Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. Ja jestem ciekaw niedzielnego meczu, czyżby znowy 1:1 ?
  2. to psyt
  3. Dla mnie już samo to, że zaczynają się tam zawody pucharu świata jest czynnikiem zachęcającym, dwa od jesieni trenują tam kadry z kilku krajów. W jednym miejscu masz trzy lodowce, czyli w przypadku małej ilości śniegu i tak ośrodek daje radę za***iście przygotowane trasy, Porównując np do bardzo popularnego ośrodka Fiss-Serfaus-Ladis - dla mnie Solden to poziom wyżej. ( lepiej przygotowane trasy i mniej dzieci na trasach) wg ,nie to taki austriacki Sankt Moritz. Podsumowując, wg mnie jedne z lepiej przygotowanych tras narciarskich w Austrii, poniżej jeszcze krótki opis http://www.skiinfo.pl/tyrol/soelden/osrodek-narciarski.html Choć też fajnie jeździło mi się w ośrodkach Ischgl i Samnaun - ale z uwagi na strefę bezcłową ludzi sporo więcej...
  4. wrclaguna wkleił dzisiaj na klubowy
  5. dzięki za szybkiego spota kurrrr... przegapiłem pierwsze 20 min PS.suczzzz
  6. ja się spóźnię, o ile w ogóle dojadę bo siedzę z dzieciakami
  7. Ja będę, zmienię info jak znajdę chwilę wolnego
  8. obserwuję temat 29 lat śmigam na nartach, osobiście wolę Austrię niż Włochy - wg mnie lepiej przygotowane trasy ( choć jeżeli chodzi o wypad wiosenny to Italia wygrywa ) Jeżeli chodzi o ośrodek w Austrii - póki co u mnie od lat foworytem jest Sölden
  9. psyt po piłeczce Pajda, za co masz ostrzeżenie ?
  10. za chwilę poniedziałek
  11. RVP jest totalnie bez formy strzeleckiej
  12. Swoją drogą jakby ktoś chciał to pogonię moje zimowe GY 205/55/16 - jutro zamieszczę ogłoszenie w odpowiednim dziale
  13. chciałem CI napisać, że mogę Ci pogonić moje zimówki, ale takich małych to ja nie mam
  14. to psyt
  15. to psyt
  16. W końcu to był dobry mecz, a nie teatrzyk z aktorami wymuszającymi faule itp
  17. 5
  18. przeca audi ma pod maską chyba, przynajmniej B5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.