Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

źrebak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez źrebak

  1. nie, cena była niższa.. i dostałem f-rę vat
  2. ja mam coś takiego http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1140_c118_FISCON-Freisprecheinrichtung-Audi--Seat--Basic-.html i świetnie się sprawdza (plug&play), obsługa telefonu jest z kierownicy MF
  3. ciekawe, ciekawe, również szukałem takiego grilla
  4. Przez chwilę szukałem b6-b7 i Oglądalem twoje ogloszenie, audi takiej bym szukał tylko teraz szykują się inne wydatki, a ta przynajmniej nic nie ciągnie funduszy więc odstawiam zmiane samochodu na poźniej. a ja odkładam sprzedażna później nie wiem czemu ale ciągle się uśmiecham jak wsiadam do tego samochodu
  5. to prawda, próbowałem sprzedaćswoje A4 ale chętnych nie było wcale. Przez 14 dni nawet nikt nie zadzwonił. Wystawiona była za 50,000 zł z obecnym wyposażeniem, kolega sprzedał ostatnio za 45k podobną sztukę, więc musiałbym wystawć za ok 42-43 żeby było zainteresowanie... CCC - Cena Czyni Cuda
  6. http://sport.wp.pl/kat,1778,title,Wypadek-Premata-wywolal-poruszenie,wid,12812561,wiadomosc.html Zagraniczne media nie mogą wyjść z wrażenia, że francuski kierowca wyścigowy Alexandre Premat o własnych siłach wyszedł z samochodu po koszmarnie wyglądającym wypadku do jakiego doszło w ostatnią niedzielę podczas wyścigu serii DTM na włoskim torze Adria. "Premat przeżył okropny wypadek", "Straszliwa kraksa. Samochód w strzępach, kierowca wyszedł bez szwanku" - to tylko niektóre tytuły poświęcone fatalnemu wypadkowi jakiemu uległ Premat. (fot. newspix.pl) Audi A4 za kierownicą, którego siedział Premat po kontakcie z samochodem Maro Engelem z impetem uderzyło czołowo w bariery. Audi Francuza jeszcze kilka razy przekoziołkowało zanim kompletnie zniszczone zatrzymało się na bandzie. Ku zdziwieniu wszystkich po chwili Premat o własnych siłach opuścił wrak samochodu. Wyścig musiał zostać przerwany na 24 minuty. "Według wstępnych badań kierowca w ogóle nie został ranny. Cudem z tego wyszedł, to niewiarygodne" - pisze niemiecki dziennik "Bild". - To, że nic się mu nie stało było najlepszą wiadomością tego weekendu - powiedział Norbert Haug przedstawiciel zespołu Mercedesa. - Bogu dzięki, że nic mu się nie stało. Jego wypadek był dla nas olbrzymim szokiem. Rozmawiałem z nim i wgląda na to, że wszystko jest w porządku - dodał Wolfgang Ullrich, szef teamu Audi. - To był bardzo ciężki wypadek. Cieszę się, że Audi w ciągu ostatnich lat zainwestowało w bezpieczeństwo samochodów DTM - skomentował Premat.
  7. Nom, mnie tez sie podoba No Rafał, felgi masz piknę ale żeby tak całą jesień i zimę bez sprysków jeździć a zderzaczek ze spryskami wciąż czeka na Ciebie cena dla ciebie aktualna czekam na lepszą cenę i biorę. masz rację, spryski na zimę muszą być!
  8. koledzy za ile myślicie można w miarę szybko sprzedać passata 1.9tdi basic w kombi 100KM 2004 rok 255tkm przebiegu? nie ma żadnych wałków itp, dobre auto gotowe do jazdy
  9. Hej, zakupiłem w tamtym roku JEEPa od kolegi z naszego forum. Jeep ma wbity gaz w dowód, nie mam jednak zaświadczenia o legalizacji butli, a bez tego nei chcą zrobićprzeglądu. Co w takiej sytuacji zrobić? Rafał
  10. jak ja budowałem przyjmowało się 1tys zł /m2 stan surowy zamkn
  11. dobra opona to podstawa!
  12. polecam http://www.jeep.org.pl/forum/index.php
  13. w skrzynii wymieniłem olej i nie ma z nią problemów. Spalanie to ok 20 litrów LPG. Instalacja holenderska.
  14. w dieslu są ponoćnieudane
  15. ja użytkuje od roku, przebieg 212 tyś km, 2001 rok produkcji Wymieniłem tylko oleje, świece płyny itp. Silnik daje radę, jest ok 190KM, jak dla mnie trochę za dużo, bo tym autem i tak nie da sięjeździć szybko, chociażby ze względu na hamulce:) Poza tym miód
  16. Ja od roku mam JEEP CHEROKEE XJ 4.0 + LPG spisuje się świetnie mam trudny dojazd do domu na wsi, polna droga (roztopy) a zimą był duży śnieg, nawet 40cm i dawał radę Tyle, że to nie diesel i do tego automat ale jak dobrze poszukasz do 20k PLN się zmieścisz, części tanie i łatwo dostępne
  17. a był ktoś w Chorwacji z dziećmi? Chodzi o mi zwłaszcza o piaszczystą plażę..
  18. hej - mam do oddania fajny komplet alufelg z nowymi oponami (SZCZECIN) http://allegro.pl/item1153806509_alufelgi_audi_a4_16_z_nowymi_oponami_komplet.html
  19. tobie ktos felgi przywlaszczyl a mi caly samochod , jakis baran przywlaszczyl sobie zdjecie mojej bylej imprezy GT i sobie interesik reklamowal ( wynajem do slubu i inne takie ) i chyba dwa miesiace walczylem z allegro zanim zdjeli zdjecie a sam klient wielce zaskoczony przez tel. byl dlaczego mi to przeszkadza ze moje auto z moimi numerami jest na zdjeciu ............ przywłaszczone zostało zdjęcie - nie felgi - chyba że koledze Bieniek skradziono? Ad. moich zdjęć - pisałem do otomoto i na bieżąco usuwają, co z tego jednak, jak ktoś uparcie dalej je wykorzystuje
  20. nie mam DPF mój silnik do BKE[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 13:46_________________________________________________uwaga na złodzieji zdjęć, o to przykład kradzieży mojego zdjęcia http://otomoto.pl/audi-a4-C13034641.html[br]Dopisany: 10 Maj 2010, 08:34_________________________________________________nowe felgi 18'' do założenia
  21. ja właśnie je założyłem - wyglądają - MIÓD.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.