Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Pytanie dlaczego wąż? W aucie od nowości zawsze ten sam i dopiero po jakimś tam konkretnym przebiegu pojawia się ten problem? Że niby co się dzieje z tym wężem?
  2. Dlatego napisałem o istniejącym ryzyku, nikt nikogo do niczego nie zmusza...
  3. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jednak bez kakaka...kasku się jednak nie obejdzie
  4. Tez jestem tego zdania że druga jest o wiele lepsza.
  5. Polecam apke "Google tłumacz" świetnie się sprawuje, robisz foto, zaznacza tekst który chcesz mieć przetłumaczony i juz wiesz o co chodzi...sorki za off top
  6. Osobiście polecam Noc oczyszczenia - anarchia, dobrze trzyma w napięciu.
  7. Gratki fury i bezawaryjność życzę...te ramki tablic rejestracyjnych jakoś nie przypadły mi do gustu reszta maga się prezentuje.
  8. Numer części można prosić, ewentualnie jakieś foto?
  9. No to wreszcie znalazłem chwilę czasu i udało się uruchomić parę dodatkowych funkcji, które były nieaktywne: * Światła przeciwmgielne jako doświetlenie zakrętów * Włączenie TESTU zegarów * Wyłączenie ostrzeżenia o nie zapiętych pasach * Aktywacja wskazania naładowania akumulatora * Aktywacja wizualizacji przy sterowniku 4 kanałowym Dodatkowo zwiększyłem moc czujnika deszczu na 71% może będzie lepiej...bo tak jakoś mizernie mi to działa. Jak nie pomoże trzeba będzie sprawdzić żel
  10. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/200983-vcds-vag-com-kodowania-a4-b8/ Masz tam nawet podany obrazek Dzięki wielkie!!!no to przekodowane na 71% zobaczymy czy będzie lepiej bo na dany moment przy 40% to wiadrem musiałbym lać [emoji12]
  11. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukam, szukam i znaleźć nie mogę... gdzieś był opis jak zmienić czułość sensora deszczu. Ktoś pomoże?
  12. Może i faktycznie ma, ale pod maskownica silnika są na pewno [emoji6]
  13. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wątek odnośnie świec http://a4-klub.pl/index.php?/topic/202795-jakie-swiece-zarowe/ jednak o tych o których piszesz nic nie ma.
  14. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    świece do CAGA są w śmiesznie tanie...napisz do Dzika i wymień wszystkie cztery od razu. Ja za NGK płaciłem 43 zł za sztukę.
  15. W tuning wliczone jest ryzyko tak że decyzja należy do Ciebie...ja latam na ledach, mój szwagier w W211 na hidach i jakoś się udaje
  16. A więc aby dopasować się do żarników które posiadasz (pod warunkiem że nie masz uruchomionej opcji doświetlania zakrętów ) możesz zapodać coś takiego: http://allegro.pl/zestaw-hid-h1-h11-h7-h4-xenon-slim-ksenon-digital-i4672691192.html (to jest właśnie zestaw HID ) - barwa światła do wyboru! Co do: http://www.ebay.de/itm/321497902442 to raczej lipa z tego będzie. Zwykła żarówka raczej nie podoła oczekiwanej przez Ciebie barwie światła Żaden LED raczej nie sprosta Twoim oczekiwanią - 8000K to już jednak fiolecik
  17. Standard żarnik ma właśnie taka barwę.
  18. Ponoć mówisz paliły się przetwornice...hmmm? Barwa 4300K
  19. Czyżby nakrętka od zabezpieczenia się zgubiła? No cóż lekko nie będzie, ale możesz spróbować jakimś konkretnym punktakiem i młotem wzruszyć a później przecinak i odkrecanko...oczywiście młotek to podstawa. Trochę klamizerstwo, ale mi się kiedyś udało.
  20. No pięknie Ci Panie ta felga pasuje do tego Sreberka...normalnie miód, malina
  21. Seba dlaczego miałbyś po przetwornicach, możesz to jakoś uzasadnić?
  22. Kolejny mega cukierkowy projekt...tylko pozazdrościć właścicielowi i szacunek za wykonaną robotę, jest grubo!
  23. Przecież to pianowanica PA. Fakt, robi robotę☺
  24. Można, tylko musisz się dostać do kufra, powinno być takie czerwone cięgno. sorki za offtop...trzeba było przeczytać parę postów więcej aby być w temacie
  25. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeszcze 13 postów i będziesz mógł...regulamin się kłania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.