Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakoś też nie mam przekonania...latem gorąco i się kleji, zimą zimno. Skórę mam już w trzecim aucie, wszystkie w połączeniu z alkantarą i mega jestem zadowolony.
  2. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam zamontowaną siatkę z B6 i pasuje idealnie na dolnych zaczepach nieważne jak ją obrócę.
  3. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie jest to z tymi lusterkami tak ze jeżeli jesteś posiadaczem B8 wyposażonego fabrycznie w podgrzewane lusterka (przełącznik od luster z ikona po srodku) wtedy działają przy temperaturze poniżej 5 stopni a gdy dokładne są podgrzewane wkłady (przełącznik bez ikony luster)+odpowiednie kodowanie wtedy działają razem z tylna szybą niezależnie od temp zewnętrznej?
  4. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak wypuściła to fabryka, jednak możesz stosować zamiennik 225/45 (sprawdź kalkulator) no chyba ze felge masz 8,5J to już trochę lipa bo za duży naciąg jest i optycznie przynajmniej z dla mne nie wygląda to już zbyt kolorowo.
  5. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zalecać nic nie będę bo to indywidualna decyzja każdego z nas jednak jeżeli miałbym wybierać dla siebie (mam takie na lato) wybrałbym oponę 225/45, fajnie wypełnia wnęki nadwozia przy zachowania komfortu podróżowania. Ja na zimę zostaje przy zestawie 225/55 R16...z racji ze hamulce seria[emoji6]
  6. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam 18" i profil 4040 to trochę niski profil przy szerokości opony 225, wnęki nadkoli nie pozostają puste przy takiej oponie?
  7. Żadna aluzja. Wyraziłem swoją opinię i jestem na tak.
  8. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dobrze będzie.
  9. Pięknie Ci to Panie wygląda...☺
  10. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Popracuj nad lampami a zapewne lepiej wypłacą jak juz się stalo
  11. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale bolesna sprawa...lampy tez poleciały?
  12. I że niby S3 ten powrót z Dziwnowa?
  13. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons uważaj na podpunkt "wczuwanie się w rolę moderatora" bardzo ryzykowne"
  14. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzeba będzie ostro uważać...srogi kary się szykują
  15. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tarcia brak...zawias 1BE
  16. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja przetestowałem je na bardzo krótkim w miarę prostym odcinku wiec moja ocena jest raczej mało obiektywna. Felga ma nawet całkiem spoko wzór tak ze powinno być lala[emoji14]
  17. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ET29 przy 8J w ori nie spotkałem.
  18. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    245/40 ET29 jak testowałem u siebie nic nie obcierało a 225/45 to naprawdę lipa przy 8,5J
  19. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W temacie o kołach do B8 (post 332) masz fotkę z przymiarki na aucie.
  20. Sorki, zakrecilem się...czyli chcesz tylko zmienić model/wzór felg?
  21. Chodziło mi o oponę 245/40 na felge 8J czy nie będzie za szeroko?
  22. Na 8J nie będzie za szeroko?
  23. No to nad czym tu się zastanawiasz? Jeżeli felga Ci się podoba to kupujesz, montujesz i cieszysz oko pięknym autem ☺ temat zamienników jest szeroko opisany w tym wątku i opinie są pozytywne, również od sprzedawcy, którego ofertę przedstawiłeś. Jaką oponę będziesz montował?
  24. No i ogień, daj foto z gumą.
  25. Ja teraz mam 225/45 i w porównaniu do zimy wcześniej wspomnianej za wielkiej utraty komfortu nie odczułem przy zawieszeniu 1BE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.