Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kaju77

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kaju77

  1. Mam takie na zimę i jest spoko.
  2. Jakiś konkretny model masz upatrzony? W dziale 'sprzedam' Marcin miał ładne fele od A5 do sprzedania.
  3. Trzeć nie będzie na pewno a 235 powinno ogarnąć tą felge.
  4. Przykra sprawa...wczoraj żona uraczyła mnie podobną niespodzianką, uszkodzenia prawie identyczne tylko mi gumy więcej skubło. Wszystko przez niedzielną nawałnice i konary drzew zalegające na drogach
  5. Będzie idealnie, opona musi być 245/40 przy 8,5J każda węższa się zbyt mocno rozleje (wiem to z autopsji)
  6. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ile czynnika załadowaleś?
  7. Wszystko pięknie, ładnie, ale jak to stosować przy myjce ciśnieniowej? W filtrek wody?
  8. Na FB było szybciej... mega kosa z tymi koncówkami[emoji7]
  9. Na moje to już szykuj się z odwołaniem. To co ubezpieczalnia przyznaje sama z siebie to jakaś kpina.
  10. Zainteresował mnie ten wątek...jaki szampon polecasz i w jakich proporcjach przy takiej aplikacji? Czy coś z SHINY GARAGE daje radę?
  11. Dobra prezencja na tym "esie" [emoji6]
  12. Myślę że chociaż minimalne wsparcie ze strony starszej będzie, bo jak na razie młoda zaczyna wprowadzać terror...chce zasypiać tyko na rączkach [emoji6]
  13. A więc po 6,5 roku przerwy na świat przyszła siostra Oliwki, Nadia ur 17.07.2014☺trochę latani i małych komplikacji było, ale jutro dziewczyny wracają do domu.
  14. K7 rewelacja, K5 na domowy potrzeby również w zupełności wystarczy.
  15. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez próbuję się przyzwyczaić i momentami twierdzę że jest Si za to nie kiedy brak takiego "tapniecia" basem. Szkoda ze sub nie ma osobnej regulacji?
  16. Było już o tym...od razu piana
  17. Ale że jak nie są idealnie okrągłe? Trochę dziwnie to brzmi...
  18. Gdyby nie te cholerne 500 km też bym z miłą chęcią do Grzesia zawitał na ogarnięcie lamp tylnych bo w wlkp to masakryczne kwoty żądają i jakoś przekonania co do ich wiedzy na ten temat nie mam. Sorki offtop.
  19. Właśnie, gratulacje...ja nadal czekam :confused:
  20. Fajny wyspik, bezawaryjności życzę...
  21. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Gibons
  22. Pianownica na bank lipa tak że lepiej szukaj bez a kup sobie pianownica PA a będziesz zadowolony.
  23. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wiadomo że urwać...tyko jak to zrobić bezpiecznie? Żyłka ok, tylko jak, ewentualnie czym pozbyć się pozostałości kleju?
  24. Kaju77 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak sobie wymyśliłem że czas pozbyć się oznaczeń z tylnej klapy, jest gdzieś wątek na forum z opisem jak ogarnąć temat? Szukajka nic nie znalazła a nie chciałbym czegoś uszkodzić.
  25. Kolor dupe urywa! Mega wyszło :thumbup:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.