Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. a co, wojna idzie?
  2. to pewnie nigdy jej nie otworzyłeś, bo pewnie na sam widok okładki robiłeś :jerk:
  3. to psyt
  4. a no wlasnie ze nie prawda, patrza czy jest samopoziom, jest to bledne myslenie ze jak masz xenon to wystarcza spryski:wink:musi byc samopoziom niestety ten temat mam obcykany Ty masz po prostu pecha
  5. to psyt - tyskie
  6. Się nie mają do czego dopierdalać, jak żarnik siedzi w soczewce to jest ok, gorzej jak jakieś ściule montują HID to zwykłych lamp - takich powinni ścigać
  7. ja jeżdżę na HIDzie już 3 lata i nigdy nie miałem problemów
  8. trzeba się rozglądać za jakimś większym lokum - tu jest priorytet niedaleko mnie jest mieszkanie do kupienia
  9. czyli gruba impreza to jaki felunek planujesz?
  10. Miszka, jak tam chrzciny ??
  11. a co Wy się dziwicie rezacze, jak sami napędzacie ten " biznes" kupując RNSe z rynku wtórnego.... Obstawiam, że 50% z Was tez ma kradzione navi i nawet o tym nie wie
  12. BTW Niezły mecz na Lechu
  13. też tak myślę, ciekaw jestem jeszcze postawy Kanonierów No i mam nadzieję, że MU załapie się do LM, a w przyszłym sezonie już będą ostro się bić o majstra takie niestety realia w obecnym sezonie ---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ---------- no i Święci w tym sezonie nieźle grają
  14. póki co, dobrze im idzie, ale mim zdaniem nie mają tak długiej ławki rezerowwych aby mogli bić się o mistrza
  15. nudny ten mecz był aktorstwo i cyrki na boisku w dalszym ciągu
  16. to psyt
  17. tyś jest głupi
  18. yebaniutki Miszka, pamiętaj, że jest szansa, że mój syn będzie pukał twoją córkę
  19. to psyt po raz ostatni chłopaki ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- ---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------
  20. mam nadzieję, że Pogoń wkrótce poleci w dół tabeli dziwię się, że są tak wysoko Ja też kraksa wysoko, 4.miejsce he he. Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka poziom naszej ligi szybuje w dół.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.