Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Świecą nisko czy słabo? W poprzedniej B6 miałem problem z ksenonkami, okazało się że regeneracja odbłyśnika pozwoliła na nowo cieszyć się pięknym światłem. Stąd i teraz nasuwa się pytanie jaka jest trwałość odbłyśników w B8, jaki przebieg wytrzymują?
  2. Całkiem ciekawa propozycja z tym Tuneforce, wygląda to całkiem profesjonalnie. Podoba mi się ich podejście do niutków dzięki czemu nie masakrują sprzęgła. Musze jutro odpytac jakie koszty będą u Goodhopa i decyzja zapadnie.
  3. Bardzo ładnie wygląda a tyle stresu było, śmiało mozesz jeszcze delikatny dystansik zapodać.
  4. Po głębszej analizie jakoś chyba skłaniam się w kierunku Goodhope...musze tylko jutro odpytac jaki będzie koszt dla CR.
  5. Dokładnie tak, z tego co ja wiem to u tego gościa z Góry wgrywane są gotowce. Paru moich znajomych ma auta robione przez niego i nie narzekają chociaż jak dla mnie to tak trochę mało profesjonalnie.
  6. Całkiem niegłupi pomysł...pytanie tylko ilu chętnych byłoby potrzebnych? A dłubał ktoś u nich swoje Audi? W sieci opinie na ich temat są całkiem spoko.
  7. Ktoś może działał tutaj http://www.dyno.pl/ ?
  8. Ori to raczej żadne auto niema xenonkow w halogenach więc czy będziesz miał soczewkę czy nie jak trafisz na upierdliwego Pana władze to i tak Ci dowód zabierze tak że decyzja należy do Ciebie czego oczekujesz po takiej modyfikacji? Rozumiem że oczekujesz podobnej barwy świateł do lamp xenonowych wiec opcje są dwie: - tylko ładny efekt, mało światła (na odprowadzenie do domu zdecydowanie wystarczy) montuj ledy, - zdecydowanie więcej światła pozostaje zestaw HID (raczej kiepsko będzie się sprawdzał przy doświetlaniu zakrętów)
  9. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeżeli coś kombinowaleś i nie wpiąłeś jak należy mogło wypaść, jeżeli był zamontowane nominalnie nie ma opcji...ktoś zaje...ł
  10. A sam zapach jak ? Super czy lepiej inny ?Zapach bardzo delikatny, taki słodkawy. Teraz ćwiczę cherry i też nie jestem nim jakoś zafascynowany. Czas wrócić do ulubionych: https://www.google.pl/search?ie=UTF-8&source=android-browser&q=wonder+baum&gfe_rd=cr&ei=udQmVIepL6ar8wf1goC4Dw#q=wunder+baum+black+classic&facrc=_&imgrc=sTRTakg_YofJ5M%253A%3Bundefined%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.autokosmetyki.pl%252Fimages%252Fwunder_baum_black_classic_b.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.autokosmetyki.pl%252Fwunderbaumreg-drzewko-zapachowe-black-classic%252Cimg207.html%253Fimage%253D0%3B400%3B600oraz https://www.google.pl/search?ie=UTF-8&source=android-browser&q=wonder+baum&gfe_rd=cr&ei=udQmVIepL6ar8wf1goC4Dw#q=wunder+baum+new+car&facrc=_&imgrc=uD-dlxhFtNqINM%253A%3Bundefined%3Bhttp%253A%252F%252Fpi.ce-tescoassets.com%252Fassets%252FPL%252F860%252F7612720201860%252FShotType1_328x328.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fezakupy.tesco.pl%252Fpl-PL%252FProductDetail%252FProductDetail%252F2003008042902%3B328%3B328 podobna trwałość jednak zapachy bardziej mi odpowiadają.
  11. Ja miałam melon-mango, ale jakoś te 60 dni nie podołał
  12. No to peszek...
  13. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poszło
  14. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nie zalega komuś prawy halogen?
  15. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja też z potrzebą...padła przetwornica, jakby ktoś, coś to z miłą chęcią przygarne
  16. Aby rozwiać Twoje wątpliwości (fakt na letnich oponach) tak to wygląda...parametry opony i zawieszenia jak w poście wyżej
  17. Sprawdz proszę posty: 171,194, 203, 251 tam są foty ET47+20 mm
  18. Tez mi się wydaje że ET30 powinno być ok, ja u siebie mam ET47+dystans 20 mm czyli jeżeli się nie mylę ET wychodzi 27 i jest Si.
  19. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A próbowałeś skorzystać z tego: http://www.felgi.pl/narzedzia-do-felg/kalkulator-et-felgi ?
  20. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiadomo że tylko wymiana pary wchodzi w grę, 150 to dobra cyfra jak możesz wrzuć link do sprzedającego.
  21. Witam Marcin. Żarniki D3S posiadasz?
  22. Potrzebne żarniki D3S...ktoś, coś, gdzieś w okolicy?
  23. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie sprawdzam allegro i masakra jakaś, rozbieżność cen taka że masakra no i wszystkie oczywiście 'oryginalne' ceny zamienników marki HID niekiedy przewyższają ceny Philipsów lub Osramów...i gdzie tu kupić? Ceny ASO to jakiś absurd!
  24. Jednoznacznej odpowiedzi nikt nie udzielił na w/w pytania czyli rozumiem że przyczyna leży po stronie uszkodzonego żarnika?
  25. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie pilnie potrzebne namiary na sprawdzonego sprzedawcę żarników do naszych aut? Dobrze pamiętam że potrzebny jest żarnik D3S?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.