Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Polecam Focus Will trzyma poziom...8/10
  2. Gdzie jest przycisk "lubię to"...bardzo fajne foty!
  3. Dzięki. Trochę czasu już minęło od momentu zakupu i pamięć juz nie ta...tak jakoś mi się coś ze stówką kojarzy.
  4. Generalnie śmiga juz tak od roku czasu, doswietlanie zakrętów odpalone i nie zauważyłem aby coś było nie hallo.
  5. Watek został założony aby wszystkie niedomówienia sprostować (dzięki Seba). Na jakich oponach, felgach kto będzie jeździł to już indywidualna decyzja każdego z nas. Uważam jednak że większość nie może się mylić...225/45 R18 na 8J wygląda dobrze.
  6. Jakie Ty masz opony 225 że na 8J jest za wąska? Przecież ta opona jest stworzona dla tej felgi... homologowana przez CCCO jako zamiennik 245/40. Też mam u siebie 225 i nic nie wystaje.
  7. "9 mil" calkiem ciekawa fabuła, jak dla mnie 7/10 http://www.filmweb.pl/film/9+mil-2014-650814
  8. Całkiem wporzo Polski kryminał - Jeziorak 7/10
  9. ET29 dotyczy felgi 8,5J. Ja mam felge o identycznych parametrach jak Twoje + 20 mm, fakt przy opona 225. 245 na moje oko wejdzie bez najmniejszego problemu.
  10. Śmiało 20 mm możesz ładować.
  11. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak juz będę zmieniał to założę coś w ten deseń: http://m.aliexpress.com/item/1631703427.html?sk=bm2aeAra%3ABi6aaYjUn&PID=4003003&cpt=1428311715705&cv=11032041&dl_target_url=http%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2FU-S-CREE-Chip-50W-Auto-LED-Headlamps-Auto-LED-Headlight-Auto-Headlamps-Auto-Headlight-LED%2F1631703427.html&productId=1631703427&productId=1631703427&aff_platform=aaf&cn=002&productSubject=U-S-CREE-Chip-50W-Auto-LED-Headlamps-Auto-LED-Headlight-Auto-Headlamps-Auto-Headlight-LED&productSubject=U-S-CREE-Chip-50W-Auto-LED-Headlamps-Auto-LED-Headlight-Auto-Headlamps-Auto-Headlight-LED&URL=http%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2FU-S-CREE-Chip-50W-Auto-LED-Headlamps-Auto-LED-Headlight-Auto-Headlamps-Auto-Headlight-LED%2F1631703427.html&dp=i85nx04s8z002o64008sc&af=4003003&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail
  12. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam takie u siebie,efekt wizualny całkiem spoko jednak jeżeli chodzi o ilość światła to mega kiepsko. Świecą od ponad roku, błędów brak.
  13. Przy wolnej chwili do obejrzenia wraz z drugą połową (z naciskiem na drugą połowę) Polska produkcja pt Dzień Dobry, Kocham Cię calkiem sympatyczna komedia jakich wiele juz bylo jednak Domagała a'la Lucek podbija notę [emoji12]
  14. No więc chyba jednak niezbyt odpowiednie zamontowałeś, poszukaj lepszych ledów, kolega Tomnik sprzedaje i chłopaki chwalą Dokładnie...żadnej "chininy" parę groszy więcej za moduły od Tomnika i pełna satysfakcja. U mnie świecą juz od ponad roku i no problemo[emoji108]
  15. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Książka serwisowa najszybciej o ile jest
  16. Trzyma poziom tak że śmiało.
  17. Bardzo trafny wybór biorąc pod uwagę Twój kolor auta. Też raczej pójdę coś w ten deseń biorąc pod uwagę rozmiar, jednak ostateczna decyzja odnośnie zmiany nie została jeszcze podjęta.
  18. Czyżby jakaś zmiana się szykowała? Bo u mnie chyba jest coś na rzeczy...
  19. Polecam Szefowie, wrogowie 2
  20. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam to samo dokladnie u siebie i tez nie wiem co jest ???Też tak mam zwłaszcza na zimnym silniku i może się mylę, ale na moją skromną wiedzę są to jednak objawy dwumasa.[emoji47]
  21. Ależ gdzie tam...nie pamiętasz jak Cię prosiłem abyś zapodał fotki jak to u Ciebie wygląda z dystansem 20mm? Na bank jest 8J
  22. Czyżby barwa LZ9Y? Też bym takie przygarnął w dobrej cenie. Dwóch kompletów nie było?
  23. u mnie siedzą 20 mm przód + tył, jednak przy oponach 225/45 i też jest jak najbardziej OK.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.