Treść opublikowana przez Kaju77
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podałem link gdzie one zimują na forum (http://a4-klub.pl/zamienie-oddam-104/felgi-16-biedrony-zamienie-313950/) luknij temat czy takie coś by Cię interesowało, co do ceny zawsze można się dogadać...wyjściowo 750zł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ba!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam "biedrony" z zimówkami jakbyś był chętny za dobre siano http://a4-klub.pl/zamienie-oddam-104/felgi-16-biedrony-zamienie-313950/
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
po długich przemyśleniach też raczej zdecyduję się na 245/40 R18, ET 29 takie jak na foto poniżej, kto ćwiczy tą felgę?
-
Opony na felgę 19''
To już wiem kto mi zawinął felunek:cool: gratki zakupu:thumbup:
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Jest widoczna różnica między barwą 4300K a 4800K? Jaka jest trwałość odbłyśników soczewki w B8? Po B6 pozostały mi kiepskie wspomnienia.
-
Opony na felgę 19''
Warunki atmosferyczne nie sprzyjają letnim oponą, uważam ze jeszcze na nie za zimno i dlatego najprawdopodobniej dźwięk toczącej się opony jest bardziej słyszalny, generalnie to tylko takie moje przemyślenia:rolleyes: Ps. Czy aby nie za wcześnie na letnie koła? ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- A tak apropo nie kupiłeś przypadkiem tych kółek od kolegi z forum?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
I jakie żarniki wjeżdżają? Barwa ori czy może jakieś zmiany? Ile masz nalatane ze już padły?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Gdzie foty oświetlenie wnętrza? Jakie ledy zastosowałeś? Ładnie to wygląda, prawie jak u mnie:D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O pomysł dobry, cały czas czekam na debiut no i jeszcze muszę ogarnąć niespodziankę w moim sprzęcie...coś podkrada mi prąd:banghead: drugi poranek z rzędu zaczynam od niezbyt miłej niespodzianki:(
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
przecież tu nic nie przeszkadza aby założyć te opony na B6 więc co ty opowiadasz? ps: jakie tam są opony bo od tego też dużo zależy "te opony" czyli jakie? Nie pisałem nic o oponach a moja odpowiedź jak zauważyłes nie była jednoznaczna, bardziej ukierunkowana na to że słabo będzie to wyglądać.
-
B8 TrOOOOp
Właśnie takiego potwierdzenia mi brakowało, czyli nie jestem jedyny, którego dotykają te problemy:( nie ma co rozpoczać tylko zamawiać ledy, które chłopaki polecają kilka postów wcześniej.
-
B8 TrOOOOp
No dobra temat ledów mamy już jasny a co myślicie o zestawie xenon HID? Może się ktoś wypowiedzieć coś więcej na ten temat?
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
Potwierdze Ci to jutro, ale raczej może być ciężko. Daleko masz aby podjechać na przymiarkę?
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
Może być ciężko, słabe te ET+szerokość felgi.
-
felgi a4 b6 18 czy wejda?
Wejdą, jakie ET?
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
Święte słowa:beer:
-
B8 TrOOOOp
Jak najbardziej podpinam się pod temat, też nie daje mi spokoju te żółte światło, które co rano mnie wita a przed spaniem żegna:screwy: jakie ledy lub Hidy polecacie, ewntualnie jakieś namiary na sprawdzonych sprzedawców? Oczywiście prio numer 1 - brak błędów;)
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
Ledy od Tomnika robią robotę i nie ma z nimi żadnych niespodzianek. Co do ledów na tył to jak najbardziej temat do ogarnięcia jednak w pierwszej kolejności felga musi wjechać i to obowiazkowo jak najszybciej bo na te moje "urocze" kołpaczki już patrzeć nie mogę...
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
Koła będą obowiązkowo jak narazie czas przygotować się do zmiany oleju+komplet filtrów. Dzięki za opinie oraz cenne wskazówki. ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- Efekty oświetlenia led modulami od kolegi Tomnika...barwa światła 6000K
-
B8 TrOOOOp
Klej do szyb bez zastosowania primiera nie spełnia swojej roli i pewnie dlatego udało się w łatwy sposób rozłączyć klosz z lampą.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam info od zaprzyjaźnionego szpenia od lamp że wykorzystuje klej który pozostaje po rozłączeniu klosza z lampą poprzez ponowne podgrzania tego, który pozostaje na rozłączonych elementach.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Zimowa sesyjka...pięknie, tylko gdzie ten śnieg? U nas wiosna:)
-
B8 TrOOOOp
Tak Przepraszam Panowie za błąd z mojej strony, co innego pisze, co innego myślę...chodziło nie o regulacje basu a możliwość sterowania wooferem w MMI 2G+B&O? Jest taka lub też być powinna?
-
perfumy
Mogę polecic: http://www.e-glamour.pl/?gclid=CNr13pSoxLwCFXGWtAodQVQAPw sprawdzony sklepik, ceny może nie najniższe, ale perfumy jak najbardziej ok.