Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. no Audi jeszcze u mechanika wszystko ok z małą zdrowie dziecka najważniejsze
  2. psyt
  3. dla mnie związki to jest kolesiostwo i układziki... nic takiego nie powinno istnieć... wiadomo jak różne tematy mogą załatwiane, Ty dla mnie załatwisz to, następnym razem ja CI pomogę przy tamtym chyba, że się mylę....
  4. zainstaluje mi to ktoś do B5 ? Da się wysłane z lte Twój ?? ...stanley...on ma z a4 ...Ty potrzebujesz z c5 wysłane z lte aha, to zostanę przy Symphony
  5. zainstaluje mi to ktoś do B5 ? Ucho, mistrz flexa...Wysłane z taboreta G3 pisz do Arturoo on ma w b5 zainstalowane rozumiem, że jak podepnę auto w ASO pod kompa, to za tydzień pały nie zapukają mi do drzwi.... ?
  6. i tutaj jest jeden z problemów....
  7. zainstaluje mi to ktoś do B5 ? Ucho, mistrz flexa...Wysłane z taboreta G3
  8. zainstaluje mi to ktoś do B5 ?
  9. temat rzeka Panowie jakby Kulczyk kupił wszystkie kopalnie, nagle by się okazało, że wszystkie są rentowne i można na węglu zbijać niezły hajs.... Ale nie kupił i nie kupi bo musiałby zwolnić z 50% załogi, związki wysłać do Auschwizt, a tym samym ten ciula z Solidarności zrobił by na niego taką nagonkę, że górnicy blokowali by mu nawet wejście do kibla.... Z drugiej strony nie dziwię się chłopakom bo robota jest ciężka i nigdy nie wiesz czy wrócisz do domu.... i moim zdaniem górnik powinien dobrze zarobić..... Moim zdaniem pod kopalnię podpięło się za dużo darmozjadów, którzy ją okradają, a jak okradają kopalnię, to okradają górników Pucek, Polko - ile jest związków zaw na kopalniach ?
  10. psyt
  11. ten drobny blondas uratował już chyba z 9pkt w ostatnich minutach dla totków
  12. klikasz w to miejsce ?
  13. stanley odpowiedział(a) na ewela temat w Śląskie
    jeśli jesteś ze Świon to mogę polecić kogoś z SH
  14. czyli cały czas to samo oprócz konkretnego obrońcy, w przyszłym sezonie ( ew w następnym) trzeba będzie jeszcze klasowego snajpera chyba, że Rooney wróci do napaści
  15. parapety zeyebali
  16. hehe a ja psyt był przystanek na BP
  17. nie myślałem, że zostaniecie na wsi
  18. żadnych konstruktywnych komentarzy po sobocie ? pewnie czekali na skoki w Zakopcu oglądałem dzisiaj tylko Chelsea....
  19. włot dyzyt min BDI ? I górnicy... oni jeszcze nie śpią?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.