Treść opublikowana przez Kaju77
-
B8 TrOOOOp
Jakoś też nie mam przekonania...latem gorąco i się kleji, zimą zimno. Skórę mam już w trzecim aucie, wszystkie w połączeniu z alkantarą i mega jestem zadowolony.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam zamontowaną siatkę z B6 i pasuje idealnie na dolnych zaczepach nieważne jak ją obrócę.
-
B8 TrOOOOp
A nie jest to z tymi lusterkami tak ze jeżeli jesteś posiadaczem B8 wyposażonego fabrycznie w podgrzewane lusterka (przełącznik od luster z ikona po srodku) wtedy działają przy temperaturze poniżej 5 stopni a gdy dokładne są podgrzewane wkłady (przełącznik bez ikony luster)+odpowiednie kodowanie wtedy działają razem z tylna szybą niezależnie od temp zewnętrznej?
-
B8 TrOOOOp
Tak wypuściła to fabryka, jednak możesz stosować zamiennik 225/45 (sprawdź kalkulator) no chyba ze felge masz 8,5J to już trochę lipa bo za duży naciąg jest i optycznie przynajmniej z dla mne nie wygląda to już zbyt kolorowo.
-
B8 TrOOOOp
Zalecać nic nie będę bo to indywidualna decyzja każdego z nas jednak jeżeli miałbym wybierać dla siebie (mam takie na lato) wybrałbym oponę 225/45, fajnie wypełnia wnęki nadwozia przy zachowania komfortu podróżowania. Ja na zimę zostaje przy zestawie 225/55 R16...z racji ze hamulce seria[emoji6]
-
B8 TrOOOOp
Ja mam 18" i profil 4040 to trochę niski profil przy szerokości opony 225, wnęki nadkoli nie pozostają puste przy takiej oponie?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Żadna aluzja. Wyraziłem swoją opinię i jestem na tak.
- B8 TrOOOOp
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Pięknie Ci to Panie wygląda...☺
-
B8 TrOOOOp
Popracuj nad lampami a zapewne lepiej wypłacą jak juz się stalo
-
B8 TrOOOOp
Ale bolesna sprawa...lampy tez poleciały?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I że niby S3 ten powrót z Dziwnowa?
-
B8 TrOOOOp
Gibons uważaj na podpunkt "wczuwanie się w rolę moderatora" bardzo ryzykowne"
-
B8 TrOOOOp
Trzeba będzie ostro uważać...srogi kary się szykują
-
B8 TrOOOOp
Tarcia brak...zawias 1BE
-
B8 TrOOOOp
Ja przetestowałem je na bardzo krótkim w miarę prostym odcinku wiec moja ocena jest raczej mało obiektywna. Felga ma nawet całkiem spoko wzór tak ze powinno być lala[emoji14]
-
B8 TrOOOOp
ET29 przy 8J w ori nie spotkałem.
-
B8 TrOOOOp
245/40 ET29 jak testowałem u siebie nic nie obcierało a 225/45 to naprawdę lipa przy 8,5J
-
B8 TrOOOOp
W temacie o kołach do B8 (post 332) masz fotkę z przymiarki na aucie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Sorki, zakrecilem się...czyli chcesz tylko zmienić model/wzór felg?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Chodziło mi o oponę 245/40 na felge 8J czy nie będzie za szeroko?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Na 8J nie będzie za szeroko?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
No to nad czym tu się zastanawiasz? Jeżeli felga Ci się podoba to kupujesz, montujesz i cieszysz oko pięknym autem ☺ temat zamienników jest szeroko opisany w tym wątku i opinie są pozytywne, również od sprzedawcy, którego ofertę przedstawiłeś. Jaką oponę będziesz montował?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
No i ogień, daj foto z gumą.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ja teraz mam 225/45 i w porównaniu do zimy wcześniej wspomnianej za wielkiej utraty komfortu nie odczułem przy zawieszeniu 1BE