Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. byłem, fajna pogoda, brak TV w domu, to trzeba było się przejść
  2. no i po meczyku, wynik niezły więc mozna zrobić psyt na dobranoc
  3. dzięki za wypad wszystko fajnie, tylko ten dojazd i wyjazd ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- akcja kupa została na szczęście zakończona na Pogorii... ale była masakra
  4. dzisiaj nie piję, wieczorem jeszcze jadę na mecz Jakiegoś gryla tam robicie ?
  5. dawaj na pogorie się zobaczy
  6. wczoraj mi mówiła, że masz karę za Zator ale próbować możesz gaszę świtało
  7. szerokości i przyczepności
  8. 3m się
  9. Soprano, zobaczymy
  10. Pajda powiedział, że do goroli swojej białej d*py nie pojedzie opalać ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ---------- Miszka umarł w butach ?
  11. mówisz, że od razu wóda do ryja ? chyba Miszka ma na Ciebie zły wpływ
  12. następnym razem trzeba zacząć ciut wcześniej
  13. Jarko, każdy Ślązak to patriota. Zapewniam Cię, że nawet większy patriota niż ten z Wawy, Poznania czy Wrocławia ( nie urażając wymienionych) Długo by to wszystko wyjaśniać, ale pewni poyebani ludzie na Śląsku starają się to wszystko przekłamać...
  14. psyt, po grylu
  15. bier srebrne, będzie mieć na weekendy, ale na wizytację do drugiej d*py
  16. Na szczęście nie oglądałem PS. Nawet nie wiedziałem, że Barca miała przyjechać do PL PS 2. Ciekawe czy Wihu miał bilety PS 3. W niedzielę będzie się działo więc wstań, do góry głowę wznieś......
  17. to auto pumy? marcin_o23
  18. ładnie ale buda s-line obi do tego robotę
  19. za późno już kupiłem opony 18" + fele mam po regeneracji PS są inne plany na przyszły miesiąc w stosunku co do niuni Rotory na lato, S-lajny na zimę
  20. Pajda, bier http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/rotor-19-plus-opony-letnie-225-35-19-b6-b7-b8-a4-a5-a6-itd-280767/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.