Treść opublikowana przez Kaju77
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Świecą nisko czy słabo? W poprzedniej B6 miałem problem z ksenonkami, okazało się że regeneracja odbłyśnika pozwoliła na nowo cieszyć się pięknym światłem. Stąd i teraz nasuwa się pytanie jaka jest trwałość odbłyśników w B8, jaki przebieg wytrzymują?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Całkiem ciekawa propozycja z tym Tuneforce, wygląda to całkiem profesjonalnie. Podoba mi się ich podejście do niutków dzięki czemu nie masakrują sprzęgła. Musze jutro odpytac jakie koszty będą u Goodhopa i decyzja zapadnie.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Bardzo ładnie wygląda a tyle stresu było, śmiało mozesz jeszcze delikatny dystansik zapodać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po głębszej analizie jakoś chyba skłaniam się w kierunku Goodhope...musze tylko jutro odpytac jaki będzie koszt dla CR.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dokładnie tak, z tego co ja wiem to u tego gościa z Góry wgrywane są gotowce. Paru moich znajomych ma auta robione przez niego i nie narzekają chociaż jak dla mnie to tak trochę mało profesjonalnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Całkiem niegłupi pomysł...pytanie tylko ilu chętnych byłoby potrzebnych? A dłubał ktoś u nich swoje Audi? W sieci opinie na ich temat są całkiem spoko.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ktoś może działał tutaj http://www.dyno.pl/ ?
-
Zarówki przeciwmgłowe 8000k
Ori to raczej żadne auto niema xenonkow w halogenach więc czy będziesz miał soczewkę czy nie jak trafisz na upierdliwego Pana władze to i tak Ci dowód zabierze tak że decyzja należy do Ciebie czego oczekujesz po takiej modyfikacji? Rozumiem że oczekujesz podobnej barwy świateł do lamp xenonowych wiec opcje są dwie: - tylko ładny efekt, mało światła (na odprowadzenie do domu zdecydowanie wystarczy) montuj ledy, - zdecydowanie więcej światła pozostaje zestaw HID (raczej kiepsko będzie się sprawdzał przy doświetlaniu zakrętów)
-
B8 TrOOOOp
Jeżeli coś kombinowaleś i nie wpiąłeś jak należy mogło wypaść, jeżeli był zamontowane nominalnie nie ma opcji...ktoś zaje...ł
-
Zapaszki do auta
A sam zapach jak ? Super czy lepiej inny ?Zapach bardzo delikatny, taki słodkawy. Teraz ćwiczę cherry i też nie jestem nim jakoś zafascynowany. Czas wrócić do ulubionych: https://www.google.pl/search?ie=UTF-8&source=android-browser&q=wonder+baum&gfe_rd=cr&ei=udQmVIepL6ar8wf1goC4Dw#q=wunder+baum+black+classic&facrc=_&imgrc=sTRTakg_YofJ5M%253A%3Bundefined%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.autokosmetyki.pl%252Fimages%252Fwunder_baum_black_classic_b.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.autokosmetyki.pl%252Fwunderbaumreg-drzewko-zapachowe-black-classic%252Cimg207.html%253Fimage%253D0%3B400%3B600oraz https://www.google.pl/search?ie=UTF-8&source=android-browser&q=wonder+baum&gfe_rd=cr&ei=udQmVIepL6ar8wf1goC4Dw#q=wunder+baum+new+car&facrc=_&imgrc=uD-dlxhFtNqINM%253A%3Bundefined%3Bhttp%253A%252F%252Fpi.ce-tescoassets.com%252Fassets%252FPL%252F860%252F7612720201860%252FShotType1_328x328.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fezakupy.tesco.pl%252Fpl-PL%252FProductDetail%252FProductDetail%252F2003008042902%3B328%3B328 podobna trwałość jednak zapachy bardziej mi odpowiadają.
-
Zapaszki do auta
Ja miałam melon-mango, ale jakoś te 60 dni nie podołał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to peszek...
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Panowie nie zalega komuś prawy halogen?
-
B8 TrOOOOp
Ja też z potrzebą...padła przetwornica, jakby ktoś, coś to z miłą chęcią przygarne
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Aby rozwiać Twoje wątpliwości (fakt na letnich oponach) tak to wygląda...parametry opony i zawieszenia jak w poście wyżej
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Sprawdz proszę posty: 171,194, 203, 251 tam są foty ET47+20 mm
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Tez mi się wydaje że ET30 powinno być ok, ja u siebie mam ET47+dystans 20 mm czyli jeżeli się nie mylę ET wychodzi 27 i jest Si.
-
B8 TrOOOOp
A próbowałeś skorzystać z tego: http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi ?
-
B8 TrOOOOp
Wiadomo że tylko wymiana pary wchodzi w grę, 150 to dobra cyfra jak możesz wrzuć link do sprzedającego.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam Marcin. Żarniki D3S posiadasz?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Potrzebne żarniki D3S...ktoś, coś, gdzieś w okolicy?
-
B8 TrOOOOp
Właśnie sprawdzam allegro i masakra jakaś, rozbieżność cen taka że masakra no i wszystkie oczywiście 'oryginalne' ceny zamienników marki HID niekiedy przewyższają ceny Philipsów lub Osramów...i gdzie tu kupić? Ceny ASO to jakiś absurd!
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Jednoznacznej odpowiedzi nikt nie udzielił na w/w pytania czyli rozumiem że przyczyna leży po stronie uszkodzonego żarnika?
-
B8 TrOOOOp
Panowie pilnie potrzebne namiary na sprawdzonego sprzedawcę żarników do naszych aut? Dobrze pamiętam że potrzebny jest żarnik D3S?