Treść opublikowana przez Kaju77
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam gościa, który zna temat "gwiazdy" dość obszernie z racji wieloletniej pracy jako serwisant. Zawsze możesz odpytac jakby to u niego wyglądało. Nr kontaktowy 604515227
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ewentualnie 225/55 R16
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
Najlepiej przeczytać ten wątek http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265831-kratki-swiateł-przeciwmgielnych-s-line-z-siateczka parę złotówek w kieszeń, odwiedzić serwis i chwila wolnego na dłubanko...później już tylko satysfakcja
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
No i są listwy progowe...musiały swoje odczekać,ale w końcu się udało znaleźć chwilę wolnego czasu i zamontować.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Knabo podeślij proszę konkretne dane felgi, którą posiadasz (może być pw, zdjęcie uszkodzonej tez możesz podesłać) a może uda mi się pomóc odnośnie tej 1 szt
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Najprościej chyba będzie baterią. Po podłączeniu jej membrana zostanie wypchnięta, i tam gdzie jest "+" baterii, tam jest "+" głośnika. Jeżeli membrana zostanie przyciągnięta do kosza to zmień biegunowość.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jesteś pewien że Twoje Audi wyjechało z salonu na nieoryginalnych felgach czy aukcję którą udostępniłeś jest tylko poglądowa? Oryginał to: http://www.original-felgen.com/8k0601025ak1h7.html Wracając do tematu to czytając Twój post i biorąc pod uwagę chociażby taki argument jak mały roczny przebieg nigdy nie oszpeciłbym auta zaborem w/w felg fakt na 19" nie miałem okazji jeździć jednak mam porównanie pomiędzy 16" a 18" i nie zauważam istotnej utraty komfortu po zmianie kół na przełomie sezonu zima/lato przy zawieszeniu 1BE. Co do wymiany uszkodzonej felgi może da się ją uratować skoro gumy są zdrowe?
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Panowie może ten wątek Wam pomoże http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317294-Dobranie-i-montaż-Subwoofera-pod-bang-&-olufsen--MMI-2G
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Kolega edraven dobrze radzi i śmiało montuj 225...temat wałkowany w tym wątku milion razy wystarczy poczytać. Nie na każdej wlepie to jest ja u siebie na wlepie mam te opony jako zamiennik post 490 dla niedowiarków
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fabuła jak wiele filmów o tematyce walk bokserskie bardzo przewidywalna chociaż mega wciągająca i ciekawie przedstawiona a sceny walki w ringu to prawdziwe mistrzostwo. Na świeżo po seansie "Do utraty sił" mocne 8/10, polecam! http://m.filmweb.pl/film/Do+utraty+si%C5%82-2015-609966
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
W B&O również jest to nie do wykonania z racji że w MMI 2G brak jest możliwości regulacji suba...bynajmniej u mnie ta opcja nie występuje, ewentualnie nie wiem jak ją uruchomić [emoji47]
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Przy 8J + 20 mm nie wystaje nic więcej niż 8,5J na ET29. Wstępnie chciałem ćwiczyć takie rozwiązanie u siebie jednak docelowo poszło po równo na przód i tył...jeżdżę juz tak drugi sezon, minusów nie odnotowałem. Walory jezdne wg mnie na "+"
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Post 432...proszę bardzo, jeżeli ET47 to plus 20 mm dystans i efekt prawie identyczny.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Z moich felg coś takiego pięknie zjadł środek do mycia felg firmy W5 za 6 zeta z Lidl-a.Ten też sobie z tym poradzi bez najmniejszego problemu http://autonablask.pl/produkt/tuga-chemie-alu-teufel-spezial-krwawiacy-zel-felg/
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki ktoś przypomni kodowanie grzanych luster razem z tylna szybą? Sprawdziłem wszystkie tematy z kodowaniem plus warsztat i nic nie mogę znaleźć...a wiem że gdzieś dogłębnie temat był opisany.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
ZALECANA OPONA 245 35 18 Ale się to Panie pięknie prezentuje
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ja ze swojej strony polecam dwie spoko komedie, MEGA się ubawiłem Polowanie na drużbów http://www.filmweb.pl/film/Polowanie+na+dru%C5%BCb%C3%B3w-2015-704181# Wkręceni 2 http://www.filmweb.pl/film/Wkr%C4%99ceni+2-2015-728477
-
A4 B8 CAGB moje pierwsze Audi
Hokuspokus i po robocie...są chłopaki czarodzieje i potrafią z auta wyciągnąć wiele...piękna sztuka się zrobiła ☺ bezawaryjności życzę.
-
Kontrolka świec żarowych
To żeś se Panie narobił! Jak moja się tak zapowietrzyła pomogło tylko poluzowanie rurek paliwa przy wtryskiwaczach.
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Panowie a w jaki sposób poradziliście sobie z usunięciem starej taśmy przy montażu używanych listw? Macie może na to jakiś sprawdzony sposób? Każda wskazówka mile widziana...
-
B8 TrOOOOp
Listwy progowe ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/234495-listwy-s4-s-line-zewnetrzne-progowe-montaz/?p=3354585#entry3354585 Dzięki wielkie, przed chwilą przeglądałem ten dział i nie znalazłem [emoji35] [emoji35] [emoji35]
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki gdzieś był temat jak zamontować listwy zewnętrzne S-line, pamiętam ze go przeglądałem a teraz nie mogę znaleźć. Może ktoś pamięta gdzie go szukać?
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
A tymczasem w stolicy wlkp... kasacja RS6 [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji15] [emoji10] [emoji10] [emoji10] [emoji10] [emoji12] [emoji12] [emoji12] http://wtkplay.pl/video-id-18343-audi_przejezdza_na_czerwonym_i_wpada_pod_rozpedzony_tramwaj- Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu