Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. no to psyt Ruch Chorzów - Legła Warszawa 2:1
  2. Ja już 3 strzeliłem więc się zbieram
  3. To psyt
  4. To psyt.
  5. co to za tajle? jakies mody wieksze heble? większe heble już są i stykną a jeszcze większych nie potrzebuję Jak już robię klocki z tyłu, to od razu tarcze też wymienię, mając nowe tarcze dobrze jest wymienić łożyska ( bo wiocha wsadzać stare) A jak już auto wisi na podnośniku, to od razu wymienię osłony przegubów z przodu, bo guma juz niezaciekawie wygląda Naturalnie wszystko robione w ASO wszystko seria nie zaskoczyłeś chopie to tylko stara kupa blachy, są ważniejsze wydatki Ma być w dobrym stanie techncznym żeby mnie nie zawiodło. Efekty specjalne zostawiam Wam rezaczom ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------
  6. co to za tajle? jakies mody wieksze heble? większe heble już są i stykną a jeszcze większych nie potrzebuję Jak już robię klocki z tyłu, to od razu tarcze też wymienię, mając nowe tarcze dobrze jest wymienić łożyska ( bo wiocha wsadzać stare) A jak już auto wisi na podnośniku, to od razu wymienię osłony przegubów z przodu, bo guma juz niezaciekawie wygląda Naturalnie wszystko robione w ASO
  7. dzisiaj zamówiłem tajle do wozidła, kolejny raz się potwierdza, że naprawy/wymiany w Audi zaczynają się od 600zł
  8. jutro o 20.30 bedzie gorącą na młynie o której jutro? jedziemy na te derby M-ce? zgadamy sie w ciągu dnia, może na derby też się uda
  9. W końcu trochę chłodniej
  10. udanego wypoczynku a i nie zapomnij flaszki przywieź PS to gdzie to uderzasz na te wczasy? PS stanley kabelek u mnie w bagażniku smiga ok
  11. No to brawo dla chlopakow
  12. psyt
  13. z innej beczki: Świetnie im to wychodziło w Chorzowie, nawet po dłuższej chwili nie robiło się to nudne
  14. Legia nie jest moim "ulubionym" Naszym klubem ale mimo wszystko cieszę się z awansu. moim też , ale tu akurat trzymam kciku za polski zespół w europie i oby w końcu sie udało awansować do champions leauge, bo z chęcią się przejade na meczyk , a czy to bedzie legia, lech czy śląsk to jest już sprawa drugorzędna albo kiedyś tam Ruch ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- chciałbym ich widzieć w LM, ale są za słabi ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Jak nigdy to zrobiłem w tygodniu - dziś flaszkę z kumplem! ALe qr** lampa na zewnątrz! czasem flacha to z nudów poszła nawet niejedna
  15. nie wiem, a na kiedy jest potrzebny? cały czas się kręce po kato to mogę podjechać w tym tyg jak możesz to podjedź, w wolnej chwili ( twojej i mojej) chciałbym to mieć z głowy aczkolwiek super ciśnienia nie mam.
  16. Pajda, wiesz już może kiedy będziesz na zakupach i weźmiesz mi przy okazji kabel ?
  17. widzialem potwierdzenie na mailu -
  18. weź se na wczasy byliśmy we dwóch z Pajdą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.