Treść opublikowana przez źrebak
-
[B5 AJL] Gdzie w Szczecinie zamontować lpg?
polecam gaz-tech na nehringa
-
[ALL B7] Jaki numer lakieru
dzięki
-
[ALL B7] Jaki numer lakieru
Witam, mam czarne AUDI A4 AVANT model 2006, niestety nie mam przy sobie książki a potrzebuje pilnie numer lakieru, czy to będzie LY9B/A2 ? Są jeszcze jakieśinne możliwości?
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
zdjęcia robione ajfonem:) bez lamy
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Chyba nie. Tylko ty je jakos wypastowales jak psu jajca do zdjecia one tak wyglądają w ORYGINALE, przykro mi..
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
no to jestem dwie stówki w plecy ale moje fotele są chyba troszkę inne
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
szybki 500 PLN, fotele 1400zl spalanie nie wiem czy sie zmienilo - nie odczulem roznicy [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:09_________________________________________________ plug & play [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:10_________________________________________________na dniach będę montował Bluetooth HandsFree http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1140_FISCON-Handsfree-Bluetooth---Audi--Seat--Basic-.html
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
ile to dobra cena za takie fotele ? :-)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
ja również mam fajne felgi do sprzedania http://www.a4-klub.pl/smf/alufelgi_sline_17_z_oponami-t127138.0.html więcej zdjęć na emaila
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
zgadza się "16. Route your Kufatec wires through the tack tie and put the pins into empty slots 21 and 22. Note the markings for pin numbers on the connectors and the wires. If you're on the correct side, the connector should say "17" and "32" on the left and right ends of the connector, and the wires say "32 B7 21" and "32 B7 22". These should click in nicely, provided you inserted them with the jagged-looking sides out. " http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=2677639
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
Długo Ci zeszło - kabelek wysłałem wieki temu co do przesłony masz rację - nie będzie działać bez tych dodatkowych kabelków - co do reszty niestety nie pomogę U mnie "0" to światła mijania, następnie pozycja - i xenon. Nie mam "AUTO"
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
próbowałem sprzedać, ale nie było zainteresowania zbytnio za cenę 53k PLN szkoda mi obniżać cenę, już wolę żeby zostało w rodzinie.. zrobiłem więc przegląd po roku, ubezpieczenie i będzie ze mną dalej jeździć mam w tej chwili dwa auta, więc A4 będę jeździł dla przyjemności w niedzielę do kościoła i czasem po okolicy no i dzięki temu mogę jeszcze trochę wyposażenia dokupić
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
fotele założone, więcej fotek na str. 1
-
Dziecięce foteliki do samochodów
gdzieś czytałem ostatnio na forum ale nie mogę znaleźć jak jest numer części dla zaczepów Isofix do b6/b7 dla tylniej kanapy?
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Może szuka ktoś alufelgi ?? http://www.a4-klub.pl/smf/all_felgi_17_sline_z_oponami-t123994.0.html
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
NIE BĘDZIE INACZEJ michalchelm to u Ciebie w autku-wątku te fotele zobaczyłem poraz pierwszy
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
upolowałem nowe fotele jutro jadę odebrać
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p467_Xenon-HID-Curve-Light---Adapter---Audi-A4-B7-8E.html Przesyłka do PL ok 20 EUR Bywam w Niemczech więc mogę Ci taki kabelek załatwić (szczegóły na priv) Co do VAGa trzeba na końcu ustawić światła, ale to nie problem. Generalnie cały zabieg jest dośćprosty
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
ja wymieniałem, przy pomocy kabelka z kufatec wszystko pięknie śmiga, oprócz regulacji
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
jest i kiera
-
[ALL B7] Jaka jest prawda o silnikach
weź 1.9 TDI BKE i nie będziesz mieć problemów
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
Poechalem na inna stacje i bez problemu wyregulowali. Teraz jest git
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja usłyszałem wczoraj w ASO w Szczecinie następującą frazę (na pytanie czy pomogą wyregulować bixy): "Nie ingerujemy, nie tykamy aut z dokładanymi bixenon-ami, na takie auta nie ma miejsca w naszym serwisie"
-
[ALL] Box dachowy na narty
ja mam atlantisa 600 i spisuje sie super, nie słychać go nawet przy autostradowych prędkościach 140-160km/h. fajnie, że otwiera się z dwóch stron, dual side (różnie sięparkuje..), jest duży i pakowny generalnie korzystam z niego też latem, wiadomo b7 nie grzeszy wielkością bagażnika [br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 12:10_________________________________________________będę montował dziś bo w piątek wyjazd w góry to wrzucę fotki
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
to dziwne. podjechałem dziś do stacji diagnostycznej i poprosiłem o ustawienie świateł. diagnosta powiedział, że bixenonów się nie reguluje, że powinno być samopoziomowanie ( ja jeszcze nie mam) i do widzenia. Dzwoniłem do drugiej stacji diagnostycznej - tam to samo, tym razem odesłali mnie do ASO. Czy regulacja imbusem bixów jest taka trudna?