Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Jak dla mnie "więzień labiryntu" godzien poświęcenia mu czasu, polecam. Takie mocne 7/10
  2. Kaju77 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Mega wciągnął mnie Chicago Fire...na bieżąco lecę 3 sezon☺
  3. Otwór centrujący, B8 jest 66.6 a B7 było o ile dobrze pamiętam 57,1
  4. Na dzień dobry nie ta średnica osadzenia felgi.
  5. Zamień żarniki między lampami i sprawdź co się dzieje.
  6. Demontaż lampy i wszystko nasz na wierzchu.
  7. Felga z B8 więc musi pasować. Jak dla mnie zbyt mocno schowana. Dystans 20 mm załatwi sprawę. Ewentualnie szukaj zamiennika z A5, ET 29 jednak felga ma 8,5J np coś takiego... http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-a5-s5-a6-a7-a8-18-8t0-i4744616990.html#thumb/3 jak dla mnie piękny wzór.
  8. U mnie objawy były podobne i posypała się przetwornica. Pewnie przyczyną był żarnik...poprzedni właściciel raczej przyoszczędził bo w każdej lampie był inny. Ori to Philips lub Osram.
  9. Święta prawda to co kolega Lorek prawi [emoji106] dodatkowo 205/55 do B8 to też trochę mało, wyższy profil by się przydał.
  10. Spoko, właśnie po to jest ten temat, warto jednak przeczytać tę parę stron które się tu już urodziły bo idzie z nich wyciągnąć wiele konkretnych sprawdzonych rozwiązań.
  11. Post 391, 394...daleko nie trzeba szukać
  12. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też właśnie w tym roku wybrałem (a właściwie Agent mi wybrał) Hestię. Podobne ubezpieczenie (OC/AC, max zniżki, szyby, assistance na Europę, itp) wyszło mi 2300zł przy wartości auta 71000 netto. Kurcze u mnie Hestia tak dobrze nie wyszła, ale zdecydowanie lepiej niż PZU, 60500 wartość auta przy ochronie zniżek, opcji serwis i gwarancji stałej wartości auta za 2100. Przesłałem to agentów z PZU mówi ze jeszcze coś podziała[emoji12]
  13. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Propozycja od agenta: suma ubezp. 53017zł. zakres ac all risk( od wszystkiego) 100% sumy ubezp. przez rok suma ubezp. nie ulega pomniejszeniu po wypłacie odszkodowania serwis auto zastepcze na cały okres naprawy w serwisie po szkodzie udział własny brak ochrona zniżek w oc i ac składka jednorazowo 2819
  14. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W aż taką abstrakcje raczej nie mam zamiaru się pchać...fakt jest jeden łatwo się bierze, ale ciężko oddaje
  15. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez myślę że nazwa firmy nie ma aż tak wielkiego znaczenia w końcu fundusz gwarancyjny nie pozwolił by na działalność tak wielu ubezpieczalni na rynku. Co do wypłaty zawsze można się odwoływać...badam rynek dalej!
  16. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W takim razie te PZU d*py nie urywa...ja tez mam max zniżek na OC+AC. I to jest dobra oferta[emoji10]
  17. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a od jakiej wartości poszło?
  18. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2900 złotych dla ścisłości
  19. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Na dany moment oferta PZU na OC+AC od wartości auta 53 tys zł to 2900 w tym ubezpieczenie zniżek i stała wartość.
  20. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    chłopaki a tak z innej beczki...przyszedł czas na kontynuację ubezpieczenia jak kształtują się ceny ewentualnie czy nazwa firmy ubezpieczającej ma dla Was większe znaczenie?
  21. 225/45 R18 na 8J jest spoko, nie zauważyłem zbyt drastycznego spadku komfortu podróżowania co do zimówek 225/55 R16 przy zawieszeniu 1BE Wejdą bez problemu
  22. Czekam z niecierpliwością[emoji106]
  23. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Alkantara jest całkiem przyjemna, nawet w zimie...przy grubych mrozach zawsze jest zimno w dupke, zwłaszcza jak parkuje pod chmurką. Ja ćwiczę te połączenie juz w trzecim aucie i nie narzekam. Fakt w każdym aucie było podgrzewanie.
  24. Oj kusicie chłopaki, kusicie...km faktycznie trochę jest, ale sugestia warta przemyślenia[emoji10]
  25. Co do "Watahy" to nawet spoko tylko nieporozumieniem dla mnie jest serial składający się z 6 odcinków po 40 min...no i dialogi aktorów w które trzeba się Mega wsłuchiwać!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.