Treść opublikowana przez Kaju77
-
Kontrolka świec żarowych
Lepszego rozwiązania nie znalem a jakoś było trzeba sytuacji zaradzić. Po całej akcji przejechałem autem około 15 tys km i jakoś brak objawów aby miało mu coś zaszkodzić...przynajmniej waniliowy nie szkodzi (taki akurat był pod ręką) a z rurek płynęła ropa z powietrzem. Zapach spalin mega nieprzyjemny.
-
Kontrolka świec żarowych
No powiem Ci że tak długo że już mi ręce opadały i zaczynałem się doszukiwać dziury w całym. Ale tylko to pomogło. Pompowanie VCDS nic nie dawało. A błędy ewidentnie pokazują ze coś jest z paliwem na listwie nie tak.
-
Kontrolka świec żarowych
Na 100% układ masz zapowietrzony! Jak chodził na plaku wtedy odpowietrzałeś poprzez luzowanie rurek do wtrysków? Miałem podobną sytuację, silnik cały ubabrany w paliwie, ale w końcu zaciągnął. O stacyjke tez bym się nie martwił, pewnie elektronika odczuwa spadki napięcia na aku i przez to świruje. Bez paniki. Odpowietrz dobrze układ a maszynka będzie chodzić jak nowa.
-
Kontrolka świec żarowych
Odpowietrzaj go podczas odpalania na plaku odkrecajac przy wtryskach nakrętki. Miałem to samo. Mega ciężko się te auta odpowietrza jak wypali paliwo z listwy.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
No bo alle...za dużo prowizji bierze dlatego wszystko sprzedaje się na tel dlatego historii brak. Nadal uważam ze cena trochę z kosmosu. "Wszystkie felgi jak nowe" hmmm...fakt wyglądają zdrowo jednak jak na moje to nowy lakier na nich siedzi.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
No to tylko kupować, tylko ta cena...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Słabe ET dlatego taka lipa.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nic nie będzie obcierało. Temat tych felg wałkowany w tym wątku od wieków. Skąd pomysł na 245/45?
-
B8 TrOOOOp
Gibons sprawdź proszę priv.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Mógłbyś udostępnić fotki jak poprowadziłeś przewód?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Spoko świecidełka...u mnie działają już ponad 2 lata. Nie ma z nimi najmniejszego problemu.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Ja u siebie też dzisiaj pomierzyłem i tak: alternator: 14,5V zaciski komora silnika: 13,8V akumulator: 13,5V Czyli tak ma być czy z kodowanie jednak coś nie tak?
-
Strefa Śmiechu
Mega Kozaczy [emoji12] [emoji23] [emoji23] [emoji12]
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Czytaj, czytaj kolego...trafiłeś na idealny wątek. Myślę że znajdziesz i dopasujesz coś pod siebie. Nikt Ci nic nie doradzi jak nie sprecyzujesz czego oczekujesz, jakie masz zawieszenie, itp. Opony o których piszesz to standard audi tak ze felga 8-8,5J. ET zależne od oczekiwań...im wyższe tym felga będzie bardziej schowana w nadkolu.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Tak sobie analizuje ten Twój wątek i przychodzą mi do głowy różne myśli i nie do końca jestem pewien czy mam chociaż trochę racji...jezeli altek ładuje 14,5V a napięcie na aku jest 13,5V po prawidłowym zakodowaniu nowego aku wiec może faktycznie elektronika w aucie nie pozwala ładować akumulatora mocniejszym napięciem aby go nie przaladować, ale to tylko takie moje przemyślenia i nie wiem tylko czy to ma sens?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Bardzo to wszystko zagmatwane. W poniedziałek postaram się podmienić regulator napięcia i sprawdzę czy to coś da.
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Dziś wymieniłem akumulator i coś chyba niskie te ładowanie bo 13,5V? W kodowaniu zmieniłem dwie ostatnie cyfry w tym drugim numerze,aku taki sam jak miałem. Czyżby regulator czy coś nie tak z kodowaniem?
-
B8 TrOOOOp
Możesz dać jakieś fotki i cenę na pw?Druga sprawa to dzisiaj przy wymianie węża od wspomagania zauważyłem pękniętą obudowę poduchy i nadaje się tylko do wymiany, numer to 8K0199381 i muszę wymienić na taką samą bez literki na końcu czy pasuje jakaś inna z literką? Ja u siebie wymieniłem na 8T0 i pasuje idealnie.
-
B8 TrOOOOp
Przecież B8 ma inny otwór centrujący niż "biedrony"
-
B8 TrOOOOp
Żarnik D3S... w razie wątpliwości polecam http://www.philips.pl/c-m-li/lampy-samochodowe/product-selector.html
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
No to chyba już czas najwyższy na pakiet zimowy...
-
B8 TrOOOOp
Przyłączam się do pytania...mój aku chyba też na wykończeniu. Poziom naładowania 50% jutro rano pewnie będzie z 10%[emoji47] [emoji34]
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pakt Oki, ale jeżeli chodzi o seriale bardziej przypadł mi do gustu Blindspot http://m.filmweb.pl/serial/Blindspot%3A+Mapa+zbrodni-2015-741834
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Jest Kozaccco...mogą być wszystkie, jesień jest Twoja!
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Z tymi listwami to już chyba tak tradycja i muszą się odczekać...ja ze swoimi zbierałem się do montażu przez 3 miesiące w końcu sam montaż wykonany w 40 min i auto mega zyskało