą, za dwa tygodnie melduje się na debiutanckim spocie:-)
  7. Czy i ja mógłbym się przyłączyć do ekipy?
  8. Panowie czy felgi z fotki poniżej da się upchnąć w B8? 19" ET 29, szerokości felgi na dany moment nie znam a jak wspomniał bartez123 u niego rotory z ET 43 są na styk z błotnikiem...
  9. A właśnie miałem pytać skąd Wy macie takie promo ceny odnośnie lamp...ps. Jaki jest orientacyjny koszt wymiany wraz z kodowaniem lamp tył?
  10. Miron zgadzam się jak najbardziej z Twoją teorią...im wieksza felga tym auto lepiej sie prezentuje (Twoja galeria jak najbardziej to pokazuje) jednak trzeba brać jeszcze pod uwagę względy ekonomiczne... od 19" w górę to już są całkiem inne pieniążki:-(
  11. Może i ja podłącze się pod temat bo też mam dylemat odnośnie zakupu felg na lato, 18", 19" co wybrać? Czy 143 KM to ogarnie?
  12. Mnie ostatecznie powstrzymała decyzja a w zasadzie jej brak co do oświetlenia w halogenach...HID czy też LED CREE? Jak zapadnie zapadnie ostateczna decyzja robię atak na zadania:-/
  13. Ostatnio też miałem małe podejście do tych maskownic, jednak się poddalem. Wskazówki napewno się przydadzą w końcu wiosna już tuż, tuż a ringi A5 czekają na montaż;-)
  14. U mnie też już świecą, barwa 6000K, profi robota:-D efekt końcowy przedstawie jak dojdą dwa moduły, które nie pasują, jednak Tomek podszedl do tematu mega profesjonalnie...wysylka właściwych+koperta zwrotna na nieprawidlowe.
  15. Dzięki wielkie, sprawdziłem w przykładowej przeglądarce Philipsa, która sugerowała/wprowadziła mnie w błąd że może być jeszcze H9.
  16. Ja mam pytanie z innej beczki a mianowicie czy halogenach audi a4 b8 stosowane były tylko żarówki H11?
  17. Generalnie mam podobny problem, ale ja osobiście sklanialbym sie w kierunku poduszek silnika. Może nie do końca zerwane jednak straciły już swoją prawidłowość działania z racji ubytku oleju...taka moja teoria. Silnik opada wtedy delikatnie co powoduje utrudnianie w zapieciu pierwszego lub wstecznego biegu.
  18. Może warto sprawdzić przekaznik imo...miałem x lat temu podobny problem będąc posiadaczem ibizy gt, wyczyszczenie styków pomogło. Wysłane z mojego LT18i przy użyciu Tapatalka
  19. Faktycznie temat dotyczy B6 i może za bardzo wyszedłem przed szereg jednak w tym topiku masz podane linki do firm zajmujących się tematem, które za w sumie niewielkie pieniądze potrafią w odpowiedni sposób zregenerowac odblysniki, zadzwoń, zapytaj myślę że coś doradza...przy wypalonym odblysniki w Twojej lampie sam i tak nic nie zdzialasz:(
  20. Proszę bardzo... http://a4-klub.pl/showthread.php?t=47130
  21. OK, to napiszę wprost - kup 4300K. Chociaż najpierw skupiłbym się na tym, o czym wspomniał Kaju - odbłyśniki. Swojego czasu również narzekałem na słabe oświetlenie, więc po wielu próbach ustawienia reflektorów dobrałem się do odbłyśników (w moim wypadku były to pochłaniacze światła) - czarne wewnątrz. Przez soczewkę tego nie zobaczysz - trzeba rozebrać w części pierwsze. Manual jest na forum. Po regeneracji oczom nie uwierzysz Święte słowa M@rcus...święte:-D dopiero regeneracja soczewki odzwierciedla prawdziwe światło xenona:-) Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk
  22. Odpowiedź uzyskales w poście wyżej, co do słabo świecących xenonow jednak chyba słabo poczytalales forum...sprawdź na dzień dobry jaką barwę światła świecą Twoje lampy (jeżeli kolor wpada w różowy to oznaką że zarniki są już na "mecie" swego życia) Ja osobiście obstwaialbym wypalone odblysniki soczewek. Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk
  23. A więc usterka usunięta zgodnie ze wskazówkami kolegi "krisbi"... Zamek smiga aż miło:-) dzięki za instruktaż Wysłane z mojego ARC S za pomocą Tapatalk
  24. No to i ja mogę podłączyć się pod temat gwizdów...bo szum to raczej nie jest:( najbardziej słyszalny zaraz po odpaleni przy przekroczeniu 2 tyś/obr z czasem jak silnik się rozgrzewa jest mniej słyszalny, dźwięk dochodzi z okolic turbiny jednak żadnego ubytku mocy jak i dymienia brak...jakieś pomysły?
  25. To ja może z innej beczki a mianowicie wszyscy piszą o regeneracji odbłyśników u Pana Huberta (http://www.regeneracja-hc.com/galeria.html) a ja znalazłem coś takiego: http://tmc-mc.pl/?page=o_firmie Czy miał ktoś może do czynienia z tą firmą? Po rozmowie telefonicznej ich oferta jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna cenowo, pytanie tylko czy jakość jest równie dobra?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.