Treść opublikowana przez źrebak
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
tylko grafit
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Quattro S-line
Hej, wzór to DTM. DTM alloy wheels: "They were offered on the B7 S4 25th Anniversary, A4 DTM, A4 w/ Ti Package (but they were Ti colored), and some late production B7 cabriolets"
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
no właśnie - ile czasu jest? :gwizdanie:
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Już raczej poczeka na moje A4 choć boi się nim jeździć bo niby za szybki i trudno zapanować nad mocą :polew: Przecież na twoje jest juz rezerwacja
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
No dokladnie dowiem sie juz niedługo jak będę robił program:) Czekam tylko na 2tys km i pierwsza wymianę oleju Po zabiegu ma być ok 190KM :> I co najwazniesze - bez utraty gwarancji przy pełnej akceptacji ze strony ASO
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Spoko David, dam Ci nawet poprowadzić ja też bym chciał
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
nie jeździj tak szybko, boję się o bezwypadkowość twojej audiczki
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Bardzo dobry wynik, mój klekot BKE z thulem i 3 osobami spalal w takich warunkach ok 8l
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Pokaz Pokaz Ps jakie miałeś średnie spalanie w autostradowej trasie?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
o matko jak ty szybko jeździsz
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
Póki co szukam intensywnie dobrego magika, który wskrzesi uspione koniki. Podobno wynik 190-195 PS jest akurat... :> Już teraz jeździ ładnie.. ale nie ma to jak program [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 21:35_________________________________________________Dziś poraz pierwszy otworzyłem maskę-elegancko wszystko wyglada, takie nowiutkie, czysciutkie. Bardzo przyjemny widok
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
zależało to fakt, ale jak wziąłem pod uwagę, że fajnie byłoby dziabnąć te 163 koniki - to nie wiadomo co na to skrzynia później, jak zniesie większe obciążenia. Jakoś do 2.2TDCI jej nie montują.......... ze sprzedażą automata też różnie bywa, dodatkowo rozmawiałem ze znajomym, który wziął właśnie B8 w S-tronic, zrobił już parę tkm ale ciągle czuje, że nie ma pełni władzy nad autem.... (pan jest starszej daty i całe życie jeździł manualem) a na sam koniec - to jest w końcu FORD, obarczam ten zakup ryzykiem wielu niespodzianek, a automat niewątpliwie mógłby się do nich zaliczać Poprostu od razu sobie założyłem, że FORD to nie AUDI i niestety można spodziewać się wielu niedociągnięć. Dlatego używanego S-MAXA, który NIE jest na gwarancji - raczej bym nie kupił. Z takim założeniem żyje się lepiej, a mój S-MAX pozytywnie zaskakuje
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
nieznacznie, nie ma NAVI i aut. skrzynii biegów, poza tym ma wszystko co potrzeba
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
AUDI sprzedane SMAX w innym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186408.0 [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 19:00_________________________________________________SPRZEDANY - proszę o zamknięcie
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
jedrekx a dłubnięte macie te Fordy w firmie? Dzwoniłem do Witka z MRMOTORS ale oni nie robią Fordów. Rozglądam się za jakąś porządną firmą może uda się wykrzesić troszkę więcej mocy.
-
[INNE] Ford S-MAX AD 2011
Poi 2 latach rozstałem się z A4 B7 - super autko, jednak stało się za małe, rodzinka rozwojowa Na dniach odebrałem nowego S-MAXA, wersja titanium + dodatkowe siedzenia, bixenon, czujniki parkowania oraz panoramiczny dach, alufelgi 18'' Individual. Miałbyć inny - na zamówienie, ale akurat ktoś nie odebrał zamówionego wcześniej egzemplarza - i zaproponowano mi go na super preferencyjnych warunkach No... i będzie nad czym trochę popracować, póki co zdążyłem już założyc inne felgi. Póki co jestem mega zadowolony, kawał auta, ilość miejsca zachwyca. Super się prowadzi, nie czuje się wielkości i wysokości tego autka. O to pierwsze zdjecia zrobione telefonem, wkrótce dodam porządne fotki. Wykresik Pomiary są rzeczywiste, tzn robione na drodze/lotnisku po zważeniu autka
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
a ja życzę dalszych tzw. sukcesów rozwojowych PS będę kibicował
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
dobra, na razie daje Ci wolną rękę..,w przypadku rozpoczętego finansowania musiałbyś dostawać na wszystko zgodę
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
a wystawisz fakturę?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Milo patrzeć jak moje przyszłe autko pieknieje:)
- [ALL B7] Prośba o VT
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
decyzja już podjęta - S MAX zamówiony Touran okazał się za mały a Sharan nie przypadł do gustu co do utraty wartości - z tym trzeba się poprostu pogodzić Co do AUDI - w pierwszej kolejności trzeba zaspokoić potrzeby rodziny - przyjdzie i czas na kupno autka wyłącznie do wożenia siebie(do offroadu mam już JEEP-a, jeszcze coś sportowego by się przydało... )- i tu napewno będę skłaniał się ku AUDI - może za rok lub dwa
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
Audi NA TEN MOMENT nie oferuje tego co potrzebuje, niestety może kiedyś zdecydują się zrobić jakiegoś fajnego VAN-a, a6 to komfort podróżowania dla jedynie 4 osób Q5 za drogie i za małe Q7 to już ogromny potwór Chwilowe rozstanie nieukninione Tak więc chwilowe rozstanie z AUDI
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
zamówiłem nowego S-Maxa, potrzebne było większe auto - rodzina w rozwoju:)
-
SPRZEDANE! DO ZAMKN. Moja czarnulka ;) 1.9TDI 153KM, update BI-XENON/SKÓRA
witam ponownie - autko jest na sprzedaż, póki co w komplecie z felgami - chyba, że nie będzie chętnych to w ruch pójdą zarówno felgi jak i skóry, kierownica itp....