Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armani85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armani85

  1. Wie ktos czy te kable mi wystarcza?
  2. Ostatnie pytane bardzo wazne , kupilem wlasnie zestaw za 129zl a w nim - elastyczny kabel zasilania -elastyczny kabel masy -uchwyt bezpiecznika wodoszczelny -bezpiecznik 40A pozlacany -pozlacane koncowki kabla widelkowe -kabel cinch z kablem startowym 2 kanaly -10xmocowan do kabli To te kable czy podepne nimi wzmacniacz i tube czy tylko wzmacniacz? Sprzedawac mowil ze i to i to.. http://img36.imageshack.us/i/dsc00274q.jpg/ http://img36.imageshack.us/i/dsc00276uku.jpg/ Pozdrawiam [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 19:55_________________________________________________Osoba ktora mi to bedzie podpinac aktualnie jest za granica i wraca jutro tak to wym wam nie zawracal gitarki
  3. Ale ja zapytalem czy w tych kompletach znajde te kable ktore wypisales
  4. Ale wystarczy tych kabli na tube i wzmacniacz? zeby nie bylo tak ze podlacze wzmacniacz a nie bede mial juz czym tuby podpiac [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 10:40_________________________________________________Czym sie wlasciwie roznią te kable ? 80 w 150 w 200w ?
  5. http://caraudioteam.pl/catalog/index.php?cPath=41_45 ktorys z tych kompletow bylby odpowiedni?
  6. Skoro tak to zamwiam. Dzieki i pozdrawiam klubowiczy
  7. Znalazlem odpowiedni model silnik nr ktory podales tak samo wszystko sie zgadza ale czy otwor bedzie napewno ten sam. http://www.4cars.pl/c/auto_czesci/chlodnice_uklad/AUDI/A4_94_/Wentylatorysprzegla_visco/132423F3.php
  8. i Znajde te wszystkie kable w tym komplecie za 130zl?
  9. Ten sam problem mialem kilka dni temu z tym ze mialem urwane tylko jedno pioro kupilem sam wentylator i chlodnice nie wiem jak to bedzie u ciebie radzilbym nie oszczedzac i kupic jednak ta wiskoze bo nie wiadomo czy historia sie nie powtorzy. pozdrawiam[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 14:08_________________________________________________U mnie powodem tego bylo to ze ktos wczesniej przyklejil jedno pióro i z czasem sie urwalo dlatego nie wymienialem calosci postaraj sie dowiedziec co bylo powodem tego.
  10. Ale mam kupic 2 komplety odzielnie do tuby i odzielnie do wzmacniacza czy z jednego kompletu wystarczy kabli i na tube i na wzmacniacz ?
  11. Potrzebuje malej rady , kupilem tube i wzmacniacz ale niestety nie mam zadnych kabli do tego podpowie mi ktos jakie kable dokladnie mam kupic zeby to wszystko ladnie podpiąć? W niektorych sklepach sa komplety kabli za 109 czy 134zl czy jak kupie taki komplet to bez problemu wystarczy mi tych kabli zeby podpiac wzmacniacz i tube? Pozdrawiam
  12. Prosilbym o jakies rady na temat podrasowania troche autka mam budzet na to 4tys i co byscie radzieli zmienic/dokupic aby auto nabralo mocy ? Pozdrawiam
  13. Bede jezdzil bez hehe :] Albo przyczaje sie w nocy przy ktoryms z waszych Audi i wykrece hehehehe
  14. Dzieki , pozdrawiam ![br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 18:26_________________________________________________A zamawiales go czy dostales od reki? Bo ja juz teeskine za moja niunia hehe :] u nas na forum zwracamy sie per ty
  15. Witam , urwalo mi sie jedno pióro od wentylatora zamowilem nowy podalem wszystkie dane modelu niestety wentylator nie pasowal otwor byl za maly , radzili kupic orginalny w serwisie audi , ile moze kosztowac taki wentylator i co ewentualnie grozi jadac z wentylatorem bez jednego piora? pozdrawiam . Znalazlem na allegro 2 pasujace do mojego modelu ale nie wiem czy znowu otwor nie byl by zbyt maly.. http://allegro.pl/item646850022_wentylator_chlodnicy_audi_a4_a6_b5_2_5tdi.html http://allegro.pl/item639621569_wentylator_passat_b5_b6_audi_a4_a6_superb_2_5tdi.html[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 11:18_________________________________________________Mozna jezdzic bez jednego pióra?
  16. Chlodnica poszla... Problem rozwiazany wiec mozna zamknac pozdrawiam...
  17. Jadąc ostatnio zauwazylem wzrost temp z sekundy na sekunde coraz wyzej doszla prawie do 120stopni zatrzymalem sie wyszedlem z auta i zobaczylem ze leje sie jak z rzeki caly plyn chlodzacy sie wylal co sie moglo stac orientuje sie ktos? Pozdrawiam
  18. Witam wszystkich :]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.