Treść opublikowana przez Kaju77
-
Montaż lamp neonowych i A4 B8 2013 rok sedan po lifcie
Myślę że wiele zdziałasz jak zagadasz w tym wątku: http://a4-klub.pl/showthread.php?t=317979
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Tu masz wątek odnośnie końcówek, poczytaj a znajdziesz co potrzebujesz http://a4-klub.pl/showthread.php?t=183368
-
B8 TrOOOOp
Pany ma może ktoś z Was na opylenie boczki tył do avanta z roletkami? Kolor czarny+alkantara.
-
B8 TrOOOOp
Tą fotkę z tulipami to do kalendarza! Mega LALA:thumbup:
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie tak jak pisze Tomek możesz jeszcze zagadać tutaj: http://a4-klub.pl/showthread.php?t=324649 ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- U mnie w sumie jest podobnie, tez czasami tak się dzieje, jak podziałem kompa, to nie było zadnego błędu z tym związanego. Sam tez nie jestem do końca przekonany, czy taka sytuacja jest normalna Ja mam podobnie. Też często zauważam, że przez chwilę po zgaszeniu silnika włącza się wentylator - nawet w zimę bez włączonej klimy. Temperatura na zegarach równiutkie 90° C, błędów w komputerze brak, jazda też w miarę spokojna. Na początku zastanawiałem się czy to normalne, ale później chyba się przyzwyczaiłem Właśnie czy na przypadłości opisywane powyżej może mieć wpływ DPF lub lub jego wypalanie, czy dzieje się tak jeżeli jest przytkany lub coś w tym rodzaju? Dzisiaj wróciłem z pracy (około 40 km) na klimce i bez problemu. Jakiś czas temu ćwiczyłem podobny temat u ojca w Golfie VI, ale tam przyczyną był padnięty czujnik recyrkulacji spalin no i palił się błąd, chociaż objawy były podobne.
-
B8 TrOOOOp
Tak zrobię, ale dopiero jutro...swojego kabelka nadal brak :mad:
-
B8 TrOOOOp
Zapomniałem dodać że dzieje sie to na załączonej klimie...jutro podjade do szpenia od klimy niech zbada temat. Ps. Jakie błędy powinny być na kompie?
-
B8 TrOOOOp
Panowie jest temat a mianowicie, po przejechaniu danego odcinka drogi (około 10-12 km) zatrzymuje auto i wysiadam a tu wentylator chłodnicy chodzi na maxa? Skąd takie rzeczy po tak krótkim odcinku przebytej drogi i to na dodatek przy normalnej eksploatacji? Na opisywaną przypadłość nie ma wpływu temperatura zewnętrzna. Co może być przyczyną?
-
[b8 CAGA] czarny avant ŚLĄSK, LY9B, s-line, 1bv, Pierwsza z felgą 19" z Q5/SQ5 LIFT
Czrnuch na wypasie...jest dobrze:)
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
I doszedł dystans +20mm, teraz wreszcie wygląda jak należy:thumbup: ---------- Post dopisany 16-04-2014 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 14:42 ---------- Dzięki koledze pieron82 mamy kolejnego malutkiego moda zaliczonego...dzięki Tomuś, tak jak mówiłeś nasadki robią robotę Trzeba jeszcze tylko lalunie do świąt przygotować-kosmetyka jak najbardziej wskazana
-
Pojedyńcze puknięcie przy skręcie w lewo
Moja teoria jest całkiem inna i potwierdziła się w poprzedniej Audiczce po wymianie praktycznie wszystkiego co było do wymiany...winowajcą okazał się prawy amortyzator:eek:
-
Myjka Ciśnieniowa
I właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem...zwłaszcza od znawcy tematu, dzięki Griffe:beer:
-
Myjka Ciśnieniowa
Panowie a co myślicie o tym sprzęcie+pianownica PA? Da radę do ogarniecia Audiczki, ewentualnie jakieś prace podwórkowe: http://www.castorama.pl/myjka-wysokocisnieniowa-karcher-k-5-eu.html
-
B8 TrOOOOp
A trzeba było kupić sprawdzone i za lepsze sianko
-
B8 TrOOOOp
Ale to nie jest robota Tomnika...i jakości nikt nie potwierdzi:rolleyes:
-
B8 TrOOOOp
Generalnie raczej nie...no chyba że ktoś się koniecznie uprze.
-
B8 TrOOOOp
Faktycznie ledy od Tomnika dają mega dużo światła, ale idzie je ograniczyć poprzez docięcie kawałka białego papieru, który odseparuje moduł led od szkiełka lampki (taka mała rada od Tomaszka)
-
[B8 CAGA] Srebrna B8 !!!
Fajna furka, koło obowiązkowo większe musi być no i o ile oko mnie nie myli to led na tablicę rejestracyjną też by się przydał...
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
OOOO ryje łep...nie jesteś jedyny, który tego doświadczył
-
White A5 S-line 2008 lift 2012
Pięknie jej w tej bieli, jednak nigdy nie przemawiały do mnie czarne felgi(mowa o tych na aucie) :what:graty zakupu i bezawaryjności:thumbup:
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dystans 20mm + koło 225/45 R18 i jest miód malina...tak to będzie wyglądało:
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
I jest już dystans +20mm przy feldze 8Jx18" ET47...wreszcie wygląda to tak jak powinno:thumbup:
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
ArTh00r, ale leniwy jesteś...podałem Tobie namiar aby zbadać wątek a Ty od razu chciałbyś mieć wszystko podane na tacy nie dając nic od siebie...napisz do Tomka a oświeci Cię co i jak, odnośnie LED do B8:eek:
-
[ALL B8] Moje pierwsze Audi A4 B8 - BLACK PHANTOM
Graty zakupu i bezawaryjności życzę...co di oświetlenia led zapraszam do lektrury poniższego wątku, znajdziesz w nim odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania http://a4-klub.pl/showthread.php?t=267746
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chłopaki potrzebna pomoc w ogarnieciu kodowania lamp tylnych led w B8. Znacie jakiegoś szpenia w wlkp, który byłby w stanie ogarnąć temat?