Treść opublikowana przez Kaju77
-
[ALL B8] Audi A4 B8 2.0 Tfsi "Czarna"
I zacznie wyglądać czarująco gratki fury!
-
[B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
Mega odważna stylizacja...ale jak właścicielowi się podoba to niech kręci miliony km w bezawaryjności :eek:
-
Auta ode mnie
piękna robota...prosiak prosiakiem, ale ta 80-tka to dopiero cukiereczek
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Avant_by Kaju
Oliwka i filterki wymienione, komora silnika wymyta, klima dobita i odgrzybiona, więc przyszedł czas aby znowu coś delikatnie wyrezać...maskownice halogenów już czekają na wolną chwilę I żeby nie było że klapka wlewu się nie zamyka ---------- Post dopisany 30-06-2014 at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2014 at 17:50 ---------- Kolejny malutki mod nam już za sobą...
-
[ALL B8] moja pierwsza a4 b8 2011r
Myślę że jak prześledzisz ten wątek http://a4-klub.pl/showthread.php?t=267746 to znajdziesz odpowiedź ns nurtujące Cię pytanie wybór jest duży, decyzja należy do Ciebie.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Kiedy zaczynasz rozdziewiczac i temat zakładasz?
-
podgrzewanie lusterek A4 B8
Przeczytaj ten wątek http://a4-klub.pl/showthread.php?t=210554 (autor encyklopedi B8) a znajdziesz rozwiązanie aby Twoje lusterka tez były grzane
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
a na tłumiczki to juz nikt uwagi nie zwraca, ramek klubowych brak...pięknie się prezentują!
-
B8 TrOOOOp
Książka serwisowa prawdę Ci powie:p
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Będą pasować idealnie chociaż moim zdaniem kiepsko wygląda 225 na 8,5J
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Cóż za skrupulatność...gratki osiągniętego czasu jednak nie policzyłeś
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Akcja+...max 1h i po robicie! A jaki efekt wieczorkiem dodatkowo u siebie podniosłem do góry o jeden otwór ramke tablicy aby światło lepiej odbijało się od tablicy rej.
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Trzeba użyć płaskiego wkrętaka, najlepiej takiego w miarę solidnego aby miał z 1,5-2cm szerokości, włożyć go w otwór i przesunąć tak jakby całą lampkę w prawo...nie ma opcji aby nie wyszła!
-
[ALL B8] moja pierwsza a4 b8 2011r
Gratki fury, bezawaryjności życzę i odlotowych modów
-
Tacierzyństwo
Wielkie gratki...co za temat, normalnie mega na czasie! Mi też zostało już niewiele do terminu ustalonego przez medyka...05.07 :eek:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie siedzi 1BE i też już przeżyłem chwilę grozy...na szczęście skończyło się na strachu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co do Motula to chyba lepiej nie trafisz jak tu http://a4-klub.pl/showthread.php?t=32035 mega błysk przesyłka Ps. Przykra sprawa, ale co zrobisz "taki mamy klimat" :mad:
-
B8 TrOOOOp
[quote name=mumen [/color]Panowie, wymieniał ktoś poduchę pod silnik, tą z kabelkiem, jaki powinna mieć numer 2.0 TDI bo na Allegro to większość 8K0199381 a w ETCE jest kilka rodzajów i każda ma inną końcówkę z literkami, jaką szukać ?? Czy te literki nie mają znaczenia ?? Coś takiego podejdzie Poduszka podpora łapa silnika Audi A4 8K0199381 (4263683210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?? Ja u siebie wymieniłem i z tego co pamiętam i o ile dobrze sobie to wykombinowałem ETKA pokazuje numer na komplet poduszka+łapa. Sama poduszka ma inny numer i wiem że szukałem 8K0 w końcu trafiły mi sie poduchy z rozbitej A5 z minimalnym,ale numer zaczynał się od 8D0...poducha pasuje idealnie, nie ma żadnych błędów.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Tak na szybko to http://showcarshine.pl/1451-sonax-extreme-brilliant-shine-detailer-750ml-bardzo-trwaly.html fajnie się go rozprowadza, chociaż wydaje mi się że szybko łapie kurz.
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Twoje też kiedyś była landryneczka, ale teraz to ja nie wiem jak to nazwać...profanacja?
-
B8 TrOOOOp
Encyklopedia się posypała...:banghead:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Jest pieszczoszek, kawał dobrej roboty:eek::eek::eek:
-
B8 TrOOOOp
No to kiepsko...dasz radę odzyskać?
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
Skromniś...oj wygląda:thumbup:
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Zakładaj 225/45 i będziesz zadowolony, taka opona na feldze 18" fajnie wypełnia nadkola zwłaszcza jeżeli zawieche masz 1BE no i felga max 8J.